AlertEnterprise נקבעה כעולה לגמר של פרס SAP® Pinnacle לשנת 2020 בקטגוריה שותף השנה במרכז היישומים של SAP

 

 

AlertEnterprise נקבעה כעולה לגמר של פרס SAP® Pinnacle לשנת 2020 בקטגוריה שותף השנה במרכז היישומים של SAP

פרמונט, קליפורניה, 21 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE) :

AlertEnterprise הודיעה היום ש-SAP הכירה בה כעולה לגמר של פרס SAP® Pinnacle בקטגוריה שותף השנה במרכז היישומים של SAP. פרסי SAP Pinnacle השנתיים מעניקים הכרה לתרומות של שותפים מובילים של SAP שהצטיינו בפיתוח והגדלת השותפות שלהם עם SAP ועוזרים ללקוחות לעמוד ביעדים שלהם. העולים לגמר והזוכים ב-34 קטגוריות נבחרו על סמך המלצות השטח של SAP, משוב מלקוחות ומדדי ביצועים. Enterprise Guardian ו-AlertGuardian HCM של AlertEnterprise זמינים ב-SAP App Center, זירת המסחר הדיגיטלי למוצרים של שותפי SAP.

"הבריאות, הבטיחות והאבטחה של העובדים הם בראש מעייניהם של הלקוחות כיום", אמר ג‘זביר גיל, מייסד ומנכ"ל AlertEnterprise. "השילוב שלנו מדגים איך SAP® SuccessFactors® שמחובר לתוכנה של AlertEnterprise יכול לעזור ללקוחות לשמור על האבטחה של העובדים שלהם באמצעות גישה ללא חיכוך ומאובטחת למרחב העבודה. ההכרה כעולה לגמר של פרס SAP Pinnacle לשנת 2020 היא עדות להתאמה שלנו לחזון הארגון החכם של SAP, שבו שילוב בזמן אמת של משאבי אנוש, מחשוב ואבטחה משיג רמה של אבטחה ובטיחות שאי אפשר להשיג במחלקות מסורתיות מבודדות".

באמצעות השילוב ש-AlertEnterprise מבצעת של Enterprise Guardian עם חבילת ניהול החוויה האנושית SAP® SuccessFactors®, אבטחה, בטיחות ופרטיות נתונים הופכות לחלק מהמסע המודרני מהקליטה ועד הפרישה של העובדים כיום - ובכך האבטחה נעשית למאפשרת עסקית אמיתית. המשתמשים יכולים לנהל, להפוך לאוטומטיות ולייעל זהות וגישה פיזיות בשביל קליטה, העברה, שינויי משרות ופליטה של עובדים במרחבי העבודה של הארגון. שילוב חזק בזמן אמת עם חבילת ניהול החוויה האנושית SAP SuccessFactors ואבטחה פיזית אוכפים באופן פעיל את המדיניות והציות של החברה תוך שיפור דרמטי ביצרניות והחוויה של העובדים.

במרכז היישומים של SAP, עסקים יכולים לגלות בערך 1,800 פתרונות חדשניים של שותפים שמשתלבים עם פתרונות של SAP ומרחיבים אותם. הפתרונות עברו אימות של SAP ואפשר למיין אותם לפי קו המוצרים של SAP, ענף, סוג הפתרון ותרחיש מקרה השימוש, ונוצר היצע של הזדמנויות שנראה אינסופי. תמצאו, תנסו, תקנו ותנהלו פתרונות של שותפי SAP באופן דיגיטלי באתר www.sapappcenter.com.

עם פרסי SAP Pinnacle, SAP מפנה זרקור לשותפים הכי מצטיינים שלה שהפגינו את המחויבות שלהם לשיתוף פעולה עם SAP כדי לעזור ל-SAP לפעול באופן המיטבי.

אודות AlertEnterprise

אצל AlertEnterprise זהות ואמון דיגיטליים נמצאים במרכזו של כל דבר שאנו עושים. אנחנו באים לעבודה בכל יום עם משימה לעזור לארגונים לפתור אתגרים עסקיים ואתגרי אבטחה קריטיים. אנחנו מטפלים באתגרים האלה על ידי לקיחת זהות דיגיטלית אוניברסלית של אנשים ודברים, והרחבתה בכל הארגון באופן מאובטח חכם ויעיל.

האמת היא שמזמן הגיע הזמן לשינוי דיגיטלי באבטחה, ואנחנו מאמינים שסביבת האיומים המשתנה מחייבת שינוי בחשיבה הרגילה וגישה חדשה. הגישה החדשה הזאת מאפשרת לנו להעצים ארגונים עם תובנות מנתונים בזמן אמת, כדי שיוכלו לעשות יותר עם פחות, ליצור חוויות עובדים מרתקות, להגביר את הציות ולהפחית את הסיכון.

המשימה שלנו היא להפגיש אנשים, תהליכים, נתונים וטכנולוגיות באופן ייחודי כדי לעזור לארגונים להגן על מה שהכי חשוב. אנחנו קוראים לזה התכנסות האבטחה. ואנחנו מפתחים פתרונות משני מצב של התכנסות האבטחה שמספקים פיקוח על זהויות, ניהול גישה, בינת אבטחה ואימות ציות בסביבות המחשוב, משאבי האנוש, הסייבר והאבטחה הפיזית של הארגון. למידע נוסף על AlertEnterprise, בקרו בבקשה באתר https://alertenterprise.com.

SAP ומוצרים ושירותים אחרים של SAP שמוזכרים כאן וגם הסמלילים של כל אחד מהם הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של SAP SE בגרמניה ובמדינות אחרות. בקרו בבקשה באתר https://www.sap.com/copyright למידע נוסף על סימני מסחר והודעות נוספים. כל השמות האחרים של מוצרים ושירותים המוזכרים כאן הם סימני מסחר של החברות שלהם.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200420005240/en/

 

אנשי קשר

 

Willem Ryan
Vice President Marketing and Communications
AlertEnterprise
willem.ryan@alertenterprise.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire