בית החולים קורניש ו-Cerner משיקים יוזמת בטיחות תרופות במעגל סגור באיחוד האמירויות

בית החולים מקבל הכרה בינלאומית על האימוץ של מערכת מידע רפואית

 

דובאי, איחוד האמירויות, 20 ביוני 2012 (GLOBE NEWSWIRE- נוי תקשורת):

Cerner (Nasdaq:CERN ובית החולים קורניש הכניסו לשימוש לאחרונה את התוכנית לזיהוי ודאי של מטופלים כדי לשפר את התוצאות הרפואיות והבטיחות של המטופלים באמצעות שילוב הטכנולוגיה הרפואית ויכולת ניהול הנתונים של Cerner עם המומחיות הקלינית ומדיניות מתן התרופות הבטוח של בית החולים.

בית החולים קורניש הוא הלקוח הראשון של Cerner עם מתן תרופות במעגל סגור מלא באיחוד האמירויות.

התוכנית לזיהוי ודאי של מטופלים, שעומדת בתקנים של Joint Commission International (JCI), היא טכנולוגיית ברקוד עם מכשיר כף יד שסורק את אצעדת הזיהוי והתרופות של המטופל כדי לאמת מידע עם התיק הרפואי האלקטרוני של המטופל שמנוהל על ידיCerner Millennium(R). פעולות האימות האלה מעניקות למטופל בטיחות במתן הטיפול ללא פגיעה בפרטיות המטופל.

"הודות לתהליך התרופות במעגל סגור, התרופות ניתנות במיטת החולה, ומובטח זיהוי של "חמשת הנכונים" במסך אחד ויחיד: המטופל הנכון, התרופה הנכונה, המינון הנכון, הזמן הנכון והאופן הנכון", אמרה ד"ר מריאם אל מזרועי, המשנה למנכ"ל, בית החולים קורניש. "לפי ההנחיות של ועדת מערכות המידע הרפואיות של שירותי הבריאות של אבו דאבי, בית החולים קורניש, יחד עם Cerner, גאה בהישג הזה שנועד לחזק את איכות הטיפול במטופלים שלנו ולהפחית טעויות אנוש".

התוכנית החדשה מספקת תהליך תרופות במעגל סגור כדי להבטיח אימות אוטומטי של ההתאמה בין זהות החולים והתרופות. היא הופעלה ביחידת סיעוד אחת של בית החולים קורניש. הוכחת הרעיון הזאת הכשירה את בית החולים להכרה בהסמכת שלב 6 במודל אימוץ התיק הרפואי האלקטרוני (EMRAM) של HIMSS Analytics.

אות ה-HIMSS 6 ניתן לבית החולים קורניש בטקס הענקת אותות EMRAM בכנס ופסגת המנהיגות השנתיים של HIMSS Middle East באבו דאבי ב-20 במאי 2012. את האות קיבלו ג'ורג' יעקוב, מנהל מערכות המידע של בית החולים קורניש ורוברט פיקטון, מנהל מערכות המידע של קבוצת שירותי הבריאות של אבו דאבי. בבית החולים עובדים עכשיו על התקנת המערכת בכל האזורים הקליניים ובכך לקדם את ההישג הזה לשלב הבא.

"אנו גאים מאוד להשיג עוד יתרון חשוב בהגברת הבטיחות של החולים על ידי הפיתוח והיישום של הפתרון הטכני המתקדם הזה", אמר ג'ורג' יעקוב, מנהל מערכות המידע, בית החולים קורניש. "זה היה מאמץ משותף אמיתי של מחלקת מערכות המידע ומחלקת הרוקחות בבית החולים קורניש, עמיתים אנשי מערכות המידע של שירותי הבריאות של אבו דאבי וגם השותפים שלנו, Cerner ו-CareFusion".

בשנה האחרונה, בית החולים קורניש הכניס לשימוש טכנולוגיות רבות לאוטומציה של כל תהליכי ניהול התרופות, כולל רכש, הוראות רופאים (מרשמים), אימות ההוראות ואוטומציה של תהליכי הניפוק/ הכנה.

סדרת הפתרונות המקיפה הזאת פועלת במערכת של שירותי הבריאות של אבו דאבי על ידי משיכת מידע ממסד הנתונים המאוחד, Cerner Millennium(R). זה משפר את הטיפול במטופלים על ידי:

* שיפור הטיפול: הקלינאים יכולים לפנות במהירות להיסטוריה הרפואית של המטופל, ולקבל התראה על אלרגיות או סיכונים אפשריים.

* שיפור התוצאות, היעילות והדיוק: הרוקחים מקבלים גישה להיסטוריה של המטופל ולתיקים הפיזיים, תרופות בבית ותוצאות מעבדה.

* צמצום טעויות: מבטיח שמטופל הנכון מקבל את תרופה הנכונה במינון הנכון באופן הנכון בזמן הנכון.

"Cerner רואה בשיתוף הפעולה הזה ציון דרך חשוב בקשרים שלנו עם שירותי הבריאות של אבו דאבי ובית החולים קורניש, שנמשכים כבר יותר משש שנים, ואנו גאים שהם הוכרו באמצעות אות HIMSS שלב 6", אמר גרג ווייט, סגן נשיא ומנהל כללי, Cerner המזרח התיכון ואפריקה. "יחד אנו מפתחים פלטפורמת ניהול רפואי שמאפשרת לנו להעניק את הטיפול המשולב והפרואקטיבי הטוב ביותר לקהילות שלנו".

בית החולים קורניש הוא הלקוח השני של Cerner במזרח התיכון שמקבל את אות HIMSS שלב 6.

אודות Cerner

Cerner תורמת לשינוי המערכתי של הספקת רפואה וטיפול. כבר יותר משלושים שנה Cerner מוציאה לפועל את החזון שלה לשפר את הבטיחות והיעילות של הטיפול הרפואי. התחלנו עם הבסיס של מחשוב תהליכי נייר וכיום אנו מציעים את המערך המקיף ביותר של תוכנת מידע, שירותים מקצועיים, שילוב מכשירים רפואיים, אירוח מרחוק ושירותי בריאות ורווחה למעסיקים. במערכות של Cerner משתמשים כולם, מצרכנים פרטניים ועד למרפאות של רופא יחיד, בתי חולים, מעסיקים ומדינות שלמות. על סמך מה שלמדנו במשך יותר משלושים שנה, Cerner מתבססת על הידע שבמערכת כדי לתמוך בהחלטות קליניות נסמכות הוכחות, למנוע טעויות רפואיות ולהעצים מטופלים בטיפול בהם.

הפתרונות של Cerner(R) מותקנים ברישיון בקרוב ל-9300 אתרים ברחבי העולם, ביניהם יותר מ-2,650 בתי חולים, 3,750 מרפאות, 40,000 רופאים, 500 מתקנים אמבולטוריים כגון מעבדות, מרכזים אמבולטוריים, מרפאות קרדיולוגיות, מרפאות רדיולוגיות ומרכזים כירורגיים, 800 מתקני טיפול רפואי בבית, 40 אתרים של מעסיקים ו-1,600 בתי מרקחת קמעונאיים.

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים (ביחד: "הסימנים") הכלולים בהודעה זאת שייכים ל-Cerner Corporation ו/או חברות הבת שלה בארצות הברית ובמדינות מסוימות אחרות ברחבי העולם. כל הסימנים האחרים שאינם של Cerner הם רכושם של בעליהם, בהתאמה. סימול נסד"ק: CERN. למידע נוסף על Cerner, בקרו בבקשה בכתובת www.cerner.com, טוויטר, פייסבוק ויוטיוב.

אודות בית החולים קורניש

בית החולים קורניש הוא מתקן רפואי עם הסמכה של Joint Commission International. קורניש מנוהל על ידי Johns Hopkins Medicine International (JHI) והוא המתקן הרפואי הגדול ביותר ליולדות ויילודים באבו דאבי. הוא בבעלות של חברת שירותי הבריאות של אבו דאבי בע"מ שגם מפעילה אותו. בית החולים קורניש, שבו 299 מיטות (כולל 64 מיטות טיפול נמרץ ביילודים), מספק שירותים ליותר מ-8,000 לידות ויותר מ-120,000 ביקורי מטופלים בשנה.

בית החולים קורניש הוא אחד משלושת בתי החולים באבו דאבי שמנהלת חברתJHI  מבולטימור, מרילנד. בית החולים טאוואם, מתקן לטיפול שלישוני עם 477 מיטות באל אאין, ובית החולים רהבה,  מתקן קהילתי עם 135 מיטות קרוב מאוד לאבו דאבי סיטי, מנוהלים אף הם על ידי Johns Hopkins Medicine International ובעלי הסמכה של Joint Commission International.

אנשי קשר:

אשת קשר למדיה של Cerner המזרח התיכון:

         Vivian Gendy

         +971 4 375 4894

         vivian.gendy@cerner.com

 

איש הקשר של Cerner למשקיעים:

         Allan Kells

         (816) 201-2445

         akells@cerner.com

 

איש הקשר של בית החולים קורניש        :

         Almas Naseem

         +971 2 6965597

         AlmasN@cornichehospital.ae

 

 *** ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל GlobeNewswire