המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר DEXCOM G6 מושקת בישראל

 

המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר DEXCOM G6 מושקת בישראל

מערכת CGM חדשה מהפכנית מבטלת את דקירות האצבע השגרתיות* עבור אנשים עם סוכרת וגודלה קטן בכשליש מהדור הקודם

 

אדינבורו, סקוטלנד, 24 במרץ 2021 (BUSINESS WIRE):

 

Dexcom, Inc. (NASDAQ:DXCM), המובילה הגלובלית בניטור רציף של רמת הסוכר  (CGM) בזמן אמת אצל אנשים עם סוכרת, הודיעה היום על ההשקה של מערכת ה-GCM שלה Dexcom G6 בישראל לאנשים עם סוכרת סוג 1 מגיל שנתיים ומעלה.

 

"Dexcom G6 הוכחה ככלי יוצא דופן לניהול סוכרת. המוצר לא רק מבטל את הצורך בדקירות באצבע, הוא גם שומר על הביצועים, הקישוריות והדיוק שקהילת הסוכרת למדה לצפות מה-CGM של דקסקום", אמר אריק ביורקן, מנהל כללי וסגן נשיא לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה בדקסקום.

Dexcom G6 משתמשת בחיישן קטן ומשדר כדי למדוד ולשלוח ברציפות רמות סוכר באופן אלחוטי למכשיר חכם תואם או למקלט ייעודי ונותנת לחולים נתוני סוכר בזמן אמת בלי צורך לדקור את האצבע*. המערכת גם מאפשרת התראות ניתנות להתאמה אישית כדי לעזור להימנע מאירועים מסוכנים של רמת סוכר נמוכה או גבוהה בדם.

היישום של Dexcom G6 למכשירי iOS ואנדרואיד תואמים גם מאפשר לחולים לשתף את מידע הסוכר שלהם עם עד חמישה עוקבים, ומאפשר לבני משפחה, יקירים וספקי טיפול רפואי לנטר מרחוק חולים לקבל עוד שקט נפשי.

תכונות של Dexcom G6 שמאפשרות למשתמשים ליטול את השליטה על הסוכרת שלהם:

"במשך שנים רבות בדיקת רמת הסוכר בדם על ידי דקירה באצבע הייתה רכיב קריטי בניהול העצמי של סוכרת. אבל סוג שזה של ניטור עצמי, שכרוך בבדיקות דם פעמים רבות ביום, יכול לגזול זמן, לכאוב וקשה לשלב אותו ביום עמוס", אמר פרופ‘ משה פיליפ, MD, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת, המרכז הארצי לסוכרת נעורים, מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל. "Dexcom G6 היא התקדמות חשובה ב-GCM. עם Dexcom G6, לאנשים עם סוכרת יש עכשיו את החופש לחיות בלי דקירות שגרתיות באצבע והם יכולים להסתמך על נתוני ה-CGM שלהם כדי לקבל החלטות טיפול, שמאפשרות ניהול עצמי יותר מותאם אישית ויעיל".

מערכת Dexcom G6 כבר זמינה בישראל בכל קופות החולים ומשרד הבטחון  לילדים מגיל שנתיים, מתבגרים ולמבוגרים בהתאם לתנאי סל הבריאות.

אפשר להזמין את Dexcom G6 בישראל היום באמצעות אתר האינטרנט www.dexcom.com או בטלפון 03-5773800/806. משתמשים קיימים של Dexcom G5 יכולים לשדרג עכשיו למערכת Dexcom G6, שכוללת משדר וחיישן 6G חדשים. המערכת מתחברת ליישום של Dexcom G6, שזמין להורדה מ-Apple App Store או Google Play store, לשימוש עם מכשיר חכם אפל או אנדרואיד תואם. לחלופין, חולים יכולים לראות קריאות של הסוכר במקלט עם מסך המגע  אופציונלי של Dexcom G6, שניתן לרכישה בנפרד.

מידע נוסף

בישראל, כמו במדינות תעשייתיות אחרות, סוכרת היא מחלה כרונית נפוצה שמטילה נטל כבד על מערכת הבריאות, החולה והמשפחה שלו. ההיקרות של סוכרת בישראל וגם בעולם נמצאת במגמת עלייה עקבית.

פריגו ישראל היא אחת מחברות התרופות וציוד רפואי המובילות שפועלת בישראל קרוב ל-60 שנים עם תיק מאוזן ומגוון של מוצרים.

פריגו מביאה ערך ללקוחות והצרכנים שלה על ידי הספקה, פיתוח, ייצור, יבוא והפצה של תרופות מרשם גנריות, מוצרי בריאות ללא מרשם וגם ציוד לאבחון רפואי, כולל ציוד לבדיקות מעבדה ומוצרים לבדיקה עצמית בנקודת הטיפול ולמטופלים.

אודות DexCom, Inc.

Dexcom, Inc. מאפשרת לאנשים ליטול את השליטה על הסוכרת באמצעות מערכות חדשניות של ניטור רציף של רמת הסוכר (CGM). המטה של דקסקום נמצא בסן דייגו עם פעילות באירופה והיא עלתה כמובילה בטכנולוגיות לטיפול בסוכרת. דקסקום מאזינה לצרכים של משתמשים, מטפלים וספקים ואז מפשטת ומשפרת את ניהול הסוכרת ברחבי העולם.

אנשי קשר

Stephanie Libous
DexcomEMEA@allisonpr.com

 

*אם התראות וקריאות רמת הסוכר שלכם מ-6G לא מתאימים לתסמינים או לציפיות, השתמשו במד סוכר בדם כדי לקבל החלטות טיפול בסוכרת.

לרשימה של מכשירים תואמים, בקרו באתר www.dexcom.com/compatibility.

נחוץ יישום מעקב נפרד.

§אפשר להשתמש בקריאות של 6G כדי לקבל החלטות על טיפול בסוכרת כשנוטלים עד מנת אצטמופין מירבית של 1,000mg כל שש שעות. נטילת מנה גדולה יותר עשויה להשפיע על הקריאות של 6G.

© 2020 Dexcom, Inc. דקסקום, Dexcom G6 ו-Dexcom Follow הם שמות מסחר רשומים של Dexcom, Inc. בארה"ב, ועשויים להיות רשומים במדינות אחרות. כל הזכויות שמורות.

 

מקור: Dexcom, Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE