האושר ממשיך עבור מעריצי האחים ג'ונאס עם סרט דוקומנטרי חדש על הופעות ששידור הבכורה שלו יהיה מחר, יום שישי ה-24 באפריל, בלעדית ב-Amazon Prime Video

 

האושר ממשיך עבור מעריצי האחים ג‘ונאס עם סרט דוקומנטרי חדש על הופעות ששידור הבכורה שלו יהיה מחר, יום שישי ה-24 באפריל, בלעדית ב-Amazon Prime Video

 

האושר ממשיך: סרט על ההופעות של האחים ג‘ונאס הוא חוויית הופעות חיות ומבט בלעדי על החיים בדרכים עם האחים ג‘ונאס בסיבוב ההופעות שלהם שכל הכרטיסים שלו נמכרו "האושר מתחיל"

 

צפו בטריילר כאן עכשיו

 

קלבר סיטי, קליפורניה, 23 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

שידור הבכורה של האושר ממשיך: סרט על ההופעות של האחים ג‘ונאס, שמציע מבט מאחורי הקלעים על השלישייה מעצמת הפלטינה שהייתה מועמדת לגראמי האחים ג‘ונאס בסיבוב ההופעות שלהם ב-2019 שכל הכרטיסים שלו נמכרו "האושר מתחיל", יהיה מחר, יום שישי ה-24 באפריל, בלעדית ב-Amazon Prime Video ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות ברחבי עולם.

 

- תמונות מיצג אפשר למצוא כאן: קישור


- צפו בטריילר של האושר ממשיך כאן

 

בהמשיכו את המסע שהתחיל עם הסרט הדוקומנטרי של Amazon Original מהשנה שעברה "רודפים אחרי האושר", האושר ממשיך לוכד את חוויית ההופעות החיות של הלהקה ומספק מבט בלעדי על החיים של האחים ג‘ונאס בדרכים, כולל ביצועים של להיטים אהובים כמו Burnin’ Up, S.O.S ו-Year 3000 ומוסיקה מהאלבום מהשנה שעברה שהגיע לראש הדירוג “Happiness Begins, כולל הלהיט שלהם שהיה במקום הראשון של הבילבורד Sucker.

 

"האושר ממשיך" מושיב את הצופים מקום בשורה הראשונה באצטדיונים מלאים במעריצים במיאמי, ונקובר ומכסיקו סיטי וגם בקוברה לונג‘ האינטימי בשיקאגו, בהופעה  הראשונה שלהם שם מזה 12 שנה. "האושר ממשיך" נותן למעריצים מבט מעמיק יותר איך ניק, ג‘ו וקווין עוברים את החיים בסיבוב ההופעות כשהם ממשיכים לאזן בין המוסיקה, היחסים ביניהם והמשפחות החדשות שלהם.

 

"האושר ממשיך" הופק על ידי Philymack ו- Amazon Studios בשיתוף עם Polygram Entertainment ו-Federal Films, עם המפיקים הראשיים פיל מקינטאייר, ג‘ון לויד טיילור, מונטי ליפמן, וונדי גולדסטין ובז האלפין. הבמאי של "האושר ממשיך" הוא אנטוני מנדלר והמפיקים הם קים ברדשו, נד דולי ואנטוני מנדלר, באמצעות חברת ההפקה של מנדלר Black Hand Cinema.

 

אחרי הפסקה של שש שנים, האחים ג‘ונאס כבשו את העולם בסערה ב-2019 עם הסינגל החדש והמפתיע שלהם Sucker שזכה לשבחי המבקרים ולהצלחה רבה. הסינגל כפול הפלטינה הגיע למקום הראשון ב-Hot 100 של הבילבורד בשבוע הראשון, והיה לשיר הראשון במקום הראשון של הלהקה והשיר הראשון של להקה שהגיע למקום הראשון בשבוע הראשון במאה הזאת.  הלהקה המשיכה ושחררה את "רודפים אחרי האושר", סרט של Amazon Original שמתעד את העלייה של האחים והחזרה למוסיקה לפני שהמשיכו והביאו את האלבום במקום הראשון השלישי שלהם כששחררו את האלבום שלהם שמכר פלטינה "האושר מתחיל" (Republic Records). במהלך השנה הלהקה המשיכה להמריא עם "סיבוב ההופעות האושר מתחיל" שכל הכרטיסים שלו, יותר מ-1.2 מיליון נמכרו.

 

ידיות של האחים ג‘ונאס ברשתות חברתיות:

http://instagram.com/jonasbrothers
http://twitter.com/jonasbrothers
https://www.facebook.com/JonasBrothers
https://www.youtube.com/user/JonasBrothersMusic

 

ידיות של AMAZON PRIME VIDEO ברשתות חברתיות:

Hashtag: #HappinessContinues
Twitter: @PrimeVideo
Instagram/Facebook: @AmazonPrimeVideo

 

האושר ממשיך מופץ בכל העולם ויהיה זמין באופן בלעדי ב-Prime Video ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות.

 

לקוחות שהם עדיין לא חברי Prime יכולים להירשם לניסיון חינם באתר www.amazon.com/prime.

 

לרשימה של כל המכשירים שתואמים ל-Prime Video, בקרו באתר www.amazon.com/howtostream.

 

FEDERAL FILMS:

 

Federal Films היא חטיבה חדשה של Republic Records בשיתוף פעולה אסטרטגי עם Polygram Entertainment של קבוצת המוסיקה של יוניברסל.

 

אודות POLYGRAM ENTERTAINMENT

 

Polygram Entertainment מפיקה סרטים ותוכניות טלוויזיה שמביאים סיפורים ונקודות מבט מעמיקים יותר על אמנים מקליטים, מוסיקה ואירועי תרבות שהגדירו דורות. Polygram, שותפה של קבוצת המוסיקה של יוניברסל, המובילה העולמית בבידור המבוסס על מוסיקה, מפתחת, רוכשת, מממנת ומפיצה סרטים דוקומנטריים ופרויקטים מתוסרטים מקוריים עבור מעריצי מוסיקה בכל הגילים והטעמים ברחבי העולם.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52209139/en

 

אנשי קשר

למידע נוסף על האחים ג‘ונאס התקשרו עם:

Marisa Bianco // Republic Records
Marisa.Bianco@umusic.com

Alexis Rasten // Philymack
alexis@philymack.com

 

אשת קשר למדיה של AMAZON STUDIOS:
Alana Russo
alana.russo@amazonstudios.com

Brooke James
brooke.james@amazonstudios.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire