אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של מערכת העירוי המשופרת אל המזרח התיכון

 

אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של מערכת העירוי המשופרת אל המזרח התיכון

 

מערכת העירוי המשופרת (EIS)

 

 

מערכת עירויים תוספתית תוך ורידית רשומה כפטנט מפחיתה את הסיכון של זיהום ותסחיפים, חוסכת זמן וכסף.

 

 

 

בריסביין, אוסטרליה, 27 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

אנליטיקה בע"מ (ASX:ALT), המפתחת האוסטרלית של מערכת העירוי המשופרת (EIS) ו-המערכת לתרגול רצפת האגן PeriCoach לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ, התקשרה בהסכם עם משרד מרווה ליצוא ויבוא של הספקה רפואית (מרווה) להפצה, שיווק ומכירה של EIS למערכות בתי חולים במצרים, בחריין, איראן, עיראק, ירדן, כוויית, לבנון, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות.

 

טכנולוגיית EIS פותחה על ידי אנליטיקה בשמות הפרויקטים AutoStart ו-AutoFlush ונמכרת באוסטרליה בשם המסחר FirstFlow™,¹ במסגרת רישיון מוגבל. EIS משלבת את הטכנולוגיות הרשומות בפטנטים AutoStart ו-AutoFlush לפתרון פשוט ולא יקר.

 

מערכת המצוף הרשומה כפטנט מתחילה מחדש אוטומטית את זרימת נוזל העירוי אחרי מתן תרופה, ובכך חוסכת את הזמן של עובדי הבריאות, מפחיתה את העלויות של בתי החולים ומונעת את האירועים השליליים שקשורים בתסחיפי אוויר וכשל של צנתרים תוך ורידיים היקפיים (PIVC). EIS מגיבה מייד, בשקט ובלי התערבות או תכנות. אפשר להתאים אותה לכל מדגם של מערכת עירוי קיימת והיא יכולה לפעול ביחד ולשפר את היכולת של כל משאבת עירוי או מערכת עירוי "שקית", בלי קשר לתחכום.

 

השימוש ב-EIS מאפשר באופן ייחודי מערכת עירוי סגורה לגמרי, עם שלמות שמושגת על ידי הפחתת האינטראקציות שכנראה גורמות לסיבוכים מכניים ובכלי הדם וגם שטיפה טובה ו/או פרקטיקה פתוחה.

 

ל-EIS יש רישום TGA ARTG אוסטרלי ואישור USFDA 510(k). הוא תואם באופן מלא ל-ISO 8536 מערכות עירוי ותקנים רלבנטיים אחרים.

 

EIS יכולה להפחית מאוד סיכונים משפטיים על ידי טיפול בגורמים רבים שיכולים להשפיע על החולים, הקלינאים ובתי החולים, כולל:

 

לאור הפחתת הסיכונים הבריאותיים והמשפטיים של אנליטיקה, השוק של טיפולי בתי חולים שניתנים בבית מהווה הזדמנות צמיחה כלל עולמית. EIS קומפקטית, מוקשחת ולא מצריכה משאבה או מקור אנרגיה, ולכן היא מתאימה לצורכי חילוץ, צבא והעולם השלישי מבלי להתפשר על הסיכון.

 

כדי לצפות בסרטון על הפעולה והתכונות של EIS, תלחצו בבקשה כאן.

 

למנהל של מרווה יש ניסיון רב עם מערכת הבריאות המצרית, כיועץ ותת מזכיר הבריאות לענייני המרפאות של ארגון ביטוח הבריאות (HIO) המצרי וגם תפקידי ניהול במשרד הבריאות המצרי.

"מרווה הציגה הזדמנות משכנעת עם אנשי מקצוע מנוסים כדי לקחת את מערכת העירוי המשופרת (EIS) של אנליטיקה לשוק גדול וגדל במזרח התיכון", אמר ד"ר מייקל מונסור, יו"ר אנליטיקה בע"מ. "אנחנו מצפים לעבודה עם מרווה כדי להרחיב את השימוש בטכנולוגיה הייחודית שלנו EIS".

 

למידע נוסף על אנליטיקה ועל מערכת העירוי המשופרת, בקרו בבקשה באתר www.AnalyticaMedical.com

 

לשאלות של משקיעים או אנשי עסקים, התקשרו בבקשה: investorrelations@analyticamedical.com

 

לשאלות של התקשורת, התקשרו בבקשה: Annie Starr, astarr@6degreespr.com

 

אודות  Analytica - אנליטיקה בע"מ

 

אנליטיקה היא חברת פיתוח ומסחור של מוצרים שנמצאת בבריסביין, אוסטרליה ומתמקדת במוצרי מכשירים רפואיים סוג 1 וסוג 2.

 

אנליטיקה היא המפתחת של מערכת העירוי המשופרת (EIS), שילוב של טכנולוגיות רשומות כפטנט שמפותחות בשמות הפרויקטים AutoStart ו-AutoFlush. EIS היא טכנולוגיה תוספתית לעירויים פשוטה ולא יקרה להפחתת עלויות ההשגחה של אחיות, הפחתת הסיכון לתסחיפים, שיפור בקרת זיהומים והתחלה אוטומטית של ההזרמה אחרי מתן תרופות בזמן עירוי נוזלים תוך ורידי.

 

אנליטיקה היא גם היצרנית של מערכת PeriCoach®, מערכת טיפולי בריאות אלקטרונית לנשים שסובלות מאי נקיטת שתן במאמץ. זה פוגע באישה אחת משלוש בכל העולם ונגרם בעיקר מחובלה בשרירי רצפת האגן כתוצאה מהריון, לידה והפסקת המחזור.

 

צילום יח"צ נמצא בקישור:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d7af8a18-4b05-4cae-a8bb-71d578ab84fc

¹ Trademark of ICU Medical Australia.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire