פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה

פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה

 

התשתית מבוססת הענן של PRA מאפשרת ל-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה להעניק חוויית מוצר טובה יותר וגודל לשיפורים עתידיים

 

ראלי, צפון קרוליינה, 7 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

PRA Health Sciences (NASDAQ: PRAH) הודיעה היום ש-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, הידועה בארצות הברית בשם EMD Serono, בחרה את פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי (HGH) שלה. לפי ההסכם הזה, פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA תומכת במערכת הטיפולים ב-HGH של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, כולל growlinkTM, יישום סלולר לחולים שרושמים אותו עם הטיפול ב-HGH ו-easypod® Connect, פלטפורמה מאובטחת לאנשי מקצועות הבריאות (HCP) בתחום האנדוקרינולוגיה כדי לנטר את ההיענות של החולים, לסקור את ההיסטוריה של הזרקות ולשתף מידע על ההתקדמות של חולים עם הפרעות של הורמון גדילה.

 

"חולים ומשלמים מצפים מאיתנו שנציע טכנולוגיות חדשות, כמו יישומים תומכי טיפולים, עם הרמות הגבוהות ביותר של פרטיות וביטחון נתונים", אמר אנדרה מוסטו, סגן נשיא בכיר ומנהל חילוף החומרים של הלב וכלי דם והאנדוקרינולוגיה, Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה. "עם growlink ו-easypod Connect, עם תמיכה של פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA, אנחנו יכולים להציע לחולים כלים חדשניים שיעזרו להם לנהל את המחלה שלהם ולהבטיח למשלמים את השימוש היעיל בטיפולים תוך כיבוד מלא של הפרטיות וביטחון הנתונים שלהם".

 

טיפולים בהורמון גדילה אנושי נרשמים לעיתים תכופות לילדים ומתבגרים עם חסר בהורמון גדילה, מצב שמשפיע על בערך 1:4,000 עד 1:10,000 ילדים1 בכל שנה בארה"ב. למרות השכיחות של חסר בהורמון גדילה ואפשרויות הטיפול, אחד האתגרים הכי גדולים הוא להבטיח את ההיענות של החולים למשטר. הוספת השכבה הזאת של טכנולוגיה לטיפולי HGH מאפשרת מעורבות טובה יותר של החולים, עוזרת ל-HCPs לנצל טוב יותר את הביקורים של החולים ומבטיחה שנוטלים את הטיפול באופן סדיר ובמינון המתאים, וזה ממטב את תוצאות הטיפול ומגביר את האמון של המשלמים.

 

בסביבה של העולם האמיתי, HCP ישתמש ב-easypod Connect כדי להזמין חולים להוריד את היישום הסלולרי, growlink. לאחר מכן החולה מוריד את היישום הסלולרי, חותם על טופס הסכמה אלקטרונית ביישום, ומסנכרן את היישום עם המכשיר הרפואי שמזריק HGH של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, easypod. המכשיר הזה יכול לווסת בעצמו את המינון הנכון של HGH על סמך פרוטוקול הטיפול.

 

המערכת עם ארבעה חלקים -- היישום הסלולרי של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה (growlink), המכשיר המחובר (easypod) ופלטפורמת ה-HCP (easypod Connect) עם התמיכה של הטכנולוגיה לניטור מרחוק של חולים של PRA -- מאפשרת ל-HCPs לראות תמונה מדויקת של ההיענות, הגובה, המשקל ותוצאות אחרות של החולים ולהציע לחולים דרך נוחה יותר לפעול לפי משטר הטיפול שלהם ולנהל את המחלה שלהם.

 

"במשך שנים רבות PRA מתמקדת בתכנון של פלטפורמת בריאות דיגיטלית מקצה לקצה שתומכת בהספקת טיפול רפואי דיגיטלי, כמו ניטור מרחוק של חולים", אמר קנט תולקה, סגן נשיא בכיר ומנהל מדעי ראשי, PRA Health Sciences. "שיתוף הפעולה שלנו עם Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה כדי לתמוך ב-growlink ו-easypod Connect הוא דוגמה להתקדמות של הענף כשהחולה נמצא במרכז החדשנות שלנו".

 

PRA אירחה וובינר בשם How Digital Therapeutics and Remote Patient Monitoring Can Drive Pharmaceutical Product Differentiation כדי לעזור ליצור בידול. גשו להשמעה החוזרת של הוובינר היום.

 

למידע נוסף על הפתרונות לניטור מרחוק של חולים של PRA, בקרו בבקשה באתר www.prahs.com.

 

אודות PRA Health Sciences

 

PRA Health Sciences היא חברת מחקרים קליניים גלובלית מהמובילות בעולם לפי הכנסות, שמספקת שירותי מיקור חוץ של פתרונות פיתוח ונתונים קליניים לענפי הביוטק והתרופות. פלטפורמת הפיתוח הקליני הגלובלית של PRA כוללת יותר מ-75 משרדים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית, אפריקה, אוסטרליה והמזרח התיכון ויותר מ-19,000 עובדים בכל העולם. מאז 2000, PRA השתתפה בכ-4,000 ניסויים קליניים בכל עולם. בנוסף, PRA השתתפה בניסויים הפיבוטליים או התומכים שהובילו לאישורים של מינהל המזון והתרופות של ארה"ב או לאישורים רגולטורים בינ"ל ליותר מ-95 תרופות. למידע נוסף על PRA, בקרו בבקשה באתר www.prahs.com.

 

שאלות של משקיעים: InvestorRelations@prahs.com

 

קשרי מדיה:

Laurie Hurst, Sr. Director, Communications and Public Relations
hurstlaurie@prahs.com | +1 (919) 786-8435

 

1 Stanley T. Diagnosis of Growth Hormone Deficiency in Childhood. HHS Public Access. Available at https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3279941/

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE