פלטפורמת התוכנה כשירות של גטסוויפט תומכת במדינת פלורידה במשלוחים יומיים של ארוחות

 

 

פלטפורמת התוכנה כשירות של גטסוויפט תומכת במדינת פלורידה במשלוחים יומיים של ארוחות

ניו יורק, 14 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE) :

GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, גאה לתמוך במדינת פלורידה באמצעות תוכנית היענות בזמן משבר שמיועדת לתמוך במשלוחים יומיים של ארוחות בזמן מגיפת נגיף הקורונה.

החל מיום שני 13 באפריל גטסוויפט תספק תמיכה בניהול הזמנות, משלוחים וניתוב כדי לעזור להגיע לאזרחי פלורידה הוותיקים ואחרים שנזקקים שתלויים בשירות ארוחות יומי. גטסוויפט תשתף פעולה עם Feed The Need of Florida ו-Meals of Love, יחד עם המשרד לענייני קשישים (DOEA) של פלורידה ומסעדות שותפות כמו קבוצת המסעדות R4, המפעילה של מסעדות 4 Rivers Smokehouse שתספק ארוחות מבושלות טריות שבעה ימים בשבוע.

"לכבוד הוא לנו לעבוד עם מדינת פלורידה, Meals of Love, Feed the Need of Florida וקבוצת המסעדות R4 ביוזמה כל כך קריטית להגיע לתושבי פלורידה פגיעים בשעת המצוקה יוצאת הדופן הזאת. אנחנו מצפים לתמוך בכל המדינות האחרות שנמצאות בתהליך היישום של אמצעים דומים. עכשיו הזמן להיות מאוחדים כשאנו מתמודדים עם אחד האתגרים הכי גדולים שניצבים בפנינו כאומה", אמר ביין הנטר, המנהל הכללי של גטסוויפט.

גטסוויפט, שמרכזה בניו יורק, מספקת שירותי לוגיסטיקה של משלוחים וניהול עובדים ללקוחות ברחבי ארצות הברית וברחבי העולם. בנוסף למסעדות, גטסוויפט משרתת חברות בענפים שנעים מיצרני שולחנות ביליארד ועד לשירותים של מיכלי פרופן לשירותי תשתיות ממשלתיים.

שירות החירום יגיע לכל 67 המחוזות של פלורידה. לא ניתן לקבוע את השווי הכולל של ההסכם בגלל חוסר היכולת לצפות את המספר הכולל של ארוחות שיסופקו ביום.

המסעדות של 4 Rivers Smokehouse יחד עם מסעדות אחרות בפלורידה ישנו את התצורה של אמצעי ייצור המזון שלהן כדי לייצר ארוחות יומיות באופן משתלם.

"כל הצוות שלנו מצפה לעבוד עם המסעדות בפלורידה כדי לעמוד באתגר ובהזדמנות לספק ארוחות מזינות לעמיתנו תושבי פלורידה", אמר סריפ קימפל, מנהל מידע ראשי בקבוצת המסעדות R4. "הפרויקט השאפתני הזה לא היה אפשרי בלי הטכנולוגיה שגטסוויפט תספק כדי לארגן את ההזמנות, לתכנן את הנהגים ולספק לוגיסטיקה כדי להבטיח משלוחים מדויקים ובזמן".

4 Rivers מעורבת כחלק מהשתתפותה ב-Feed The Need, תוכנית שנוצרה מתוך 4Roots, ארגון ללא כוונת רווח שהמשימה שלו היא לבנות עתיד מזון טוב יותר במרכז פלורידה.

הודעה זאת אושרה ואושרה לפרסום על ידי מועצת המנהלים של גטסוויפט.

אודות GetSwift Limited

טכנולוגיה למיטוב הלוגיסטיקה הגלובלית של משלוחים

גטסוויפט היא מובילה כלל עולמית באוטומציה של ניהול הספקה. מארגון להיפר-מקומי, עסקים בעשרות ענפים ברחבי העולם בוטחים בפלטפורמת התוכנה כשירות שלנו כדי להביא ראות, נשיאה באחריות, יעילות וחיסכון לשרשרת האספקה שלהם ול"פעולות הק"מ האחרון". המטה של גטסוויפט נמצא בעיר ניו יורק והיא רשומה למסחר בבורסה האוסטרלית לניירות ערך (ASX:GSW). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר GetSwift.co.

גטסוויפט היא חברת צמיחה מתפתחת ונתונה למיגוון של סיכונים. החברה לא רווחית עדיין, ואין ביטחון שהיא תגיע לרווחיות. העסקים של החברה ומגוון של שיקולי השקעה נדונים ביתר פירוט בדוחות שהחברה מגישה לבורסה האוסטרלית לניירות ערך (ASX). אנחנו מעודדים משקיעים לסקור את המידע השלם יותר שכלול בדוחות אלה.

אנשי קשר

Media enquiries: James Richardson, Public Affairs Advisor
james.richardson@dentons.com +1 202-408-9160
Investor enquiries: investors@getswift.co
Company Secretary: julian.rockett@boardroomlimited.com.au +61 2 8016 2841

 

מקור: GetSwift Limited

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire