אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של הפתרון לבריאות האגן PeriCoach® לתוך סין

 

אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של הפתרון לבריאות האגן PeriCoach® לתוך סין

PeriCoach

 

מערכת לתרגול רצפת האגן לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ

 

 

בריסביין, אוסטרליה, 31 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Analytica Limited (ASX:ALT), היצרנית האוסטרלית של המערכת לתרגול רצפת האגן PeriCoach לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ, התקשרה בהסכם מיזם משותף לייצור, הפצה ושיווק של המערכת בסין, מקאו, הונג קונג וטאיוואן. אנליטיקה יוצרת שותפות עם Hebei NACOL Bio-Technology Co., Ltd (נקול) ו-Shijiazhuang Biosphere Pty Ltd (ביוספיר), שנמצאות במחוז הביי.

 

בעלי המניות העיקריים של נקול כוללים שתי חברות ייצור והפצה רפואיים סיניות מאוד מנוסות, Heibei Aineng Biological Technology Co., Ltd ו-Shijiazhuang YST Medical Supplies Co. Ltd.

 

המיזם המשותף ירשום את PeriCoach במינהל המזון והתרופות של סין (CFDA) כמכשיר רפואי סוג 2. עם אישור של CFDA, PeriCoach יהפוך להיות טיפול במרשם, שיכסה בתחילה את רשת בתי החולים באזור צפון סין.

 

ההתרחבות לתוך סין תתמוך בהפצה של PeriCoach לשוק השיקום לאחר לידה הגדל במהירות וגם לשוק הקשישים המניעתי בשלב המוקדם, כי אישה אחת משלוש בכל העולם סובלת מאי נקיטת שתן במאמץ. ההסכם ממשיך את האסטרטגיה של אנליטיקה להביא את PeriCoach לתוך שווקים בכל העולם, בהתבסס על הגידול המזרח התיכון עם השותפה Motion Egypt LLC, ולחפש שותפים אחרים בצפון אמריקה, אירופה ודרום מזרח אסיה מחוץ לסין.

 

PeriCoach מורכב ממכשיר רפואי, יישום לטלפון חכם ואת PeriVault, מסד הנתונים הגדול ביותר בעולם של תרגילים לשרירי רצפת האגן. PeriCoach כולל טכנולוגיית הדרכה לטכניקה של משוב ביולוגי שעוזרת לנשים לבצע באופן נכון תרגילים של רצפת האגן, שנקראים גם תרגילי "קגל", בזמן שהן משתמשות במכשיר וביישום. נתונים מעולם האמיתי ממטופלות1 PeriCoach מראים שכמעט 60% מהנשים לא יודעות איך להפעיל את השרירים הנסתרים האלה כשהן משתמשות במכשיר לראשונה. הדרכה לטכניקה של PeriCoach משמעה שכל אישה יכולה לבצע "קגלים" באופן נכון ובטוח בפרטיות של הבית שלה.

 

ניסוי קליני2,3 מבוקר אקראית בלתי תלוי שעבר ביקורת עמיתים מהזמן האחרון שבוצע באוניברסיטה של ניו מכסיקו והתפרסם בכתב העת Journal of Female Pelvic Medicine & Reconstructive Surgery הגיע למסקנה שמערכת המשוב הביולוגי של PeriCoach, ללא הדרכה פורמלית, לא נחותה ובמעמד שווה לטיפול פיזי ברצפת האגן במרפאה במרכז מצוינות של רצפת האגן, ולכן המערכת הזאת היא אופן הטיפול הכי משתלם4 באי נקיטת שתן במאמץ ומעורבת. צפו בסרטון כאן.

 

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/1d7fc4b0-f47e-4dae-819d-b5db59eb359f

 

PeriCoach מיוצרת כיום באוסטרליה, וקו הייצור החדש לשוק הסיני בלבד נמצא באזור הסחר החופשי של שיג‘יאז‘ואנג ויהיה רשום כאחד הפרויקטים הגדולים באזור הסחר החופשי ואזור טכנולוגיית העילית.

 

PeriCoach תופץ דרך הרשת הנרחבת הקיימת של בתי חולים וארגונים אחרי לידה שמשרתות השותפות במיזם המשותף. השותפות במיזם המשותף שיתפו פעולה עם פלטפורמת טיפול אחרי לידה מובילה בסין עם כיסוי של 100 ערים ויותר מ-30,000 אנשי מקצוע קליניים.

 

בסין 15 מיליון תינוקות נולדים כל שנה5. עם הפיתוח המהיר של הכלכלה המודרנית, ענף השיקום אחרי לידה גדל ל-3.95 מיליארד יואן בשנה (608 מיליון דולר) ב-2018, עם שיעור צמיחה שנתי מורכב של 643.9%.

 

יתר על כן, בסין, כמו במדינות מערביות, יש אוכלוסייה מזדקנת שמתוכה 31% מהנשים המבוגרות חוות אי נקיטת שתן, אבל רק 25% מהן מבקשות כעת עזרה רפואית7. המיזם המשותף רואה הזדמנות גדולה של בריאות הציבור בטיפול שמרני באי נקיטת שתן בנשים בגיל 50-70, שיפחית את ההשפעה על איכות החיים יחד עם הנטל הכלכלי של טיפול בזקנים בטווח הארוך.

 

המנכ"ל של Aineng, מר לנג‘ו שו, ינהל את המיזם המשותף ואמר: "יש לנו אמון רב ביכולות המו"פ של אנליטיקה ואנחנו מאמינים שאנליטיקה ונקול יכולות לנצל את החוזקות של כל אחד מהצדדים מהמיזם המשותף הזה ולהגיע למצב שכולם מרוויחים. כשאנו מפגישים את הטכנולוגיה המובילה של אנליטיקה ומשאבי התעשייה הנרחבים של נקול בסין, אנחנו מצפים לראות את PeriCoach נכנסת לשוק הענקי הזה".

 

למר שו יש רקע חזק במכשירים וחומרים רפואיים, כולל היסטוריה של 17 אישורים של מכשירים רפואיים סוג 2 והשלמת ניסויים קליניים של מכשירים רפואיים סוג 3. הוא גם מנהל צוות בתוכנית מחקר ופיתוח (מו"פ) חשובה של משרד המדע והטכנולוגיה של סין, שמופעלת על ידי ארבע אוניברסיטאות מובילות ואחד משלושת בתי החולים הכי גדולים בסין. בנוסף מר שו הוא מנהל מרכז המו"פ של חומרים רפואיים באוניברסיטת ננקאי.

 

היו"ר של אנליטיקה בע"מ ד"ר מייקל מונסור אמר: "הכניסה לשוק הסיני עם שחקניות כאלה זריזות ומנוסות היא אבן דרך חשובה עבור אנליטיקה. סין מובילה את העולם בהכרה בצורך בטיפול אחרי לידה יעיל ומתמודדת עם האתגר של טיפול באוכלוסייה המזדקנת הגדולה שלה על ידי שימוש במערכת PeriCoach כדי לעזור לנשים לשלוט באי נקיטה. PeriCoach היא פתרון משתלם מוכח שישפר דרמטית את איכות החיים של נשים ונטל הטיפול בהן. אנחנו מצפים להמשיך לבדוק את האפשרויות האסטרטגיות שלנו להרחיב את הזמינות של PeriCoach בכל העולם".

 

אנליטיקה העבירה לאחרונה את פעילות הייצור האוסטרלית שלה ורוצה להקים מכירות מקוונות בארה"ב, בריטניה/ אירלנד, אוסטרליה וניו זילנד בעתיד הקרוב. ל-PeriCoach יש אישור USFDA 510(k), רישום ARTG אוסטרלי ואישור CE.

 

למידע נוסף, התקשרו בבקשה: investorrelations@analyticamedical.com

למידע נוסף על מערכת PeriCoach, בקרו בבקשה באתר www.PeriCoach.com

למידע נוסף על אנליטיקה, בקרו בבקשה באתר www.AnalyticaMedical.com

 

אודות  Analytica - אנליטיקה בע"מ

 

המוצר המוביל של אנליטיקה הוא מערכת PeriCoach® - מערכת טיפולי בריאות אלקטרונית לנשים שסובלות מאי נקיטת שתן במאמץ. זה פוגע באישה אחת משלוש בכל העולם ונגרם בעיקר מחובלה בשרירי רצפת האגן כתוצאה מהריון, לידה והפסקת המחזור.

 

PeriCoach כוללת מכשיר, פורטל אינטרנט ויישום לטלפון חכם. המכשיר מעריך את הפעילות בשרירי רצפת האגן. המידע הזה משודר ליישום בטלפון חכם ואפשר להעלות אותו למסד נתונים בענן שבו רופאים יכולים לעקוב אחרי התקדמות המטופלת דרך פורטל אינטרנט. המערכת החדשה הזאת מאפשרת לרופאים לקבוע מרחוק אם האישה מבצעת את תרגילי רצפת האגן שלה והאם הם משפרים את המצב שלה. חיזוק שרירי רצפת האגן יכול גם פוטנציאלית לשפר את התחושה או הסיפוק המיניים ופוטנציאל האורגזמה אצל חלק מהנשים.

 

ל-PeriCoach יש אישורים רגולטוריים לאי נקיטת שתן באוסטרליה ויש לה אישור CE ואישור USFDA 510(k).

 

ל-PeriCoach יש גם אישור באוסטרליה ואישור CE באירופה לטיפול בצניחת איברים באגן, מצב שפוגע באישה אחת מחמש בימי חייה. 

 

ליצירת קשר:

Geoff Daly, CEO
investorrelations@analyticamedical.com

References

  1. Data on file.
  2. Analytica Announcement: https://www.analyticamedical.com/downloads/2020/20201120-ASX-ALT-UoNM-FPMRS.pdf
  3. Barnes, Kara Lauren MD*; Cichowski, Sara MD, FACOG, FPMRS†; Komesu, Yuko M. MD, FACOG, FPMRS*; Jeppson, Peter C. MD, FACOG, FASC, FPMRS*; McGuire, Brenna MD*; Ninivaggio, Cara S. MD, FPMRS*; Dunivan, Gena C. MD, FACOG, FPMRS* Home Biofeedback Versus Physical Therapy for Stress Urinary Incontinence, Female Pelvic Medicine & Reconstructive Surgery: November 16, 2020 - Volume Publish Ahead of Print - Issue - doi: 10.1097/SPV.0000000000000993: https://journals.lww.com/jpelvicsurgery/Abstract/9000/Home_Biofeedback_Versus_Physical_Therapy_for.99288.aspx
  4. White Paper: Health Economics of PeriCoach for Management of Stress Urinary Incontinence: https://www.analyticamedical.com/downloads/2020/20201124-ASX-ALT-deWinterWhitepaper.pdf
  5. National Bureau of Statistics of China: https://data.stats.gov.cn/easyquery.htm?cn=C01&zb=A03060D&sj=2020
  6. Compound Growth: Overview of China‘s postpartum rehabilitation equipment industry in 2019 (report code: 19RI0824) by leadleo Academy
  7. Che, X. Y., Wu, S. L., Chen, Y. K., Huang, Y. B., & Yang, Y. (2019). Beijing da xue xue bao. Yi xue ban = Journal of Peking University. Health sciences, 51(4), 706–710. https://doi.org/10.19723/j.issn.1671-167X.2019.04.019https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7433489/

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE