Bestevia® מבית SweeGen, ממתיק מבוסס-סטיביה ללא קלוריות המשתלב במזון ושתיה, אושר לשימוש במלזיה

 

Bestevia® מבית SweeGen, ממתיק מבוסס-סטיביה ללא קלוריות המשתלב במזון ושתיה, אושר לשימוש במלזיה

 

האישור מטעם רשויות הבריאות במדינה פותח אפשרויות שימוש יצירתיות ובניה מחדש של מוצרי סוכר

 

 

רנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה,  4 במאי 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

המעבר של צרכנים רבים ממדינות אסיה לאימוץ אורח חיים ותזונה בריאים יותר בתקופת מגיפת הקורונה, משתלב כעת עם מתן האישור מטעם משרד הבריאות במלזיה לסדרת ממתיקי Bestevia מבית SweeGen, המתאפיינים באפס קלוריות, וכוללים את המוצרים Rebaudiosides D, Rebaudiosides E ו- Rebaudiosides M, לשילוב במוצרי מזון ושתיה.

 

המותגים באסיה עדיין נאבקים להציג לצרכנים חוויה מתוקה וטעמים חדשים ומרגשים, באמצעות חטיפים ומשקאות שיספקו את מאוויהם. קבלת האישור לשימוש של לא רק אחד, אלא שלושה מרכיבי הפרימיום מבוססי-הסטיביה של SweeGen, מעניקה למותגים במלזיה יתרון יצירתי שעימו יוכלו להתמודד מול אתגרי הסוכר בעת שהם מחדשים ומשנים את מוצריהם.

 

"הפחתת כמות הקלוריות ואימוץ השימוש ברכיבים מהטבע בתזונה הן התפתחויות המשתלבות בשיפור ושימור הבריאות וה-wellness של הצרכנים באסיה", אומר סגן נשיא בכיר למכירות, לוקה ג‘יאנון. "אנחנו מבטיחים, ונמשיך לעשות כך בעתיד, בסופו של דבר להזיז את המחט בכל הקשור למזון ושתיה של הצרכנים שלנו, באמצעות פתרונות הפחתת סוכר טובים יותר".

 

מלזיה היא אחת ממדינות אסיאתיות רבות שבהן ממתיקי סוויג‘ן מבוססי-סטיביה שאינם ממקור מהונדס גנטית (Non-GMO) ישנו את המצב בשטח, בכך שיאפשרו שימוש בפתרון המפחית שימוש בסוכר אך הינו זול לשימוש.

 

במסעה לאפשר למותגים מידה גבוהה של התאמה לצרכיהם, ולהציע את מגוון הטעמים הרחב ביותר באסיה, סוויג‘ן מתכוונת לפתוח "מרכזי ישום" (Application Centers) למזון ושתיה בסינגפור, במטרה לשתף פעולה עם המותגים על מנת לחקור ולגלות חדשנות מוצרית בטעמים, הנגזרת מטרנדים צרכניים ואיזוריים. ב-2019 אישרה הרשות לבטיחות מזון לשימוש את Reb M מבית סוויג‘ן, וב-2020 אישרה את Reb D ו-Reb E.

 

הדור הבא של ממתיקים מבוססי-סטיביה ממקור לא מהונדס גנטית היה פורץ דרך במשימה להחלפת הסוכר במזון ושתיה, פתרונות הזנה למצבים שונים ומוצרים רבים אחרים שהוצגו ברחבי העולם. בדו"ח שפרסמה חברת המחקר Mintel בשנת 2020 בנושא רטבים, היא ציינה כי "צרכנים באיזור זה מעדיפים יותר ויותר לצרוך מזון טבעי. מגמה זו אמורה לעודד את מותגי הרטבים להוציא רכיבים מלאכותיים ממוצריהם, ולהעדיף רכיבים טבעיים, אורגניים ומעובדים פחות ככל שניתן".

הממתיקים מבוססי-סטיביה של סוויג‘ן, המכילים אפס קלוריות, מופקים באמצעות תהליך ביולוגי המשנה את המבנה של החומר האורגני (BioConversion), שבראשיתו עלה סטיביה, והוא מיועד להבטיח כי הממתיקים Rebs D, E ו-M יהיו טהורים יותר, נקיים יותר, וערבים לחיך.

סוויג‘ן מציעה ליצרני המזון והשתיה פתרונות הפחתת סוכר חדשניים ומהירים לשילוב בשתיה, מוצרי חלב, תבלינים, מאפים וקינוחים. Bestevia Rebs D, E ו-M כבר הוצעו באופן מסחרי בשנים האחרונות, ואושרו באיזורים רבים ברחבי העולם.

 

"הגעה לאבן הדרך הרגולטורית הנוכחית הינה רק אחד משלל ההישגים שלנו באיזור אסיה", מסר דירקטור קשרי הרגולציה של החברה, האדי אומרני. "אנו מתכוונים להמשיך להתקדם לעבר היעד שלנו ברחבי האיזור, ובכך לסייע לתעשיה השואפת להיות רלוונטית עבור הצרכנים שלה".

 

אודות SweeGen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הכי טובים בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

Cautionary Statement Concerning Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements, including, among other statements, statements regarding the future prospects for Reb M stevia leaf sweetener. These statements are based on current expectations, but are subject to certain risks and uncertainties, many of which are difficult to predict and are beyond the control of SweeGen, Inc.

Relevant risks and uncertainties include those referenced in the historic filings of SweeGen, Inc. with the Securities and Exchange Commission. These risks and uncertainties could cause actual results to differ materially from those expressed in or implied by the forward-looking statements, and therefore should be carefully considered. SweeGen, Inc. assumes no obligation to update any forward-looking statements as a result of new information or future events or developments.

קבצים מצורפים:

לפרטים נוספים:

 

Ana Arakelian
SweeGen
+1.949.709.0583
ana.arakelian@sweegen.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire