אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר

 

 

אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר

 

Intuitive Ventures תאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים

 

 

סאניוויל, קליפורניה, 27 באוקטובר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Intuitive אינטואיטיב (Nasdaq:ISRG), מובילת טכנולוגיות גלובלית בטיפולים זעיר פולשניים והחלוצה בניתוחים בעזרת רובוט, הודיעה על ההשקה של Intuitive Ventures. קרן הפתיחה של 100 מיליון דולר תשקיע במובילים העתידיים בתחום הטיפולים הזעיר פולשניים.

 

Intuitive Ventures ממוקדת בהזדמנויות השקעה בכלים דיגיטליים, אבחון מדויק, ריפויים ממוקדים וטכנולוגיות של פלטפורמות ששותפים למחויבות של אינטואיטיב לקדם תוצאות חיוביות בטיפול הרפואי. הקרן תתמוך ביוזמות עצמאיות בתחומים הישירים והסמוכים של טיפולים זעיר פולשניים והיא הכניסה של חברת האם אינטואיטיב לתחום של הון סיכון.

 

"העתיד של טיפולים זעיר פולשניים כולל את המסע של המטופל מהאבחון הראשוני ועד לטיפול ומעבר לו", אמר ג‘וליאן ניקולצ‘ב, נשיא Intuitive Ventures. "Intuitive Ventures משקיעה בחידושים בחזית הקידמה בכל הרצף של הטיפול כדי לקדם את העתיד".

 

ניקולצ‘ב מביא רקע יזמי ואופרטיבי עמוק עם יותר מ-30 שנות ניסיון בפיתוח ומסחור מכשירים רפואיים מרפאים, כולל הובלת צוותים וטכנולוגיות מהשלבים המוקדמים דרך הצמיחה ושינוי השוק. הוא הצטרף ל-Intuitive Surgical ב-2019 וימשיך לשמש שם כסגן הנשיא הבכיר לפיתוח ואסטרטגיה של החברה.

 

לניקולצ‘ב מצטרף כמנהל משותף הד"ר לרפואה אוליבר קאון שהצטרף לאינטואיטיב ב-2019 כדי להקים במשותף את הקרן. קאון היה בעבר משקיע ב-GE Ventures שם יצר תזרים עסקאות בינ"ל ותמך בחברות דיגיטל ומדטק שבתיק ברמה האופרטיבית וברמת מועצת המנהלים. הוא גם ייעץ לפרויקטים של חדשנות רפואית בבריטניה, ארה"ב והעולם בתחומים מסחריים, ממשלתיים ואקדמיים.

 

"אנחנו משקיעי ערך מוסף שמשתמשים בגישה למומחיות בענף ובקשרים עם הלקוחות הייחודיים של אינטואיטיב", אמר קאון. "המבנה הזריז שלנו והתאמה עם ההזנקים שנתמוך מאפשרים לנו להשקיע מוקדם ולתמוך בחברות שבתיק שלנו כשהן חלוצות בשווקים".

 

אודות Intuitive Ventures

 

תוך שימוש ברוח היזמית וטווח ההשגה הטכנולוגי והקליני הנרחב של אינטואיטיב, Intuitive Ventures משקיעה בהזדמנויות מחוללות שינוי שמקדמות תוצאות חיוביות בטיפול הרפואי. החברה ממוקדת בהזנקים בשלבים המוקדמים בארה"ב ובעולם ונוקטת בהשקפה ארוכת טווח כדי לעזור לחברות שבתיק שלה להגיע לאבני הדרך החשובות שלהן.  באמצעות קרן הפתיחה של 100 מיליון דולר ועם הנהלה שמשלבת עשרות שנות ניסיון בהשקעות ותפעול, הצוות מטפח משאבים אסטרטגיים כדי ליצור תשואות פיננסיות ולהאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים. Intuitive Ventures כבר התחילה להשקיע כסף ובונה באופן פעיל את התיק שלה. למידע נוסף ועדכונים עתידיים, בקרו בבקשה באתר ventures.intuitive.com.

אודות אינטואיטיב

אינטואיטיב (Nasdaq:ISRG), שהמטה שלה נמצא בסאניווייל, קליפורניה, היא מובילת טכנולוגיות גלובלית בטיפולים זעיר פולשניים והחלוצה בניתוחים בעזרת רובוט. כחלק מהמשימה שלנו, אנחנו מאמינים שטיפולים זעיר פולשניים הם טיפולים משפרי חיים. באמצעות כושר המצאה וטכנולוגיות חכמות, אנחנו מגדילים את היכולת של הרופאים לרפא בלי אילוצים.

אינטואיטיב מביאה יותר משני עשורים של הובלה בטכנולוגיות ופתרונות של ניתוחים בעזרת רובוט למוצרים שלה, ומפתחת, מייצרת ומשווקת את מערכת הניתוחים da Vinci® והמערכת  האנדולומינלית Ion™.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.intuitive.com.

Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements about Intuitive Ventures and its plans to invest in early-stage companies, including their potential benefits, that involves substantial risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those expressed or implied by such statements. Risks and uncertainties include, among other things, the uncertainties inherent in research and development; uncertainties regarding the ability of Intuitive Ventures to identify investment candidates; uncertainties regarding the success of Intuitive Ventures’ investments; uncertainties and variables inherent in the operating and financial performance in investments made, including, among other things, competitive developments and general economic, political, business, industry, regulatory and market conditions; future exchange and interest rates; and changes in tax and other laws, regulations, rates and policies. The Company undertakes no obligation to publicly update or release any revisions to these forward-looking statements, except as required by law.

ליצירת קשר

Global Public Affairs
Intuitive Surgical
corp.comm@intusurg.com
+1-408-523-7337

מקור: Intuitive Surgical, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE