ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020

 

ג‘קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020

 

טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

 

אטלנטה, 24 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Jacada Inc., מובילה גלובלית בתוכנת אוטומציה של שירות לקוחות, הודיעה היום שהיא מוקמה על ידי גרטנר כשחקנית נישה בריבוע הקסם של תוכנת ניהול מעורבות עובדים לשנת 2020.

 

זאת השנה הראשונה שג‘קדה מוקמה בריבוע הקסם. ג‘קדה מאמינה שהביקוש לפתרונות של מעורבות עובדים המופעלים על ידי בינה מלאכותית ו-RPA מהמעלה הראשונה הופך להשלמה שחייבים שתהיה בפלטפורמות קיימות של מיטוב עובדים. חברות מחפשות רמה גבוהה יותר של אוטומציה, עזרה חכמה והנחיה מאשר בשנים עברו, כדי להעצים באמת עובדים שאחרת מוטל עליהם הנטל להתמודד עם מורכבויות.

 

ג‘ים דייוויס וג‘ים רובינסון, אנליסטים בגרטנר, כותבים בדוח: "טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים".

 

ג‘קדה גאה להיות רשומה כחלק מהדרך החדשנית הזאת להסתכל על מעורבות עובדים ולהשלים את הגישות המסורתיות באמצעות רובוטי בינה מלאכותית שעוזרים לנציגים בזמן האינטראקציה, מדריכים נציגים בתהליכים מסובכים ומאחדים עשרות מערכות בשולחן העבודה לחוויה מאוחדת.

 

לתקופה מוגבלת: השיגו עותק של הדוח היום

 

הפתרונות של ג‘קדה מטפלים בארבע נקודות כואבות שקיימות ברוב מרכזי השירות על ידי שימוש בסיוע של נציג חכם או בפתרון המלא של שולחן עבודה מאוחד לנציג, לג‘קדה יש דוגמאות של:

 

"זאת פריצת דרך לג‘קדה ולתחום של ניהול מעורבות עובדים כי היא מדגישה את התפקיד המשלים והנחוץ שבינה מלאכותית ו-RPA ימלאו בעתיד של העבודה לעזור לחברות לספק חוויות ללא מאמץ", אמר יוחאי רוזנבלט, מנכ"ל ג‘קדה עם עשרים שנות ותק בתחום הטכנולוגיות של שירות לקוחות. "בוטים שמנחים, הופכים לאוטומטית, מסייעים ומאחדים את סביבת העבודה של העובד הם בדמנו. יחד עם החידושים שלנו בבינה מלאכותית ו-RPA, הבוטים האלה עוזרים לחברות להיאבק במורכבויות במערכות, ערוצים, תהליכים ומחסני הידע שלהם כדי להפחית נטל ולהעצים עובדים שמהווים את כוח האדם של פעילויות הלקוח במרכזי שירות, חנויות, סניפים ומשרדים אחוריים".

 

הורידו לכם את העותק של הדוח כאן.

 

למידע נוסף, כולל הדגמות וידאו של טכנולוגיית האוטומציה של ג‘קדה, בקרו בבקשה באתר www.jacada.com. לשאלות של העיתונות, התקשרו בבקשה עם מתיו סטורם בכתובת mstorm@jacada.com.

 

אודות ג‘קדה

 

ג‘קדה היא המובילה העולמית באוטומציה של שירות לקוחות עם ניסיון של יותר משלושה עשורים באוטומציה מקצה לקצה של האינטראקציה עם הלקוחות אצל לקוחות ארגוניים. באמצעות גישה של #CollaborationFirst באוטומציה, הפתרונות של ג‘קדה מפגישים עיצוב של חוויית משתמש עשירה, הנחיה בזמן אמת ויכולות אוטומציה חכמות שמופעלים על ידי RPA של שירות הלקוחות כדי ליצור חוויות של שיתוף פעולה אמיתי בין לקוחות, עובדים ורובוטים בתוך מרכז אוטומציה ובינה מלאכותית דל קוד אחד.

 

Gartner Disclaimer

Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, express or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE