אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025

 

אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 13 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Agthia Group PJSC חשפה את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להפוך למובילה במזון ומשקאות באזור המזרח התיכון, צפון אפריקה ופקיסטן (MENAP) ומעבר להם עד 2025. האסטרטגיה בנויה על שלושה עמודים אסטרטגיים (צמיחה, יעילות ויכולת) ומיועדת להגדיל את הובלת השוק של הקבוצה, לספק ערך משמעותי לכל בעלי העניין ולהמשיך ליצור גידול ברווחיות עם גישה ששמה את הצרכן במרכז.

 

הארגון שבסיסו באבו דאבי עוסק בייצור, הפצה ושיווק של מגוון רחב של מוצרי מזון ומשקאות, כולל מותגים אזוריים פופולריים כמו Al Ain (מים), Al Foah (תמרים), Al Faysal Bakery & Sweets (מאפים) ו-Grand Mills (קמח ומאפים) בין היתר.

 

חליפה סולטן אל סוואידי, יו"ר, קבוצת אגתיה, אמר: "האסטרטגיה תשחרר את מלוא הפוטנציאל של היכולות יוצאות הדופן שבנינו, תיצור הזדמנויות גדולות יותר לעם שלנו ותפעל כזרז עבורנו כדי שנקבע שוב אמות מידה לתעשיית המזון ומשקאות".

 

אלאן סמית, מנהל עסקים ראשי, קבוצת אגתיה, אמר: "האסטרטגיה שלנו נובעת מהערכה לעומק של העסק וחזון ברור לאן אנו רוצים ללכת. נמשיך להיות רזים יותר, להגן על עסק הליבה שלנו ולהבטיח שההתקדמות שלנו זריזה ובקצב מחושב".

 

צמיחה

 

אגתיה תממש את הצמיחה על ידי הגדלת גודל בשוקי עדיפות, התרחבות לקטגוריות עם ערך מוסף ושיפור שולי הרווח עד 2025. זה יתאפשר על ידי חיזוק הבסיס הליבתי, כולל חיזוק קטגוריית המים, הגנה על קטגוריות הקמח והמזון לבעלי חיים וגם שינוי התמהיל של התיק אל קטגוריות עם שולי רווח גבוהים יותר.

 

בנוסף, אגתיה התחילה באסטרטגיית צמיחה לא אורגנית חזקה שממוקדת ברכישה של חברות עם מותגים חזקים של מוצרי צריכה שמובילים את השוק בקטגוריות שלהם.

 

"האסטרטגיה הזאת תיצור סינרגיות בהכנסות ובעלויות על ידי הזדמנויות של מכירה צולבת וחיזוק תיק המותגים האזוריים של הקבוצה", הסביר סמית.

 

יעילות

 

אגתיה קבעה כיעד חיסכון של 200 מיליון דירהם על ידי הפקת סינרגיות וגם פישוט של העסקים הקיימים והנרכשים שלה. יחד עם שותפויות אסטרטגיות להפצה ושיווק, הארגון ישפר את המצוינות המסחרית ובהון החוזר, מיטוב תפעולי, רכש רזה וגם הניהול של הייצור ושרשרת האספקה. עסקים שאי אפשר להגדיל יימכרו ואילו ספקים ומפרטים יתייעלו.

 

יכולת

 

אגתיה תמשיך לפתח את ההון האנושי שלה ותרכוש כישרונות נוספים עם תשומת לב ברורה למומחיות בניהול קטגוריות, כדי להתאים את היכולות שלה לדרישות שמצופות מארגון צומח.

 

המיקוד העיקרי בחמש השנים הבאות כולל מחשוב של מערכות לניהול ביצועים ויישום יוזמות שינויים בכל הקבוצה עם דגש מתמשך על קיימות וחדשנות.

 

הקבוצה תמשיך להתייעל בפעילות שלה, למטב את תיק המוצרים, לקיים מסגרת הקצאות המבוססת על עקרונות ולאמץ סדר יום הטוב מסוגו ב-ESG (סביבה, חברה ומימשל) כדי לשפר את חוויית הצרכן ולהביא לבעלי המניות תשואות בהתאם לאמות המידה הכלל עולמיות.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.agthia.com.

 

*מקור: AETOSWire

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52410920/en

 

אנשי קשר

 

Shahla Kashif
skashif@quillmena.com
+971559534795

 

מקור: Agthia Group PJSC

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE