ניתוחי SMART משמידים את סרטן הערמונית

מנתח סרטן הערמונית בעל השם העולמי ד"ר דיוויד סמאדי משתמש

בגישת "טפל ולָמד" במלחמה הבינלאומית בסרטן הערמונית

 

ניו יורק – כיוצר של SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי), ניתוח להסרת הערמונית, ד"ר דייויד סמאדי עזר ליותר מ-4,000 גברים ברחבי העולם להתגבר על סרטן הערמונית. הגישה החדשנית שלו לניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית ממנפת את הטכנולוגיה המתקדמת של הרובוט של מערכת הניתוחים דה וינצ'י להגברת המיומנות והראות בזמן הניתוח.

ד"ר סמאדי משלב את שנות המומחיות שלו בניתוחי ערמונית עם פתיחת בטן, ניתוחים לפרוסקופיים וניתוחים רובוטיים כדי להפיק תוצאות מעולות בנוגע לשיעור הריפוי מסרטן הערמונית ואיכות החיים אחרי הניתוח להסרת הערמונית. באמצעות ביקורי "טפל ולָמד" הקבועים שלו מחוץ לארה"ב, ד"ר סמאדי מבצע את ניתוחי SMART שלו לתועלת החולים והמומחים לסרטן הערמונית ברחבי העולם.

"גברים, ללא קשר ללאומיות, יש להם את אותו סדר העדיפויות כשזה נוגע למלחמה בסרטן הערמונית. הם רוצים הזדמנות ליהנות מחיים ארוכים עם משפחה וחברים. זה אומר להעניק לחולים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי".

בארה"ב, למרפאה של ד"ר סמאדי יש מחלקה בינלאומית ייעודית המקבלת בברכה גברים ממדינות אירופה וישראל, רבים מהם מצרפת, ספרד, פורטוגל, גרמניה, הולנד, רוסיה, יוון ואיטליה. "העובדים שלי רב-לשוניים ומטפלים ברצון בכל ההיבטים של הנסיעה והשהייה של החולים ומשפחותיהם. אנו מקבלים מחמאות רבות על החום והדיסקרטיות שהחולים מקבלים", אמר ד"ר סמאדי. גברים רבים מישראל מגיעים למרפאה של ד"ר סמאדי בכל שבוע מישראל לניתוחי SMART להסרת הערמונית, המצריכים שהייה של לילה אחד בלבד בבית החולים.

ניתוחי SMART להסרת הערמונית על ידי ד"ר דייויד סמאדי

הנסיעה לארצות הברית נחשבת לצעד קטן לגברים במלחמה על חייהם. ניתוחי SMART של ד"ר סמאדי הופכים את הנסיעה לכדאית באופנים רבים.

"הרפואה הגלובלית מאוד חשובה לי", אמר ד"ר סמאדי. "ההכשרה הרפואית שלי בארה"ב מאפשרת לי לאבחן ולטפל בהצלחה בכל ההיבטים של סרטן הערמונית. הטיפול הפעיל וההצלחה בניתוחי ערמונית שאני יכול להשיג זמינים לכל גבר, בלי קשר למקום הימצאו".

כדי לדעת יותר על ניתוחיSMART  של ד"ר סמאדי או כדי להכיר מטופלים ישראלים אחרים של ד"ר סמאדי, התקשר עם אן אנגקאיה בטלפון 212 241-4931 או בקר באתר http://www.il.smart-surgery.com/. שתי האפשרויות יספקו הסבר מפורט של הליך הניתוח SMART, התוצאות ומידע על נסיעות בעברית.

 

ד"ר סמאדי הוא סגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי "הר סיני" בניו יורק.

 

קישורים קשורים:

http://www.il.smart-surgery.com/

http://www.smart-surgery.com/

http://www.roboticoncology-il.com/

http://www.roboticoncology.com/

 

ליצירת קשר

ד"ר דיוויד סמאדי

1-212-241-8779

  טלפון בארץ057-945-9279

מקור: http://www.il.smart-surgery.com/

צילום יח"צ: דון המרמן