SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N

 

 

SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N

מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

 

רנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 12 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

SweeGen מאפשרת עולם יותר בריא, יותר נטול אשמה ויותר מתוק עם המסחור של Bestevia® Rebaudioside N (Reb N), ממתיק סטיביה טבעי מיוחד מאוד מבוקש עם אפס קלוריות.

Reb N הוא ממתיק שקיים באופן טבעי ונמצא בעלי סטיביה. בגלל הפרופיל החישתי של Bestevia Reb N הוא אטרקטיבי במיוחד לשימושים במשקאות, שהוא תחום שימושים שכבר ניתנו בו רישיונות בלעדיים. עם הפונקציונליות הייחודית שלו, Reb N פועל טוב מאוד גם במגוון של מזונות.

אחרי ההודעות המסחריות של SweeGen על Bestevia Rebs B ו-I השנה, ועם התוספת של Reb N, תיק פתרונות הפחתת הסוכר של החברה הוא הרחב ביותר שקיים בענף להתמודדות עם אתגרים של הפחתת סוכר.

"ל-Bestevia Reb N יש פרופיל מתוק ייחודי שעוזר לנו ליצור פתרונות שיש להם פרופיל טעם שקרוב יותר לממתיקים עם מלוא הקלוריות ולממתיקים עם עוצמה גבוהה", אמר שארי מהון, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיות שימושיות גלובליות. "הפתרונות שלנו הם מהייחודיים והמותאמים ביותר בענף בגלל הגישה שלנו למגוון הרחב ביותר של Rebs להפחתת סוכר".

כל התיק הקנייני של ממתיקי סטיביה טבעיים של SweeGen מסווג כ-non-GMO מהדור הבא, טוהר גבוה וטעם נקי. תיק ה-Bestevia כולל את Rebs B, D, E, I, M ועכשיו את Reb N. ה-Rebs האלה מתורגמים לממתיקים טבעיים בני קיימא, מאוד רלבנטיים עם תווית נקייה שצרכנים מחפשים במוצרים מוגמרים.

במידה רבה כמו Rebs M, E, I, Reb N נמצא בכמויות קורט בעלה הסטיביה, ולכן בעבר היה קשה ויקר לבודד אותו. Bestevia Reb N של SweeGen נגיש עכשיו משום שהוא מופק באמצעות טכנולוגיה של המרה ביולוגית רשומה כפטנט, שמתחילה מעלי סטיביה ממקור בר קיימא, והתוצאה היא טעם נהדר, מולקולות טהורות שנמצאות בטבע. התהליך הזה פותח על ידי Conagen, חדשנית ביוטק של מרכיבים בני קיימא.

"ההכנסה לשימוש של Reb N היא עוד דוגמה נהדרת איך המומחיות העמוקה של Conagen בטכנולוגיות של המרה ביולוגית מאפשרת את היצירה של ממתיקי סטיביה ייחודיים", אמר ד"ר קייסי ליפמאייר, סגן נשיא לחדשנות ב-Conagen. "עם מגוון רחב כל כך של מוצרי סטיביה מהדור הבא שזמינים עכשיו, נראה רמה חדשה של חדשנות במוצרים שיותר טובים בשבילך שבעבר נחשבה לבלתי אפשרית".

אודות SweeGen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הכי טובים בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

אודות  Conagen

Conagen הופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי. המדענים והמהנדסים שלנו משפרים את האנושות והעולם על ידי שימוש בכלים מתקדמים של ביולוגיה סינתטית לייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות, התרופות והחומרים המתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתר www.conagen.com.

Cautionary Statement Concerning Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements, including, among other statements, statements regarding the future prospects for Reb M stevia leaf sweetener. These statements are based on current expectations, but are subject to certain risks and uncertainties, many of which are difficult to predict and are beyond the control of SweeGen, Inc.

Relevant risks and uncertainties include those referenced in the historic filings of SweeGen, Inc. with the Securities and Exchange Commission. These risks and uncertainties could cause actual results to differ materially from those expressed in or implied by the forward-looking statements, and therefore should be carefully considered. SweeGen, Inc. assumes no obligation to update any forward-looking statements as a result of new information or future events or developments.

קבצים מצורפים:

לפרטים נוספים:

 

Ana Arakelian
SweeGen, Inc.
+1-949-635-1991 and +1-949-750-6812
ana.arakelian@sweegen.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE