PMI ו-Pearson VUE מציעות עכשיו אפשרות של בחינה דרך האינטרנט לבחינת ההסמכה ל-Project Management Professional (PMP)®

PMI ו-Pearson VUE מציעות עכשיו אפשרות של בחינה דרך האינטרנט לבחינת ההסמכה ל-Project Management Professional (PMP)®

 

באמצעות תוכנת הבחינה עם השגחה באמצעות האינטרנט OnVUE של Pearson VUE, מועמדים ל-PMP יכולים עכשיו לעשות את הבחינה שלהם באמצעות האינטרנט כשנוח להם

 

פילדלפיה, 16 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

 

החל מהיום, המכון לניהול פרויקטים (PMI) מציע עכשיו למקצועני הפרויקטים את האפשרות לקבוע ולעשות את בחינת Project Management Professional (PMP)® שלהם דרך האינטרנט מהבית או המשרד. בחינת PMP מצטרפת עכשיו לשתי בחינות הסמכה אחרות של PMI שאנשי המקצוע יכולים לעשות דרך האינטרנט: בחינות ההסמכה PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) ו-Certified Associate in Project Management (CAPM).

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן:

 

המועמדים יעשו את הבחינה דרך האינטרנט באמצעות תוכנת הבחינה עם השגחה באמצעות האינטרנט OnVUE של Pearson VUE. כמו בבחינות במרכזי בחינות, בחינות עם השגחה באמצעות האינטרנט מחייבות שתהיה השגחה של משגיח על המועמדים. אולם, המשגיח לא יהיה באתר (הפיזי) וישגיח על המועמדים בזמן אמת באמצעות המיקרופון ומצלמת האינטרנט של המכשיר שלהם עם סיוע של בינה מלאכותית. המועמדים עדיין יצטרכו לקבוע את הבחינה האינטרנטית שלהם מראש, אבל המועדים מוצעים 24/7 כך שהמועמדים יכולים למצוא זמן שמתאים ללוח הזמנים שלהם.

 

"בזמנים לא ודאיים אלה, אנחנו עובדים בשקדנות כדי לספק לחברים ולמועמדים להסמכה את המשאבים שהם צריכים כדי להשקיע בהתפתחות המקצועית שלהם", אמר מייקל דפריסקו, סגן נשיא, חוויה ופתרונות גלובליים ב-PMI. "בחינות עם השגחה באמצעות האינטרנט לבחינת PMP הן צעד חשוב במסע הזה. הן תמיד היו בעתיד שלנו, אבל נתנו לכך עדיפות עכשיו כדי להבטיח את הבטיחות והשלומות של הקהילה שלנו. הפעילות הזאת, שתהיה לה השפעה חיובית ארוכת טווח על חוויית הבחינות של PMI, לא הייתה אפשרית בלי הניסיון והשותפות של Pearson VUE".

 

בנוסף להשגחה מרחוק בזמן אמת בסיוע בינה מלאכותית, שכוללת את היכולת של המשגיח לסיים מייד בחינה אם מזוהה התנהגות לא נאותה, PMI ו-Pearson VUE התקינו תוכנית קפדנית של פורנזיקת נתונים כדי לזהות התנהגות לא נאותה ובעיות תוקף אחרות ולפעול בהתאם. בנוסף, כל המועמדים חייבים להשלים תהליך צ‘ק-אין עצמי וירטואלי, שכולל אימות זהות מחוזק על ידי בינה מלאכותית והתאמת פנים לתמונה.

 

"ההסכם הזה הוא ההוכחה שפלטפורמת ההשגחה דרך האינטרנט של Pearson VUE, OnVUE, עומדת בדרישות המחמירות של PMI, האיגוד המוביל בעולם של אנשי מקצוע בניהול פרויקטים", אמר אריק דסטולפו, סגן נשיא לפיתוח עסקי ב-Pearson VUE. "אנחנו גאים להוסיף עכשיו את הסמכת PMP - שמוכרת כתקן הזהב של אנשי המקצוע בניהול פרויקטים - להסמכות אחרות של PMI שלהן אנו מספקים ביצוע בחינות דרך האינטרנט. אנחנו שמחים להציע פתרון שמאפשר למועמדים להמשיך קדימה בהשגת ההסמכה שלהם בזמנים אלה".

 

למידע נוסף על חוויית הבחינה עם השגחה באמצעות האינטרנט ואיך לקבוע את בחינת PMP עם השגחה באמצעות האינטרנט שלכם, תלחצו כאן.

אודות המכון לניהול פרויקטים (PMI)

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים, אנחנו פועלים כדי להכין יותר משלושה מיליון אנשי מקצוע ברחבי העולם לכלכלת הפרויקטים: הכלכלה הבאה שבה העבודה, והאנשים, מאורגנים סביב פרויקטים, מוצרים, תוכניות ותזרימי ערך. עכשיו אחרי חמישים שנים של עשייה, אנחנו פועלים בכל מדינה כמעט בעולם ומקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר. בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

 

אודות Pearson VUE

 

PMI היא חלוצה בענף הבחינות מבוססות מחשב כבר עשרות שנים, המספקת יותר מ-16 מיליון בחינות להסמכות ורישיונות בשנה בכל ענף מהאקדמיה וקבלה ללימודים ועד למחשבים ובריאות. אנחנו המובילים הגלובליים בפיתוח וביצוע בחינות חשובות באמצעות הרשת הכי מקיפה בעולם של קרוב ל-20,000 מרכזי בחינות מאוד מאובטחים וגם בחינות מקוונות מאובטחות ביותר מ-180 מדינות. ההובלה שלנו בענף ההערכות היא תוצאה של שיתופי הפעולה שלנו עם מגוון רחב של לקוחות, מחברות טכנולוגיה מובילות ועד לממשלות וגופי רגולציה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר PearsonVUE.com.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200416005135/en/

 

אנשי קשר

Rachael Ballard, 443-618-7014 or Rachael.ballard@pmi.org

 

מקור: Project Management Institute

 

מולטימדיה

לוגו

לוגו

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire