הסדרה "גיבורים רגילים" של Amazon Original שתתחיל ב-8 במאי מפנה את תשומת הלב לסיפורים אמיצים מהחזית של קוביד-19

 

 

 

הסדרה "גיבורים רגילים" של Amazon Original  שתתחיל ב-8 במאי מפנה את תשומת הלב לסיפורים אמיצים מהחזית של קוביד-19

פרק הבכורה של הסדרה הדוקומנטרית עם שמונה פרקים כולל הופעת אורח מיוחדת של אלישה קיז

פרקים חדשים שזמינים כל שבוע ב-Prime Video מציגים גיבורים חדשים שמחוללים שינוי בקהילה המקומית שלהם ברחבי אמריקה

תלחצו כאן לתמונות שזמינות

תלחצו כאן כדי לצפות בטריילר

קלבר סיטי, קליפורניה, 8 במאי 2020, (BUSINESS WIRE) :

"גיבורים רגילים" (Regular Heroes) היא סדרה דוקומנטרית של שמונה פרקים שמדגישה את התרומה וההקרבה האישית של רק כמה מהאנשים הכי נדיבים כיום שעושים מעל ומעבר כדי לתמוך בקהילה שלהם במשבר קוביד-19. שידור הבכורה של הסדרה ב-Amazon Prime Video בארה"ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה ביום שישי, 8 במאי. בנוסף להפניית תשומת הלב לעבודה ללא לאות של הגיבורים והדגשת הפעילות שלהם בערים שכוללות, בין היתר, את ניו יורק, לוס אנג‘לס, ניו אורלינס, שיקאגו וסיאטל, הסדרה תציע תמיכה וסיוע באמצעות תרומות של מוצרים, שירותים ועוד כדי שהם יוכלו להמשיך לממן אותה בעתיד ולעזור לקהילה שלהם. פרקים חדשים של "גיבורים רגילים" יהיו זמינים כל יום שישי. שידור הסדרה יתחיל בכל הטריטוריות האחרות של Amazon Prime Video ב-12 במאי 2020.

בפרק הבכורה של "גיבורים רגילים" הזמרת, מפיקה וסופרת ילידת ניו יורק שזכתה 15 פעמים בפרס האמי אלישה קיז תעזור להפנות את תשומת הלב לטרבור הנרי, ברנל קוטלון ואתינה היילי כשכל אחד מהם מקריב קורבן אישי למען המשפחה והקהילה שלו. בנוסף, השיר החדש והמרגש של קיז, Good Job, יושמע בסדרה. על הפרקים הבאים עם טלנטים וגיבורים אחרים יימסרו הודעות בתאריך מאוחר יותר.

"התוכנית הזאת מדהימה!!! כל כך טהורה ואמיתית! אני שמחה לדעת שהסדרה הזאת לא רק תתמוך באנשים הנהדרים כמו טרבור, ברנל והיילי אלא בזכותה הציבור גם יכיר את פניהם. אלה האנשים שלהם אנחנו מוחאים כפיים בכל ערב בשעה שבע בניו יורק. אלה הם הגיבורים. ולכבוד רב הוא לי לדבר בשבחם!!", אמרה קיז.

"אנחנו כל כך גאים לדבר בשבחם של אנשים שעושים כל כך הרבה כדי לשנות את החיים של אנשים בקהילה שלהם. ההשראה לסדרה הזאת הם האנשים שנותנים כל כך הרבה לאחרים בכל ימות השנה אבל אפילו יותר בזמנים מאתגרים אלה. הם מודלים לחיקוי אמיתיים ואנחנו מחכים בקוצר רוח לשתף את הסיפורים שלהם עם הלקוחות של Prime Video בכל מקום", אמרה ג‘ניפר סולק, מנהלת אולפני אמזון.

פרק ראשון (8 במאי 2020): "גיבור מסוג חדש" עם הופעה מיוחדת של אלישה קיז. בהשתתפות:

טרבור הנרי (ניו יורק)

טרבור הנרי, שנולד וגדל בברונקס, הוא בעל ואב לארבעה שעובד כמומחה מלאי בכיר ב-HSS (בית חולים לניתוחים מיוחדים). בימי העבודה של 10 שעות שלו הוא תומך ברופאים ואחיות כשהם מטפלים בחולי קוביד-19 הכי קשים ביחידה. כשטרבור לא בבית החולים, הוא עוזר לילדים שלו במטלות של בית הספר כשהוא מחליף משמרות עם אשתו שגם היא עובדת חיונית בבית חולים אחר בניו יורק.

ברנל קוטלון (ניו אורלינס)

בעשר השנים האחרונות ברנל קוטלון הוא אלמנט מרכזי בשכונת Lower 9th Ward של ניו אורלינס. אחרי שהוריקן קתרינה הרס את כל העסקים שיכולים להתקיים בעיר, ברנל השקיע את חסכונות חייו בבניית חנות מכולת - Burnell’s 9th Ward Grocery. זאת חנות המכולת היחידה ברדיוס של 8 ק"מ, וברנל ממשיך לשרת את הלקוחות שלו שנפגעו מפיטורים מסיביים, כולל תרומות מזון לנזקקים. משימת חייו היא להשוות את המצב של שכונת Lower 9th Ward לשאר ניו אורלינס.

אתינה היילי (לוס אנג‘לס)

אחרי שהתגברה על היותה חסרת בית, אתינה היילי, המכונה היילי, התחילה במשימה לעזור לאחרים שמצאו את עצמם במצב דומה. אחרי שיצאה מהרחוב, היילי, אישה שאף פעם לא נכנעה, השכירה את הסלון בדירה שלה, כדי שתוכל לגמור את החודש ולחסוך קצת כסף כדי להקים את קרן "לאהוב את השכן שלי". בחמש השנים האחרונות, היילי שימשה כדמות משפחתית לדיירים ב-Skid Row הידוע לשימצה, ובאמצעות הארגון שלה היא עוזרת להאכיל ולהלביש את הנזקקים.

"גיבורים רגילים" תציג אנשים שמחוללים שינוי בעיר ובקהילה שלהם מכל שכבות החברה: עובדי שירותי הבריאות והחירום, עובדים בחנות מכולת, חקלאים, נהגי אוטובוס, אנשי משלוחים, עובדי תברואה, שוטרים ואחרים. אם אתה או מישהו שאתה מכיר מחולל שינוי יוצא דופן בקהילה, בקרו בקשה באתר Regular-Heroes.com כדי להגיש בקשה.

"גיבורים רגילים" מופקת על ידי אולפני אמזון בשיתוף עם Philymack, yTy & Jay Brown Productions ו-MGM’s Big Fish Entertainment. המפיקים הראשיים היו:

 

Philip McIntyre, John Lloyd Taylor, Laurence “Jay” Brown, Tyran “Ty” Smith, Dan Cesareo, Lucilla D’Agostino, Jordana Starr

 

אודות  Prime Video

Prime Video מציע ללקוחות אוסף עצום של סרטים דיגיטליים -- שכולם זמינים לצפייה בכל מכשיר כמעט.

Prime Video הוא רק אחד מיתרונות רבים שכלולים בחברות ב-Prime, יחד עם משלוח מהיר חינם של מיליוני פריטים באתר Amazon.com, אחסון בלתי מוגבל של תמונות, מבצעים והנחות בלעדיים, וגישה ללא פרסומות למוסיקה וספרים אלקטרוניים של קינדל. כדי להירשם או להתחיל תקופת ניסיון חינם, בקרו באתר amazon.com/prime.

אנשי קשר

אנשי קשר של פרסום:

For Amazon Studios:
Kristen Hall
Kristen.Hall@AmazonStudios.com

For Philymack:
Alexis Rasten
Alexis@Philymack.com

For Big Fish Entertainment:
Leslie Oren, Babygrande PR
leslie@babygrandepr.com

 

מקור:  Amazon Prime Video

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire