Zenas BioPharma מודיעה על מינוי שני בכירים

 

 

Zenas BioPharma מודיעה על מינוי שני בכירים

 

Hua Mu, MD, Ph.D מונה כנשיא, מנכ"ל והאחראי על התהליכים הרפואיים (CMO)

ג‘ו פרמר (Joe Farmer) מונה כמנהל עסקים ראשי (CBO)

 

הונג קונג ובוסטון, 3 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zenas BioPharma (זינאס), חברת ביופארמה הפועלת מסין ומארה"ב, המחויבת לפיתוח והבאה לשוק של פתרונות רפואה התומכים במערכת החיסון (Immune-based therapies), הודיעה היום על מינויו של הואה מיו (Hua Mu) כנשיא ומנכ"ל החברה, אשר ישמש גם כאחראי על התהליכים הרפואיים בחברה (Chief Medical Officer) בפועל. בנוסף הודיעה החברה על מינויו של ג‘ו פרמר (Joe Farmer) כמנהל העסקים הראשי (CBO) שלה.

 

"אנו שמחים לקדם את הואה לצוות ההנהגה הבכיר של זינאס", ציין לוני מולדר, מייסד ויו"ר החברה. "נסיונו הנרחב של הואה, הכולל הקמת והובלת פעילויות מחקר ופיתוח בסין, ושרשרת הישגיו בפיתוח תרופות שזכו לקבל אישורים בארה"ב וסין, יהיו משמעותיות עבור זינאס בעת שהחברה בונה עצמה כחברה גלובלית, ופועלת לקדם את פיתוח פתרונות הרפואה התומכים במערכת החיסון שלה.

 

ד"ר מיו מצטרף לזינאס לאחר שייסד במשותף את חברת Overland Pharmaceuticals ושימש כמנכ"ל זמני וכאחראי על התהליכים הרפואיים בחברה, בעת שכיהן כשותף חיצוני (Venture Partner) ב-Hillhouse Capital. טרם הצטרפותו ל-Overland, ד"ר מיו שימש כאחראי על המחקר המדעי וכנשיא הממונה על מחקר ופיתוח, ובהמשך כאחראי על התהליכים הרפואיים ב-Simcere Pharmaceutical Group, ונשיא Simcere of America. לפני סימסר, כיהן כסגן נשיא בכיר וראש הפעילות הגלובלית של פיתוח מוצרים, שירותים ושותפויות ב-WuXi AppTec. לפני WuXi שימש מיו כסגן נשיא ואחראי על התהליכים הרפואיים ב-Hutchison MediPharma בסין. בעבר כיהן במספר תפקידים בכירים של פיתוח קליני בחברות פארמה גלובליות בארה"ב, בהן Biogen ו-Genetech.

 

ד"ר מיו קיבל את הדוקטורט של מאוניברסיטת קליפורניה שבברקלי, והשלים את הפוסט-דוקטורט שלו בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קליפורניה ובבית הספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון. את תארו כרופא קיבל מהאוניברסיטה למדעי הרפואה של מערב סין.

 

"זינאס היא חברת פארמה חדשנית, הממוצבת באופן ייחודי בחיבור שבין פיתוח תרופות ותהליכי מוצר בין סין והמערב, ולה צוות הנהלה יוצא דופן, משקיעים מהשורה הראשונה וזרם מוצרים עתידי בשלל תחומים", אמר ד"ר מיו. "אני נרגש לעבוד עם כל הצוות בזינאס, ורשת השותפים של החברה, על מנת להגשים את משימתנו – לגרום למהפך בחייהם של החולים שטרם נמצא מזור למצבם, באמצעות הצגת פתרונות רפואיים הטובים מסוגם התומכים במערכת החיסונית".

 

זינאס הודיעה במקביל על מינויו של ג‘ו פרמר כמנהל העסקים הראשי שלה. פרמר הינו בכיר בענף הביופארמה עם כ-25 שנות נסיון מסחרי ותפעולי, בכל שלבי הפעילות של פיתוח המוצרים בחברות ביוטכנולוגיה חדשניות, החל ממחקר ועד למסחור. לפני הצטרפותו לזינאס שירת פרמר כסמנכ"ל התפעול ב-Xilio Therapeutics.

 

לפני Xilio, פרמר היה היועץ המשפטי הראשי והמזכיר הראשי של TESARO, שם הוביל את המחלקות המשפטית, הציות וקשרי ממשל, והיה חבר בכיר בצוות ההנהלה של החברה עד לרכישתה בידי GlaxoSmithKline בשנת 2019. פרמר שימש בעבר כיועץ המשפטי הראשי ב-Cubist Pharmaceuticals עד לרכישתה בידי Merck בשנת 2015, ובתפקידים משפטיים ותפעוליים נוספים בחברות ציבוריות. פרמר החל את הקריירה שלו כעו"ד תאגידי במשרד Testa Hurwitz & Thibeault. הוא קיבל את הסמכתו המשפטית מבית הספר למשפטים בבוסטון קולג‘.

 

"עם מינויים של הואה וג‘ו, זינאס ממשיכה לחזק את שדרת הניהול שלה", מציין לוני מולדר. "המומחיות שלהם בבניית ארגונים גלובליים, והוצאה לפועל של אסטרטגיה בתוך תאגידים בכל שלבי פיתוח התרופות ומסחורן, יהיו בעלות ערך אדיר עבורנו בעת שאנו ממשיכים לקדם את תוכניות הפיתוח הגלובליות שלנו, ואת קו המוצרים החדשני שלנו".

 

אודות Zenas BioPharma

 

Zenas BioPharma היא חברת ביופארמה חוצת גבולות (הבסיס שלה סיני-אמריקני) שמחויבת להפוך למובילה גלובלית בפיתוח וההספקה של ריפויים מבוססי חיסונים לחולים בסין ובכל העולם. זינאס מקדמת במהירות צנרת פיתוח עמוקה של תרופות חדשניות שממשיכה לגדול באמצעות אסטרטגיית הפיתוח העסקי המוצלחת שלנו. צוות ההנהלה המנוסה ורשת השותפים העסקיים שלנו מניעים מצוינות תפעולית כדי לספק טיפולים פוטנציאלית משני מצב כדי לשפר את החיים של אנשים שמתמודדים עם מחלות אוטואימוניות ונדירות. למידע נוסף על Zenas BioPharma, בקרו בבקשה באתר www.zenasbio.com ותעקבו אחרינו בטוויטר ב- @ZenasBioPharma  וב-LinkedIn.

 

 

ליצירת קשר:

Investor Contact:

Zenas BioPharma
IR@zenasbio.com

Media Contact:

Lauren Bartlett
Zenas BioPharma
lauren.bartlett@zenasbio.com 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769