פיוראנו יוצרת דיגיטציה ב-Crédit Agricole באמצעות שילוב מערכת הבנקאות הליבתית Flexcube

 

פיוראנו יוצרת דיגיטציה ב-Crédit Agricole באמצעות שילוב מערכת הבנקאות הליבתית Flexcube

פיוראנו יוצרת תשתית חזקה וגמישה שמחברת את רשת הערוצים והשותפים המורחבת של הבנק

 

דובאי, איחוד האמירויות, 10 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Fiorano Software, מומחית מובילה בתווכת שילוב וניהול API לארגונים, הודיעה היום ש-Crédit Agricole Egypt התקינה את פלטפורמת השילוב ההיברידי (HIP) של פיוראנו כדי להפחית את הזמן והעלות שנחוצים כדי לשלב יישומים באמצעות מערכת הבנקאות הליבתית שלה, Flexcube, כדי לשפר את זמינות השירותים ולהאיץ את ההספקה של מוצרים ושירותים חדשים.

 

"Crédit Agricole בחרה בפיוראנו כדי לשפר את פלטפורמת השילוב שלה למודל של ארכיטקטורה הטובה מסוגה שתייעל את תהליך ההתקנה ותאפשר שילוב חלק בין כל היישומים תוך אפשור יכולות עתידיות מבוססות API", אומר ס.ס. טאראק, מנהל - פיתוח עסקי, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, Fiorano Software.

 

האסטרטגיה של הבנק הייתה שתהיה לו פלטפורמת שילוב חדשה שתבטיח העברה חלקה של פרמטרים ולוגיקה עסקית קיימים. ה-HIP של פיוראנו עם הארכיטקטורה הייחודית שלה המבוססת על מיקרו שירותים אפשרה החלפת מידע בזמן אמת בכל הבנק כדי לשנות את המיקוד מתוכניות תחזוקה לא יצרניות לפרויקטים חדשניים ויוצרי ערך. יכולות השילוב B2B של הפלטפורמה יצרו שער שמחבר את הבנק עם הרשת המורחבת של הערוצים והשותפים החיצוניים שלו, ומאפשר זריזות וגמישות ושינוי המודלים העסקיים והתפעוליים של הבנק כדי להגדיל את ההכנסות ולענות על הציפיות של הלקוחות. הפלטפורמה של פיוראנו תהפוך את הבנק למוכן מבחינה דיגיטלית, כשהשילוב של ניהול API נותן לו יתרון תחרותי.

 

אודות  Crédit Agricole Egypt: Crédit Agricole Egypt היא חברת בת של Crédit Agricole Group, אחת מקבוצות הבנקאות הגדולות באירופה. היא הפכה לשחקנית פעילה בענף הפיננסים במצרים ומציעה מגוון רחב של מוצרים חדשניים ונוחים ללקוחות שלה, ומחויבת להבאת המומחיות הבינ"ל לשוק המקומי כדי לשרת את הלקוחות שלה וליצור פיתוח בר קיימא.

 

אודות Fiorano: Fiorano Software, חברה מעמק הסיליקון, היא ספקית אמינה של טכנולוגיות שילוב היברידי ו-API  שמאפשרות עבודה הדדית, רווחיות, ותזרימי הכנסות חדשים, מאז 1995. פיוראנו פועלת באמצעות המשרדים שלה ברחבי העולם ורשת גלובלית של שותפי טכנולוגיה ומשווקי ערך מוסף. חברות גלובליות ביניהן AT&T Wireless, בואינג, L’Oréal, נאס"א, הבנק של קיגאלי, הבנק המסחרי של אפריקה, Aboitiz Power, בנק קנדה,  וודאפון ומשמר החופים האמריקני התקינו את פיוראנו כדי ליצור חדשנות באמצעות פתרונות בזמן אמת, מופעלי אירועים, פתוחים, מבוססי תקנים שמניבים יצרניות ללא תקדים.

 

אנשי קשר

Sumit Kuhite
+1 650 326 1136
mediarelations@fiorano.com

 

מקור: Fiorano Software

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire