ולידיטי מתקשרת בהסכם סופי לרכישת 250ok, מרחיבה את תיק הדואל הטוב מסוגו שלה

 

ולידיטי מתקשרת בהסכם סופי לרכישת 250ok, מרחיבה את תיק הדואל הטוב מסוגו שלה

 

הרכישה מכנסת ביחד מובילים בשוק הדואל כדי להפעיל את רשת הנתונים הגלובלית הגדולה ביותר של כל ספק ניתוחי מסירה

 

 

בוסטון, 27 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Validity, החברה הכי מהימנה באיכות נתוני לקוחות, הודיעה  היום שהתקשרה בהסכם סופי לרכישת ספקית הניתוחים ויכולת המסירה של דואל 250ok. מאז 2011 250ok פיתחה תוכנה וכלים חדשניים לניהול דואל שמשתמשים בהם עסקים בכל גודל. עם הרכישה הזאת, ולידיטי מרחיבה את יכולות המיטוב שלה בסביבה הגלובלית של ספקי שירותי דואל.

 

דואל הוא עדיין ערוץ קריטי עבור משווקים למשיכה ומעורבות לקוחות. אולם, עדיין קשה לדאוג שההודעות לא יגיעו לתיקיית הספאם ושהן ישמחו את הלקוחות. ספקי תיבות דואר עובדים קשה כדי להגן על המשתמשים מספאם ואיומים, ותיבות הדואר הנכנס מוצפות בגישות שיווק לא ממוטבות של "רסס והתפלל". ללא הנתונים, הכלים וההנחיה הנכונים, אפילו שולחי הדואל הכי טובים יכולים להתקשות להגיע לתיבת הדואר הנכנס ולהשפיע.

 

 עבור קמעונאים מקוונים, לאי הגעה לתיקיית הספאם יש השפעה דרמטית על הזדמנויות ההכנסות וההמרה. 250ok מאפשרת למשווקים למסור יותר דואל, את הדרך הנכונה לטרגט נמענים וליהנות מיותר המרה ותשואה על ההשקעה כתוצאה מכך.

 

250ok התחילה לחדש בתחום תוכנת הניתוחים ויכולת המסירה ב-2011. את החברה הקים המומחה ליכולת המסירה גרג קראיוס, לשעבר מ-ExactTarget. כיום 250ok מחוללת מהפכה בתוכנה לניהול דואל על ידי יצירת כלים חדשניים עבור שולחי הדואל המודרניים, ביניהם Marketo, CDW, National Geographic, Crutchfield, Furniture Row ו-PETA. עם הרכישה הזאת, ולידיטי מכנסת ביחד כמה מהאנשים הכי מוכשרים בענף הדואל כדי לעזור להבטיח שהודעות לא יגיעו לתיקיית הספאם.

 

"מבין השחקנים הרבים בשוק הדואל, הצוות של 250ok משתלב באופן מושלם במשפחת ולידיטי", אמר מרק בריגס, יו"ר ומנכ"ל ולידיטי. "פלטפורמת הניתוחים המשולבת שלנו, המומחיות בדואל וההגעה על פני הקבוצה הרחבה ביותר של ספקי שירותי דואל מביאים ערך עצום למשווקים בכל העולם".

 

רבים מלקוחות הדואל הכי גדולים של ולידיטי משתמשים גם ב-250ok וגם ב-Return Path של ולידיטי כדי למטב את קמפייני הדואל שלהם. עם הרכישה הזאת, הפתרון Validity for Email מחוזק על ידי הטכנולוגיות והשירותים של 250ok, כולל:

 

"בשנים האחרונות, אנחנו עובדים קשה כדי לבלוט בשוק הצפוף הזה על ידי יצירת המוצרים הטובים ביותר עבור משווקים באמצעות דואל בכל מקום", אמר גרג קראיוס, המייסד ומנכ"ל 250ok. "כשפגשתי בפעם הראשונה את מרק בריגס, מנכ"ל ולידיטי, ידעתי שיש הזדמנות לשיחה חדשה על ענף הדואל ולאן הוא צריך לפנות. כעת כחלק מוולידיטי, ביחד אנחנו יכולים ליצור מצוינות וחדשנות לכולם בסביבת הדואל".

 

עם הרכישה של 250ok, ולידיטי ממשיכה להגדיל את הנוכחות שלה בשוק ולהרחיב את התיק שלה שכולל פתרונות מובילים למקצועני מכירות ושיווק. בשנתיים האחרונות, ולידיטי ביצעה את הרכישות הגדולות הבאות:

 

התנאים הפיננסיים של העסקה לא נמסרו. למידע נוסף על 250ok, בקרו בבקשה באתר https://250ok.com.

 

אודות ולידיטי

 

במשך יותר מעשרים שנה, אלפי ארגונים ברחבי העולם מסתמכים על הפתרונות של ולידיטי כדי לטרגט, ליצור קשר, ליצור מעורבות ולשמר לקוחות - תוך שימוש בנתונים מהימנים כיתרון חשוב. מוצרי הדגל של ולידיטי - DemandTools, BriteVerify, Return Path, Trust Assessments ו-GridBuddy - הם כולם פתרונות #1, מדורגים במקום גבוה לניהול נתוני CRM, אימות כתובות דואל, יכולת מסירה לתיבת הדואר הנכנס והימנעות מתיקיית הספאם, ויישומי רשת CRM. הפתרונות האלה מביאים קמפיינים חכמים יותר, לידים יותר טובים, מכירות יותר פרודוקטיביות ובסופו של דבר צמיחה מהירה יותר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר Validity.com והתחברו איתנו: LinkedIn, Instagram, Twitter.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200227005774/en/

 

אנשי קשר

Validity Media Relations
Charlie Ungashick
pr@validity.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire