ניסויים של Tydracide™ מראים שיעור קטילה גדול מ-99.999% על נגיף קוביד-19 בדקה אחת

ניסויים של Tydracide™ מראים שיעור קטילה גדול מ-99.999% על נגיף קוביד-19 בדקה אחת

 

טרוי, מישיגן, 28 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Tygrus LLC הודיעה היום שניסויים שנערכו על ידי מעבדה עם דרגת בטיחות ביולוגית 3 ומוסמכת על ידי המרכז למניעת ובקרת מחלות (CDC) במרכיב החדש שלה, Tydracide, הראו שהפורמולציה חיסלה את נגיף SARS-CoV-2 בדקה אחת עם קיטון של יותר מ-5-Log (99.999%). הניסויים נערכו על נגיף SARS-CoV-2, הווירוס עצמו שגורם לקוביד-19 ולא נגיף פונדקאי.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200528005421/en/

 

ניסויים של Tydracide™ מראים שיעור קטילה גדול מ-99.999% על נגיף קוביד-19 בדקה אחת (תמונה: Business Wire)

 

ניסויים מקדמיים נוספים הראו יעילות על נגיפים ובקטריות עם/ בלי מעטפת אחרים, וגם לא ביטאו רעילות אקוטית. הפורמולציה שנוסתה על וירוס SARS-CoV-2 מסווגת כלא משתכת לדגימות פלדת אלחלד 316L ומדורגת "מצוינת" בהתאם לטבלאות העמידות בפני שיתוך. טיגרוס מאמינה ש-Tydracide עשוי לאפשר את הפיתוח של סוג חדש של מוצרים אנטי בקטריאליים חומצתיים לחיטוי משטחים קשים ושימושים אחרים.

 

"Tydracide הראה פעילות אנטי נגיפית ואנטי בקטריאלית מצוינת, כפי שמדגימה היכולת שלו לאבטל לחלוטין SARS-CoV-2 תוך דקה אחת תוך שימוש בניסוי תרחיף הנגיפים שהוא תקן התעשייה", אמר ג‘וזף דה-ויטו, PhD, יועץ המיקרו ביולוגיה של טיגרוס. "סיבוב שני של ניסויים נערך עכשיו תוך שימוש בפרוטוקולים של חיטוי משטחים קשים והתוצאות צפויות בקרוב".

 

Tydracide לא זמין כעת למכירה. טיגרוס מצפה להביא את Tydracide לשוק בארה"ב אחרי הרישום במשרד להגנת סביבה.

"טיגרוס בדיונים עם שותפי הפצה בינ"ל ואנחנו ערוכים לשלוח את המוצר ללקוחות בינ"ל שקיבלו אישור רגולטורי ספציפי למדינה עבור הכימיה החדשה שלנו", אמר דן ג‘ניוויין, המנהל הכללי של טיגרוס.

 

טיגרוס מפעילה מפעל ייצור חדיש ביותר במדיסון הייטס, מישיגן שיש לו קיבולת ייצור לייצר מספיק מרכיבים פעילים כדי להפיק יותר משני מיליון גלונים בשבוע של מוצר ממותכן, מוגמר.

 

אודות Tygrus LLC

 

טיגרוס היא חברת טכנולוגיות, ייצור ומתן רישיונות שפיתחה כימיות חדשות, רשומות כפטנט. החזון של טיגרוס היא לשפר את הכל על ידי החלפת כימיות מסוכנות בחלופות יותר בטוחות ופחות רעילות במגוון רחב של שימושים בשווקים אנכיים רבים. www.tygrus.com

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זאת עשויה לכלול תחזיות או מידע צופה פני עתיד אחר לגבי אירועים עתידיים או הביצועים הפיננסיים העתידיים שלנו. כל האמירות פרט לעובדות ותנאים נוכחיים והיסטוריים הכלולות בהודעה זאת, כולל כל אמירה לגבי התוצאות העתידיות של הפעילות שלנו ומצבים פיננסיים, אסטרטגיה עסקית, תוכניות והיעדים שלנו בפעילות עתידית, הן מידע צופה פני עתיד (במשמעות של Private Securities Litigation Reform Act של 1995, סעיף 27A של חוק ניירות ערך של ארצות ברית מ-1933, כפי שתוקן, וסעיף 21E של חוק הבורסות לניירות ערך של ארצות ברית של 1934, כפי שתוקן). אמירות אלה הן רק תחזיות ומשקפות את הדעות והציפיות הנוכחיות שלנו בנוגע לאירועים עתידיים והן מבוססות על הנחות ונתונות לסיכונים ואי ודאויות וכפופות לשינויים בכל עת. אנחנו פועלים בסביבה מאוד תחרותית שמשתנה במהירות. סיכונים חדשים צצים מעת לעת. לאור סיכונים ואי ודאויות אלה, אל לכם לבטוח באופן מופרז במידע צופה פני עתיד זה. האירועים או התוצאות בפועל יכולים להיות שונים באופן מהותי מאלה הכלולים בתחזיות או במידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד בהודעה זאת ניתן בהתאם להוראות חוף מבטחים שכלולות ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200528005421/en/

 

אנשי קשר

Media:
Cory Ziskind
ICR
tygrus@icrinc.com

 

מקור: Tygrus LLC

מולטימדיה

תמונה

ניסויים של Tydracide™ מראים שיעור קטילה גדול מ-99.999% על נגיף קוביד-19 בדקה אחת (תמונה: Business Wire)

לוגו

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire