Bestevia® Reb M של סוויג'ן בדרך לאישור הסופי באיחוד האירופי

Bestevia® Reb M של סוויג‘ן בדרך לאישור הסופי באיחוד האירופי

יצרני מזון ומשקאות קרובים עוד צעד להשקת מוצרים מופחתי סוכר

 

רנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 14 באפריל 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

מציאת פתרונות להפחתת סוכר באירופה הפכה זה עתה לקלה יותר עבור מותגי מזון ומשקאות. היום SweeGen הודיעה שממתיק הסטיביה מהדור הבא שלה Bestevia Rebaudioside M (Reb M) נמצא בשלב האחרון לפני שהאיחוד האירופי יפרסם את האישור תוך כמה חודשים.

 

בציפייה לאישור שיפורסם, סוויג‘ן מאיצה את ההגדלה המסחרית של Bestevia Reb M ה-non-GMO במפעל הייצור שלה באירופה. השלב הרגולטורי הוא המשוכה האחרונה כדי לספק את הביקוש לממתיק הסטיביה המאוד מבוקש באיחוד האירופי. בשנים האחרונות החברה משתפת פעולה עם יצרני מזון ומשקאות גדולים באירופה כדי לבדוק פיתוחים של יישומים ליצירת חידושים בטעם המתוק. עכשיו המוצרים כמעט מוכנים להשקה בשוק.

 

יחד עם האישור הצפוי של Reb M, סוויג‘ן חנכה את מרכז היישומים במזון ומשקאות החדש שלה בלונדון בינואר 2021. המרכז ישמש כבית לפיתוח מוצרים להפחתת סוכר עבור מותגים באירופה. הוא גם ישמש כמרכז יצירתי כדי לחקור ולגלות מוצרים חדשים שמונעים על ידי מגמות צרכניות וטעמים אזוריים.

 

"ההגעה של Bestevia Reb M שלנו לשלב האחרון הזה בתהליך האישור הרגולטורי של האיחוד האירופי היא אבן דרך חשובה במסע שלנו לתת השראה להשקת מוצרים חדשים, ולתת ביטחון למותגים שנמצאים בשלבים האחרונים שלהם ביצירת מוצרים עם טעם נהדר, פחות סוכר ובריאים יותר", אמר מייקל הלבורסן, מנהל בכיר לפיתוח עסקי, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. "המרכז היצירתי החדש שלנו בלונדון מאפשר לנו לעזור ללקוחות שלנו להגיע ליעדי הפחתת הסוכר שלהם עם מוצרים חדשים, ומפעל הייצור האירופי שלנו באירופה מאפשר את המסחור המהיר של 3,000 טון סטיביה בטוהר גבוה בשנה".

 

Bestevia Reb M הוא חדשות טובות לצרכנים וגם למותגים. צרכנים נוקטים בפעולות כדי להפחית את צריכת הסוכר שלהם אבל דורשים טעם נהדר, וליצרני המזון והמשקאות יהיו פתרונות הפחתת סוכר טובים יותר כדי לעמוד באתגרים של המוצרים שלהם.

 

"גישה אזורית ל-Bestevia Reb M בר קיימא חשובה מאוד כי היא מספקת פתרון להפחתת סוכר זול לשימוש למפתחי מוצרים, ועם סוויג‘ן כספקית ומשתפת פעולה ביישומים, יחד אנו יכולים ליצור מוצרים שיזכו בצרכנים", אמר הלבורסן.

 

ממתיקי סטיביה Non-GMO מובילים בהחלפת סוכר במזון ומשקאות, מוצרי תזונה, ומוצרים רבים אחרים בשוק בכל העולם. מחקר שוק של אינובה דיווח שבצרפת, מינואר 2019 עד אוגוסט 2020, ההשקות של מוצרי תזונת ספורט עם סטיביה גדלו ב-43%.

 

סוויג‘ן מציעה למותגים חידוש משתלם ומהיר של פתרונות להפחתת סוכר עבור משקאותמוצרי חלב, חטיפים ומאפים עבור פתרונות טעם ה-Bestevia שלה לאירופה.

 

סוויג‘ן היא החברה הראשונה שתקבל את סטטוס הבטיחות של הפאנל של הרשות האירופית לבטיחות מזון (EFSA) עבור גליקוזיד סטיביול כלשהו שמופק על ידי טכנולוגיות חלופיות ומקיימות. כדי להשיג ממתיקי עלי סטיביה עם טוהר גבוה וטעם נקי, סוויג‘ן משתמשת בתהליך של המרה ביולוגית שמתחיל בעלי סטיביה. התהליך מאפשר לסוויג‘ן לקבל את האישור של פרויקט ה-Non-GMO לממתיקי הסטיביה Bestevia שלה בשוק האמריקני.

 

"אנחנו שמחים לעבור לשלב האישור האחרון הזה עם הנציבות האירופית כי הוא נותן ללקוחות שלנו את הביטחון שהם צריכים כדי להתקדם עם הפיתוחים וההשקות של המוצרים החדשים שלהם עם סוכר מופחת", אמר האדי אומרני, מנהל ענייני הרגולציה.

 

Bestevia Reb M מוסחר ב-2017 וכבר אושר באזורים רבים של העולם.

 

אודות SweeGen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הכי טובים בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

Cautionary Statement Concerning Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements, including, among other statements, statements regarding the future prospects for Reb M stevia leaf sweetener. These statements are based on current expectations, but are subject to certain risks and uncertainties, many of which are difficult to predict and are beyond the control of SweeGen, Inc.

Relevant risks and uncertainties include those referenced in the historic filings of SweeGen, Inc. with the Securities and Exchange Commission. These risks and uncertainties could cause actual results to differ materially from those expressed in or implied by the forward-looking statements, and therefore should be carefully considered. SweeGen, Inc. assumes no obligation to update any forward-looking statements as a result of new information or future events or developments.

תמונת יח"צ מצורפת:

לפרטים נוספים:

Ana Arakelian
SweeGen, Inc.
949-635-1991
ana.arakelian@sweegen.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE