Centrient Pharmaceuticals רוכשת את Astral SteriTech, ותרחיב את תיק המוצרים שלה עם צורות של מינונים מוגמרים אנטיביוטיים מוזרקים סטריליים

 

Centrient Pharmaceuticals רוכשת את Astral SteriTech, ותרחיב את תיק המוצרים שלה עם צורות של מינונים מוגמרים אנטיביוטיים מוזרקים סטריליים

 

רוטרדם, הולנד, 15 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Centrient Pharmaceuticals ("סנטריינט"), מובילת העסק לעסק באנטיביוטיקה אנזימטית בת קיימא, סטטינים מהדור הבא ונוגדי פטריות, הודיעה היום על חתימה על הסכם לרכישת Astral SteriTech Private Limited ("אסטרל סטריטק"), יצרנית בינ"ל מובילה שמתמחה בצורות של מינונים מוגמרים מוזרקים אנטיביוטיים סטריליים. עם הרכישה של אסטרל סטריטק, סנטריינט מחזקת את המעמד שלה כמובילת הענף עסק לעסק הגלובלית באנטיביוטיקה בטא-לקטם.

 

הרכישה של אסטרל סטריטק היא צעד חשוב במסע של סנטריינט להפוך לשותפה המובילה, מגוונת ומשולבת במלואה של משווקי גנריקה.

 

המוצרים שמציעה אסטרל סטריטק הם צורות של מינונים מוגמרים מוזרקים סטריליים של צפלוספורינים חצי סינתטיים ופניצילינים חצי סינתטיים. בהיותם קרובים למוצרי הליבה של סנטריינט - אנטיביוטיקה בטא-לקטם - תיק המוצרים שנרכשו מספק לסנטריינט הזדמנות לגוון במגזר הנישתי הגדל האטרקטיבי של אנטיביוטיקה סטרילית מוזרקת.

 

עם תיק המוצרים המורחב, סנטריינט יכולה לענות טוב יותר על הצרכים של הלקוחות שלה בצורות של מינונים מוגמרים של צפלוספורינים חצי סינתטיים ופניצילינים חצי סינתטיים ולהיות השותפה המועדפת במגזרים אלה.

 

לאסטרל סטריטק יש אתר ייצור מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות של ארה"ב עם שני קווי ייצור והיא משרתת לקוחות בשווקים מאוד מאוסדרים כמו ארצות ברית ואזורים אחרים כמו דרום אסיה.

 

העסקה כפופה לאישורי אסדרה ותנאי סגירה מקובלים.

 

רקס קלמנטס, מנכ"ל סנטריינט, אמר: "הרכישה של אסטרל סטריטק היא צעד גדול קדימה במסע שאנו בסנטריינט נטלנו על עצמנו להפוך לשותפה המסחרית המועדפת של הלקוחות שלנו באנטיביוטיקה של צפלוספורינים חצי סינתטיים ופניצילינים חצי סינתטיים.

על ידי הרחבת תיק המוצרים שלנו והוספת יכולות ייצור מתקדמות, נחזק את הצעת הערך שלנו - איכות, אמינות וקיימות.

 

הצורות האלה של מינונים מוגמרים הן תרופות קריטיות ברפואה אבל ניצבות מול סיכונים גוברים של מחסור באספקה. בסנטריינט, אנחנו מחויבים להבטיח אספקה בת קיימא של המוצרים האלה ברפואה, בהתאם למטרה שלנו לשפר חיים על ידי היותנו במרכזה של הבריאות בת הקיימא והנגישה".

 

ד"ר דושיאנט פאטל, היו"ר והמנהל הכללי של אסטרל סטריטק, אמר: "אנחנו גאים שעם יכולות הליבה של אסטרל סטריטק והרקורד החזק המוכח שלה בצורות של מינונים מוגמרים של צפלוספורינים חצי סינתטיים ופניצילינים חצי סינתטיים סטריליים מוזרקים, אנחנו יכולים לתרום לסינרגיה והמיזוג של תיק מוצרי האנטיביוטיקה של סנטריינט, כדי לתמוך באנג‘נדת ההתרחבות הג"ג שלה".

 

החזון והאסטרטגיות של סנטריינט להצלחה גלובלית יחד עם הנתונים הבסיסיים החזקים של אסטרל סטריטק בתחום הנישתי לא רק ישפרו את איכות השירות ללקוחות קיימים אלא גם יעזרו להרחיב את האופק העסקי".

 

בעסקה, Barclays היו היועצים הפיננסיים הבלעדיים, ו-Sidley Austin LLP ו-Trilegal היו היועצים המשפטיים של Centrient Pharmaceuticals. J.P. Morgan היו היועצים הפיננסיים הבלעדיים ו- Shardul Amarchand Mangaldas & Coהיו היועצים המשפטיים של אסטרל סטריטק.

 

אודות Astral SteriTech Private Limited

 

אסטרל סטריטק היא קבלנית ייצור בינ"ל מובילה שמתמחה בצורות של מינונים מוגמרים מוזרקים אבקתיים אנטיביוטיים סטריליים.

 

החברה, שהוקמה בשם Astral Pharmaceutical Industries ב-1991 על ידי ד"ר דושיאנט פאטל, כיום יו"ר ומנהל כללי, ושמה שונה ל-Astral SteriTech Private Limited ב-2012, יצרה את הנישה שלה כקבלנית פיתוח וייצור מועדפת במגזר התעשייה של פורמולציות מוזרקות של אנטיביוטיקה סטרילית. לחברה יש אתר ייצור מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות של ארה"ב עם שני קווי ייצור ייעודיים, שנמצא בוואדודרה, גוג‘רט, הודו והיא משרתת לקוחות בשווקים מאוד מאוסדרים כמו ארצות ברית ואזורים אחרים כמו דרום אסיה.

 

יכולות הליבה של החברה כוללות טכנולוגיות ותהליכי מילוי וגימור אספטיים מתקדמים, תקני איכות הגבוהים ביותר שנתמכים על ידי מערכת האיכות האיתנה שלה, שירותי אסדרה לאורך כל שלבי הפיתוח של המוצר וידע נרחב בפיתוח מוצרים.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.astralsteritech.com.

 

אודות סנטריינט

 

Centrient Pharmaceuticals היא המובילה הגלובלית בייצור ומסחור של אנטיביוטיקה אנזימטית בת קיימא, סטטינים מהדור הבא ונוגדי פטריות. אנו מייצרים ומוכרים תוצרי ביניים, מרכיבי תרופות פעילים וצורות של מינונים מוגמרים.

 

אנו ניצבים בגאווה במרכזה של הבריאות המודרנית, כיצרנים של תרופות חיוניות ומצילות חיים. עם המחויבות שלנו לאיכות, אמינות וקיימות בלב של כל דבר שאנו עושים, יותר מ-2200 העובדים שלנו עובדים כל הזמן כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו. אנו פועלים למען עתיד בר קיימא על ידי השתתפות פעילה במלחמה נגד עמידות אנטי מיקרוביאלית.

 

החברה שלנו, שהוקמה לפני 150 שנה בשם Nederlandsche Gist- en Spiritusfabriek, הייתה ידועה בשם Gist Brocades ובעבר הקרוב יותר בשם DSM Sinochem Pharmaceuticals. עם מטה ברוטרדם (הולנד), יש לנו אמצעי ייצור ומשרדי מכירות בסין, הודו, הולנד, ספרד, מצרים, ארצות הברית ומכסיקו. Centrient Pharmaceuticals היא בבעלות מלאה של Bain Capital Private Equity, חברת השקעות פרטיות גלובלית מובילה.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.centrient.com או התקשרו עם:
Centrient Pharmaceuticals Corporate Communications
Alice Beijersbergen, Director Branding & Communications
E-Mail: alice.beijersbergen@centrient.com

 

 

 

Forward-looking statements

This press release may contain forward-looking statements with respect to Centrient Pharmaceuticals’ future financial

performance and position. Such statements are based on current expectations, estimates and projections of Centrient and information currently available to the company. Centrient cautions readers that such statements involve certain risks and uncertainties that are difficult to predict and therefore it should be understood that many factors can cause actual performance and position to differ materially from these statements. Centrient has no obligation to update the statements contained in this press release, unless required by law. The English language version of the press release is governing.

למידע נוסף:

Alice Beijersbergen
Centrient Pharmaceuticals
+31 (6) 823 579 56
alice.beijersbergen@centrient.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE