ניוסטאר מכפילה משמעותית את הדיוק של נתוני המיקום הג"ג של IP עבור מקרי שימוש של ציות, סיכונים ואבטחה

 

ניוסטאר מכפילה משמעותית את הדיוק של נתוני המיקום הג"ג של IP עבור מקרי שימוש של ציות, סיכונים ואבטחה

ניוסטאר מרחיבה את רשת איסוף הנתונים הגלובלית והאלגוריתמים המתקדמים של למידת מכונה כדי לספק נתוני מיקום ג"ג על יותר מ-99.99% מכתובת ה-IPv4 ו-IPv6 הניתנות לניתוב

לונדון, 11 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE)-:

היום Neustar®, Inc., חברת שירותי מידע וטכנולוגיות גלובלית ומובילה בקביעת זהויות, הודיעה של שיפורים משמעותיים בשירות המיקום הג"ג של כתובות IP המוביל בשוק שלה, UltraGeoPoint, (שבעבר נקרא IP GeoPoint) כדי לעזור ללקוחות לעמוד בדרישות הציות לרגולציה, לחזק את אבטחת הרשת ולפחית סיכונים תוך שיפור חוויית המשתמש.

בתגובה למספר הגדל והולך של מכשירים ואנשים שמשתמשים בכתובות IPv6, UltraGeoPoint מספק עכשיו תובנות משופרות לגבי המיקום של כתובת IPv6, איך כתובת ה-IP הזאת מחוברת לאינטרנט, ואת המטא נתונים שקשורים אליה. על ידי שיפור הביצועים של רשת איסוף הנתונים הגלובלית -- שנאצרים במומחיות באמצעות אלגוריתמים מתקדמים של למידת מכונה וצוות של מנתחי ג"ג של רשתות -- הלקוחות של ניוסטאר יכולים טוב יותר לטרגט ולאכן כתובות IPv6.

"בסביבה הדיגיטלית המורכבת של היום שכל הזמן מתפתחת, ארגונים בכל המגזרים צריכים להיות מסוגלים להעריך במדויק כתובת IP ולוודא איך היא מתחברת לאינטרנט", אמר בריאן מקאן, נשיא, ניוסטאר פתרונות אבטחה. "עם הנתונים הנכונים כדי לקבוע מיקום ואת רמת הסיכון הקשורה, הם יכולים במהירות לקבל החלטות מושכלות לגבי אבטחת הרשת, הפחתת הונאות, זיהוי איומים וחוויית משתמש".

החברה גם הגדילה את מספר הערים שלה ב-50% על ידי הגדלת הדיוק בזיהוי של נקודות חיבור וכתוצאה מכך הקצאות המיקום. בנוסף, השירות מספק עכשיו פי ארבעה יותר גרנולריות בקובץ ה-IPv6 החדש, שמאפשרת ללקוחות לזהות טוב יותר טווח כתובות IP עם מיקומים ספציפיים. רמת הפירוט הזאת חשובה במיוחד לעסקים שמסתמכים על מיקום ג"ג ונתוני סיכון של IP כדי לקבל החלטות בנוגע ל-OTT/ סטרימינג, ציות לרגולציה, הפחתת הונאות וחוויית משתמש -- שכולם מחייבים נתוני IPv6 באיכות גבוהה בתהליך קבלת ההחלטות.

"זה קריטי עבור עסקים מקוונים שיהיו להם נתוני קבלת ההחלטות הכי איכותיים לגבי המיקום הג"ג של ה-IP, הארגון והפרוקסי אם הם מתכוונים להיות כל הזמן מחוברים ומאוד מאובטחים. השירות UltraGeoPoint החדש שלנו מאפשר ללקוחות לקבל מבט מעמיק על המיקום והחיבוריות של IP כדי להגדיל את הדיוק בקבלת ההחלטות, להפחית סיכונים של כתובות IP ולשפר את האבטחה בשירותים והרשתות שלהם", הוסיף מקאן.

בנוסף לזיהוי שרתי פרוקסי אנונימיים מוביל בענף ולולאת גיאו משוב של לקוחות בלולאה סגורה קניינית שמבטיחה את איכות הנתונים, נתוני ה-IPv6 של UltraGeoPoint של ניוסטאר עומדים בתקני פרטיות הנתונים המחמירים של ניוסטאר שמספקים תמיכה להוראות הרגולציה GDPR ו-CCPA.

גם המוצרים האחרים של ניוסטאר מרוויחים משירות ניוסטאר המחודש, הם נותנים שכבת הגנה נוספת מפני DDoS כשמשלבים אותם עם UltraDDoS Protect, וניהול תעבורה מתקדם ומיטוב רשתות כשמשתמשים בהם יחד עם UltraDNS.

מידע נוסף על UltraGeoPoint של ניוסטאר אפשר למצוא כאן.

אודות ניוסטאר

 

ניוסטאר היא חברת שירותי מידע וטכנולוגיות ומובילה בקביעת זהויות המספקת את הנתונים והטכנולוגיות שמאפשרים חיבורים מהימנים בין חברות ואנשים ברגעים שהכי חשובים.  ניוסטאר מציעה פתרונות מובילים בענף בשיווק, סיכונים, תקשורת, אבטחה ורישום שמחברים באופן אחראי נתונים לאנשים, מכשירים ומקומות, ומאומתים על הזמן באמצעות מיליארדי עסקאות. ניוסטאר משרתת יותר מ-8,000 לקוחות בכל העולם, כולל 60 מה-Fortune 100. מידע נוסף על איך החברה שלכם יכולה להרוויח מהעוצמה של חיבורים מהימנים תמצאו כאן: www.home.neustar

 

אנשי קשר

Jenny Morris
Hotwire for Neustar
+44 (0)7393465529
neustaruk@hotwireglobal.com

 

מקור: Neustar

 

 

 

 

אנשי קשר

Hotwire for Neustar
Jenny Morris
neustaruk@hotwireglobal.com
+44 (0)7393465529

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire