ותיק ענף המכשירים הרפואיים ד"ר אשר הולצר מצטרף ל-BioSig Technologies, Inc. כמדען ראשי

לוס אנג'לס, 12 בספטמבר (GLOBE NEWSWIRE – נוי תקשורת)-:

BioSig Technologies, Inc (ביוסיג), חברת מכשירים רפואיים המפתחת פתרונות קליניים ייחודיים לשוק האלקטרופיזיולוגיה, הודיעה שד"ר אשר הולצר הצטרף לחברה כמדען ראשי.

ד"ר הולצר, ממציא בתחום הטכנולוגיות הקרדיולוגיות ובעל ותק של שלושים שנה בענף המכשירים הרפואיים, מילא מגוון של תפקידים בכירים במהלך הקריירה שלו, האחרון שבהם יו"ר ונשיא InspireMD, חברה שעוסקת בטכנולוגיות סטנטים חדשניות.

ד"ר הולצר מביא לביוסיג ניסיון ייחודי בפיתוח של מכשירים רפואיים מתקדמים לשוק האלקטרופיזיולוגיה. הוא היה מנהל המוצר העולמי של מערכת CARTO(TM) בחברת Biosense Webster השייכת ל-Johnson & Johnson, והוביל את המוצר מהפיתוח עד המכירות בכל העולם.

קנת ל. לונדונר, מייסד שותף, יו"ר ומנכ"ל BioSig Technologies, Inc. אמר: "אני נלהבים מכך שמישהו עם הכישורים והניסיון של אשר, מאחד כוחות עם הצוות שלנו. אשר הוא טכנולוג רפואי מוכח עם רקורד מצוין בהבאת טכנולוגיות רפואיות לשוק. ההבנה הייחודית שלו את הטכנולוגיות הא"פ והשוק יחזקו את תיק ההמצאות, המוצרים והקניין הרוחני שלנו".

אשר הולצר הוסיף: "קן ואני עבדנו צמוד מאוד ב-InspireMD ואני מצפה לעבודה המשותפת איתו ועם צוות הטכנולוגיות בביוסיג. שוק הא"פ מחפש כל הזמן המצאות ואני מאמין שלביוסיג יש פוטנציאל לתרום תרומה חשובה לשיפור הטיפול בחולים עם הפרעה בקצב הלב".

אודות BioSig Technologies, Inc.

BioSig Technologies, Inc. היא חברת מכשירים רפואיים המפתחת פתרונות קליניים לאבחון וטיפול בקצבי לב חריגים (הפרעות). הפלטפורמה PURE EP(TM) של ביוסיג מיועדת לעזור לאלקטרופיזיולוגים במהלך אבלציה. PURE EP(TM) מעצימה את הרופאים לקבל החלטות קליניות קריטיות בזמן אמת על ידי הספקת מידע שלא ניתן להשיג באמצעות שום ציוד אחר במעבדת הא"פ.

הלוגו של BioSig Technologies, Inc. נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=14637

ליצירת קשר:

BioSig Technologies, Inc.

         12424 Wilshire Blvd Suite 745

         Los Angeles, CA  90025

   info@biosigtech.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769