iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול

 

 

iRhythm Technologies מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול

שירות הניטור מרחוק של הלב Zio XT הוערך וקיבל המלצה חיובית מ-NICE

סן פרנסיסקו ולונדון, 1 בדצמבר 2020 (BUSINESS WIRE) :

iRhythm Technologies (NASDAQ: IRTC), חברה מובילה של פתרונות בריאות דיגיטלית שמתמקדת בקידום של טיפול בלב, הודיעה היום שהיא הטכנולוגיה הראשונה שעברה פיילוט טכני של בריאות דיגיטלית, והתוצאה היא המלצה מוצלחת לאימוץ של המכון הלאומי למצוינות בבריאות וטיפול (NICE).

השירות Zio XT של iRhythm -- מוניטור לב אמבולטורי ידידותי לחולה שנתמך על ידי אלגוריתמים של למידה עמוקה -- הוערך כחלק מפרויקט הפיילוט הראשון של NICE להערכת טכנולוגיות של רפואה דיגיטלית. Zio XT קיבל המלצה חיובית מ-NICE כאפשרות לאנשים עם חשד להפרעות בקצב הלב שיפיקו תועלת מניטור אק"ג במשך יותר מ-24 שעות.

המסקנה של ההנחיה, שפורסמה היום, היא ש-Zio XT נוח וקל ללבישה, עם התאמה רבה יותר לחולה ועם תפוקה אבחנתית משופרת (מדד שמודד כמה אנשים עם הפרעות בקצב הלב מאובחנים) בהשוואה לניטור של 24 שעות באמצעות הולטר. הוכחות קליניות הראו שחולים העדיפו את Zio XT בהשוואה לפרקטיקת הניטור הקיימת ב-NHS (שירות הבריאות הממלכתי הבריטי), שבדרך כלל כרוכה בה לבישת מוניטור אק"ג רציף, כמו המוניטור של 24 שעות הולטר. יש גם הערכות שהשימוש ב-Zio XT כנראה יחסוך עלויות, או יעלה כמו השימוש במוניטור של 24 שעות הולטר.

בהתייחסו לחדשות, ג‘סטין הול, מנהל כללי וסגן נשיא לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-iRhythm, אמר: "אנחנו שמחים ש-Zio קיבל הנחיה כל כך חיובית מ-NICE בהערכה הראשונה מסוגה, במיוחד בתקופה קריטית כזאת. בזמן מגיפת קוביד-19 ראינו מספר חולי לב שנמנעו מבתי חולים וסבלו בשקט, אפילו כשחוו מצבים רפואיים רציניים כמו שבץ. זה גרם להצטברות של חולים שצריכים טיפול, שמוסיפה לחץ על הצוותים והשירותים הרפואיים".

"למרבה המזל שירותים כמו Zio יכולים להקל על ההצטברות הזאת, כשהם מציעים שירותים מרחוק שאומתו קלינית. החולים לא צריכים לחשוף את עצמם לסביבות מסוכנות של בתי חולים, ואילו הצוותים הרפואיים יכולים עדיין להציע את אותה רמת טיפול רציפה. קריטי, לכן, שלחולים תהיה גישה לטכנולוגיות האלה ושהקלינאים יוכלו ליישם אותן במהירות ובקלות".

ההנחיה, שמעריכה מכשירים ואבחונים רפואיים חדשים וחדשניים, מיועדת לעזור לאנשים ב-NHS לקבל החלטות יעילות, משתלמות ועקביות לגבי אימוץ טכנולוגיות רפואיות חדשות. הנחיית טכנולוגיות רפואיות חיובית של NICE פותחת את הדלת לתמיכה עתידית בשירות Zio XT באמצעות MedTech Funding Mandate, שמיועד להאיץ את האימוץ של חידושים מוכחים נשיגים כחלק מהתוכנית לטווח ארוך של NHS.

ההמלצה החיובית של iRhythm מפיילוט הבריאות הדיגיטלית של NICE מתבססת על הזכייה של החברה לאחרונה במענק הבינה המלאכותית בבריאות וטיפול של ממשלת בריטניה, שבו iRhythm תשתמש בכסף כדי להעריך את השירות Zio שלה באתרים נבחרים של NHS ברחבי בריטניה. במשך שלוש השנים של התוכנית, תוצאות קליניות, מסלוליות וכלכליות ינוטרו ויוערכו כדי לתת מידע תומך להחלטות עתידיות על הכנסה לשימוש של Zio XT ב-NHS.

אודות iRhythm Technologies, Inc.

iRhythm היא חברת בריאות דיגיטלית מובילה שמגדירה מחדש את האופן שבו מאבחנים באופן קליני הפרעות בקצב הלב. החברה משלבת מכשירי ביו חישה לבישים שנלבשים במשך עד 14 יום וניתוחי מידע מבוססי ענן עם אלגוריתמים קנייניים חזקים שמזקקים נתונים ממיליוני פעימות לב למידע שאפשר לפעול לפיו קלינית. החברה מאמינה שלשיפורים בגילוי ואפיון הפרעות בקצב הלב יש פוטנציאל לשנות את הניהול הקליני של חולים.

אנשי קשר

אנשי קשר למדיה:
Ellie Stansfield
Hotwire for iRhythm Technologies
irhythmuk@hotwireglobal.com

Saige Smith
HighwirePR for iRhythm Technologies
irhythm@highwirepr.com

אנשי קשר למשקיעים:
Leigh Salvo
Gilmartin Group
investors@irhythmtech.com

 

מקור:  iRhythm Technologies

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE