הלמידה המקוונת מאיצה באיחוד האמירויות במגיפת קוביד-19 באמצעות שותפות של אנקבוט ומדיהסייט.

 

הלמידה המקוונת מאיצה באיחוד האמירויות במגיפת קוביד-19 באמצעות שותפות של אנקבוט ומדיהסייט.

 

השותפות נותנת למכללות, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר באיחוד האמירויות דרך משתלמת כדי להתחיל או להרחיב יוזמות לימוד דיגיטלי באמצעות מדיהסייט

 

 

מדיסון, וינקונסין, 29 באפריל 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

השימוש בלמידת וידאו גדל במהירות במזרח התיכון בגלל שותפות חדשה בין מדיהסייט Mediasite  ואנקבוט Ankabut , רשת המחקר והחינוך הלאומית  (NREN)המתקדמת של איחוד האמירויות. מדיהסייט היא ספקית הווידאו המועדפת של אנקבוט, המציעה לכל המכללות, האוניברסיטאות והגופים הממשלתיים באזור שירותים משתלמים כדי להתחיל או להרחיב את יוזמות הלימוד הדיגיטלי שלהם, שחיוניות במיוחד עכשיו כשמוסדות חייבים לפנות ללמידה מקוונת בגלל מגיפת קוביד-19.

 

"לכידת הרצאות ולמידת וידאו באיחוד האמירויות ממשיכות להתפתח, ואנחנו רואים ביקוש גדל וגידול בשימוש במדיהסייט באזור, במיוחד באקלים בנוכחי", אמר רוב ליפס, סגן נשיא ביצועי, Sonic Foundry, היוצרת של מדיהסייט. "השוק באיחוד האמירויות מעריך את הגמישות באופן שבו מדיהסייט מותקנת, והשותפות הזאת מאפשרת סביבת שירותי ענן מרובי דיירים בתוך המדינה -- שינוי מצב באזור, כי זה יוצר למוסדות דרך אמינה, ישימה וחסכונית לאמץ למידת וידאו".

 

ליפס המשיך: "אנחנו מאוד נרגשים להתחיל את השותפות הזאת עם אנקבוט ומצפים לעזור לעוד מורים ולומדים באזור לחוות את הכוח של מדיהסייט לשנות את האופן שבו הם מלמדים ולומדים".

 

אנקבוט, יוזמה של המשתמשת הוותיקה במדיהסייט אוניברסיטת חליפה באבו דאבי, מחברת ביחד בתי ספר וגופים ברחבי איחוד האמירויות. היא מספקת תשתית מחשוב כדי לסלק חסמים לשימוש בטכנולוגיה ולאפשר למוסדות להכליל טכנולוגיות חינוכיות בכיתות ובחדרי תרגול.

 

השותפות עם מדיהסייט מאפשרת למוסדות המשתתפים לחבר כל מספר של פתרונות לכידת הווידיאו של מדיהסייט שיש להם להתקנת מדיהסייט המאובטחת ומנוהלת באופן מרכזי של אנקבוט. זה מספק למוסדות תשתית מדרגית בתוך המדינה להקלטת, הספקת וניהול וידאו. מוסדות יכולים לרכוש את מדיהסייט ישירות באמצעות אנקבוט, שתארח את ההתקנה עבורם.

 

"מטרת השותפות של אנקבוט עם Sonic Foundry היא להציע למגזר החינוך באיחוד האמירויות פלטפורמת תקשורת וידאו שתיצרך כשירות תוכנה בענן שמנצל את רשת NREN המהירה של אנקבוט, וגם שירותי ענן של אנקבוט", אמר פאהם אל נועיימי, מנכ"ל אנקבוט. "מדיהסייט תאפשר למוסדות חינוך למטב עלויות, לשפר את היעילות ולהתמקד בשימוש שלהם בווידאו כמו לכידת הרצאות, הזרמת וידאו ושיתוף. הזמינות של הפלטפורמה הזאת למוסדות אקדמיים באיחוד האמירויות תחזק את פתרונות הלימוד מרחוק שלהם במגיפת קוביד-19".

 

ליפס ממדיהסייט יציג את המצגת Enable Digital Learning Campus-Wide with Mediasite Video ב-18 במאי במפגש המשתתפים הווירטואלי 2020 של אנקבוט.

 

המערכת לניהול ושידור אינטרנטי של תוכן וידאו מדיהסייט שסומכים עליה 5,200 מוסדות חינוך, חברות, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים, הופכת לאוטומטיים במהירות ובאופן משתלם את הלכידה, ניהול, הספקה וחיפוש של וידאו חי ולפי דרישה.

 

אודות אנקבוט

 

אנקבוט, רשת המחקר והחינוך הלאומית  (NREN)המתקדמת של איחוד האמירויות המציעה למוסדות אקדמיים חיבור לרשתות חינוך אחרות ברחבי העולם. בנוסף לחיבור אוניברסיטאות, אנקבוט יכולה לחבר בתי ספר ומוסדות ציבוריים ביחד ברחבי איחוד האמירויות עם מודל עלויות יעיל. אנקבוט גם משתפת פעולה בזירה הלאומית, של מועצת המפרץ לשיתוף פעולה והבין לאומית ומייצגת את איחוד האמירויות בכנסים, תערוכות ופורומים. המטרה של אנקבוט היא להציע שירותי מחשוב מקצועיים וחדשניים עם התמקדות במגזר המחקר והחינוך. השירותים כוללים ענן, חיבור, תשתית מחשוב, שירותי ניהול ושירותים מקצועיים כמו ייעוץ במחשוב, ניהול פרויקטים, רישיונות, הדרכה ופיתוח. אנקבוט מחברת יותר מ-80 דיירים באמצעות שידרה של 10G וחיבורי גישה של 1G. היא מאפשרת רשת קהילתית סגורה שמאפשרת העברה של שירותים בזמן אמת כמו תקשורת קול ווידאו, שירותים קריטיים מבחינת הזמן כמו מחשוב ענן, שירותי אינטרנט ציבורי, אחסון באינטרנט (C panel), מיקום משותף, Edu- roam, מחשוב עתיר ביצועים (HPC), מערכת ניהול למידה (LMS), מימשק שולחן עבודה וירטואלי (VDI), מערכת Mozoon ומערכת לניהול ספריות Sierra.

 

אנקבוט תומכת ביוזמות בסביבת הלמידה המתוקשבת, תוכן ספריות ומערכות הפצה ושיתוף פעולה במחקרים. אנקבוט מאמינה שזיהוי היוזמות האלה והצעת תמיכה של רשת, עיבוד ואחסון היא הדרך הטובה ביותר לפתח גישה קולקטיבית של שיתוף פעולה למחקר וחינוך. פרויקט אנקבוט ממומן במשותף על ידי קרן ICT, אוניברסיטת חליפה ותמיכה של החברים. אנקבוט מנוהלת על ידי אוניברסיטת חליפה והמנכ"ל של אנקבוט הוא מר פאהם אל נועיימי.

 

אודות About Sonic Foundry®

 

Sonic Foundry (OTC: SOFO) היא המובילה הגלובלית בפתרונות של לכידה, ניהול והזרמת וידאו. פלטפורמת הווידאו שלה מדיהסייט שסומכים עליה 5,200 מוסדות חינוך, חברות, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים ביותר מ-65 מדינות, הופכת לאוטומטיים במהירות ובאופן משתלם את הלכידה, ניהול, הספקה וחיפוש של וידאו זורם חי ולפי דרישה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.mediasite.com וב-@mediasite.

 

© 2020 Sonic Foundry, Inc.. שמות מוצרים ושירותים המוזכרים בזאת הם שמות המסחר של Sonic Foundry, Inc. או של בעליהם, בהתאמה.

 

קשרי מדיה

Nicole Wise, Director of Communications
920.226.0269
nicolew@sonicfoundry.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE