מוצרים של Amika Mobile נבחרו לניסוי של מעקב מגעים של קוביד-19 על ידי ממשלת קנדה

מוצרים של Amika Mobile נבחרו לניסוי של מעקב מגעים של קוביד-19 על ידי ממשלת קנדה

 

אוטאווה, 28 במאי 2020, (ACCESSWIRE) :

 

מוצרי המודעות למצב, שליטה ובקרה של Amika Mobile , Amika Mobility Server (AMS) והיישומונים הסלולריים  שלו כולל    Amika®Panic  ו- Amika®Guard שמספקים תקשורת דו כיוונית על גבי מסרונים, דואל, הודעות מוקפצות, הודעות נדחפות ושיחות קוליות נבחרו באמצעות תהליך תחרותי לפרויקט עם ממשלת קנדה על ידי Innovative Solutions Canada שמטרתו לעודד עסקים קטנים ובינוניים להביא פתרונות חדשניים למשרדים של ממשלת קנדה. מעקב המגעים יאפשר לממשלת קנדה להיענות לדרישה הדחופה של אכיפת חוק ההסגר שלה ולהבטיח שהאזרחים שלה נעקבים בזמן המגיפה ולסייע לעובדי מערכת הבריאות וכוחות המענה הראשוני לאירועי קוביד-19 ולהבטיח שאנשים מקבלים הודעות קריטיות מעובדי החזית ומגיבים להן מייד וחוסכים מאות אלפי שעות אדם באיתור למי יש קוביד-19 ומי המגעים הישירים שלו, תוך ניצול Amika® Situation Commander  ו- Amika® Mapper כדי למפות אותם בזמן אמת כדי לתמוך בבטיחות הציבור ולהפחית את ההתפשטות של קוביד-19.

 

Amika Mobile פעלה כשירות חיוני בזמן משבר המגיפה הזה והמשיכה לתמוך בלקוחות בארה"ב וקנדה תוך שימוש במוצרים שלנו לתקשורת קריטית וחירום לעובדים, הלקוחות ובעלי העניין שלהם בזמן מגיפת קוביד-19 הזאת, דרך שילובים עם התראות אזוריות וכלל ארציות IPAWS ו-AlertReady ועל ידי מעקב אחרי העובדים הקריטיים שלהם בזמן המגיפה.

 

"אנחנו נלהבים לעבוד עם העובדים בחזית בשיתוף פעולה עם ממשלת קנדה בניסוי של פתרון בטיחות החיים על ידי המעקב אחרי מגעים החדשני זוכה הפרסים שלנו בזמנים קריטיים אלה של היסטוריה", אמרה מנכ"לית Amika Mobile ד"ר סו אבו-הקימה.

 

 

 

AMS  של Amika Mobile מאפשר מודעות למצב, שיתוף מידע, תקשורת דו צדדית מהירה במכשירים ורשתות שונים, ובקרה באמצעות שילובים מתקדמים עם מערכות התראות ואבטחה פיזית של גופים ממשלתיים. AMS יכול להפעיל התראות פרטניות, קבוצתיות או המוניות, בכל שכבה, כולל VoIP, SMS, הודעות מוקפצות, אינטרנט, תצוגות עיליות, שלטים דיגיטליים, טוויטר, חלונות מבזקים (טיקרים), על בסיס כל אוטומציה כולל הזנות של גופים ממשלתיים או התראות מזג אוויר, לחצני מצוקה או אירועי חיישנים ממדי חום דיגיטליים, בקרת גישה, לוחות בקרה של מערכות אש, מערכות של מצלמות וכדומה.

 

MarketsandMarkets חוזה שהשוק של ניהול אירועים וחירום יגדל מ-107.7 מיליארד דולר ב-2019 ל-148.5 מיליארד דולר עד 2024. הגידול הזה נגרם על ידי גורמים רבים ביניהם עלייה בטרור, אלימות במקום העבודה, יורים פעילים, אסונות טבע, התפרצויות של נגיפים וצורך רב בתקשורת קריטית וחירום בניהול משברים.

 

אודות Amika Mobile: Amika Mobile® Corporation היא חברה פרטית שמתמחה בתקשורת ובקרה קריטיות וחירום. מוצר הדגל שלה, Amika® Mobility Server (AMS), נותן מענה לאבטחה של האינטרנט של הדברים ו-BYOD ואידיאלי להתראה/ תגובה בערים חכמות, ארגונים, קהילות, שדות תעופה, היכלי ספורט, מרכזי קניות וקמפוסים שבהם מבקרים לא תמיד רשומים מראש במסד נתונים של פרטי התקשרות היות ש-AMS יכול לגלות בעצמו מכשירים ניידים להתראת/ תגובת חירום.  AMS הוא פלטפורמת האינטרנט של הדברים דו כיוונית מבוססת בינה מלאכותית שמתקשרת באופן מאובטח על גבי קווים נייחים או סלולריים לכל שכבה כולל WiFi, SMS, דואל, VoIP, מערכות כריזה, לוחות מודעות, טוויטר, הזנות RSS, פייסבוק וכדומה. AMS ו-Amika®Panic יכולים להפעיל סגרים והתראות על סמך אירועים שונים מחיישני יריות, בקרת גישה, לוחות בקרה של מערכות אש, מצלמות, לחצני בקרה מותקנים על הקיר, בשולחן העבודה או ניידים, וכדומה. Amika® Situation Commander עוקב אחרי התראות/ תגובות של אירועים בזמן אמת ומציג אותן ב-Amika® Mapper. AMS מספק התראות ממשלתיות מוצעות מ-NOAA, IPAWS, EAS, Alert Ready בפורמטים CAP /CAP-CP. Amika Mobile® זכה ב-24 פרסים כולל US GOVIES שש שנים ברציפות כולל 2020 עבור פתרון תקשורת החירום הטוב ביותר וגם מוכר מוצרים דרך שותפים. Amika Mobile®  הוא עסק בבעלות אישה עם אישור של WeConnect Internationally. ראו www.amikamobile.com

 

אנשי קשר:

 

Amika Mobile Corporation, Media Relations Contact: Sarah Goldsmith, Phone: 613-599-4445 x0 , contact@amikamobile.com Follow us on Twitter: @AmikaAlert

 

Amika Mobile®, Amika® ו-Amika®Panic Amika® Situation Commander, Amika® Mapper הם שמות מסחר רשומים של Amika Mobile.

 

מקור: Amika Mobile

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE