Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה ומציגות לראשונה בשוק הבריאות האמריקני ערכת פתרונות עירויים מקיפה, בדרך למהפכה בעולם העירויים

Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה ומציגות לראשונה בשוק הבריאות האמריקני ערכת פתרונות עירויים מקיפה, בדרך למהפכה בעולם העירויים

 

שיתוף הפעולה המסחרי כולל גם השקעה אסטרטגית מצד סמית‘ס מדיקל, ויציע מערכות עירוי הטובות מסוגן, שתוכננו על מנת לשפר את בטיחות המטופל ושיפור היעילות הקלינית

 

מיניאפוליס ובוסטון, 4 במאי 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Smiths Medical, מובילה עולמית בתחום המכשירים הרפואיים, הודיעה היום על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת Ivenix Inc., הממצב את החברות כשותפות הראשונה בארה"ב שתציע ערכה מקיפה של פתרונות ניהול עירויים, במטרה לספק את צרכיה של מערכת הרפואה לאורך חיי הטיפול בחולים.

 

שותפות ארוכת-טווח זו, הכוללת השקעה אסטרטגית מצידה של סמית‘ס מדיקל, מאחדת שני שחקנים חדשניים במטרה משותפת לבצע מהפכה בעולם ניהול העירויים, על מנת לשפר את בטיחות המטופל, ולספק את צרכיהם של ספקי שירותי הבריאות כעת ובעתיד.

 

אייבניקס, חברת טכנולוגיה רפואית הממוקדת במניעת נזקים העלולים להתרחש בתהליכי עירוי, פיתחה את משאבת העירוי הראשונה, והיחידה, המסוגלת לתמוך בכמויות גדולות של נוזל, על מנת לעמוד במתווה שפרסם ה-FDA האמריקני למניעת הישנות תקלות בטיחות במשאבות מסוג זה.

 

שמירה על בטיחות המטופל והגברת היעילות הקלינית הינם רכיבים קריטיים בניהול תהליכי עירוי מצילי-חיים. כיום, טעויות הקשורות לעירויים מהוות יותר מ-50% מבין 1.5 מיליון תקלות הקשורות במתן תרופות המדווחות מידי שנה ל-1FDA, ותקלות הקשורות לתהליכי עירוי עולות למערכת הבריאות יותר מ-2 מיליארד דולר בשנה. 2

היצע מוצרי העירוי המשלימים של סמית‘ס מדיקל, מערכות CADD®-Solis ו-Medfusion®, כוללים מזרקים ומשאבות ניידות המיועדות למבוגרים וילודים המצויים בהשגחה, חדרי ניתוח ומרפאות כאב, וניתנים לשימוש בבית החולים או בבית. באמצעות שילוב מערכת העירוי של אייבניקס להיצע מוצריה בארה"ב, סמית‘ס מדיקל מאיצה את חדירתה לשוק הציוד לעירויים בכמויות גדולות, המוערך בכ-2 מיליארד דולר בשנה.

 

"כמדענית העוסק במשאבות עירוי חכמות לתוך הווריד, אני מודעת מאוד לנושאי הבטיחות וקלות השימוש הסובבים את המוצרים בהם משתמשים כיום", אמרה קארן ק. ג‘וליאנו, Ph.D., RN, FAAN, MBA, פרופ‘ עמיתה ודירקטורית משותפת של המרכז לחדשנות בשילוב הנדסה וטיפול שבאוניברסיטת מסצ‘וסטס שבאמרהסט. "חדשנות במשאבות חכמות לתוך הווריד היא בשורה שאנו ממתינים לה זמן רב, ואני שמחה לראות כי בפני אלו המטפלים במצבים חמורים קיימות כיום אפשרויות נוספות לבחירה בכל הקשור לשימוש בנוזלים מצילי-חיים ותרופות תוך שימת לב לבטיחות המטופל".

 

"שיתוף הפעולה ארוך-טווח זה, בין סמית‘ס מדיקל ואייבניקס, יבטיח כי יחד נביא את הדור הבא של פתרונות ניהול תהליכי עירויים לבתי חולים ברחבי ארצות הברית, ומגשים את התחייבותנו לסייע בחיבור חולים לפתרונות רפואה מצילי-חיים, והפקת תובנות לספקי השירות", אומר ג‘האנזב נור, מנכ"ל סמית‘ס מדיקל. "ההשקעה שלנו באייבניקס תסייע בעידוד המחקר והפיתוח הדרושים להמשיך ולקדם את המשאבים הדרושים על מנת לספק פתרונות הוליסטיים לבתי חולים ומערכות בריאות".

 

מערכת העירוי של אייבניקס כוללת משאבות עירוי בהיקף גדול המצויידות בערכות ניהול, כלים לניהול העירוי, וכלי ניתוח נתונים המדווחים על יעילות הטיפול. המערכת קיבלה אישור 510(k) בשנת 2019, ויצרה סטנדרט חדש בהזנת עירויים באמצעות חשיבה מחדש על בטיחות, קלות שימוש ותאימות למערכות אחרות. המערכת בנויה סביב הן המטופל והן המטפל, והיא תוכננה כך שתפחית טעויות הקשורות בתהליך העירוי, ותצמצם את כלל העלויות הכרוכות במוצר.

 

"שותפות זו מאפשרת לנו להאיץ את החדירה המסחרית לשוק של פלטפורמת העירוי שלנו, ויחד נוכל לספק היצע פתרונות עירוי המצויים בחזית התעשיה, העומדים בתקנים המחמירים ביותר של בטיחות וטיפול משולב בעירוי", אומר יורגן ב. האנסן, מנכ"ל אייבניקס.

 

סמית‘ס מדיקל תשיק את מערכת העירוי של אייבניקס כחלק מהיצע מוצריה בקיץ 2021.

 

אודות Smiths Medical

 

יצרנית מובילה וחדשנית של טכנולוגיות רפואיות המותאמות לשימושים מוגדרים בשוק הגלובלי, המתמקדת בתחומי הזנת התרופות, טיפולים חיוניים ואביזרי בטיחות.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.smiths-medical.com

 

אודות Ivenix

 

Ivenix, Inc. היא חברת טכנולוגיה רפואית שחזונה הוא להעלים את הסיכונים הכרוכים בטיפול באמצעות עירוי. החברה נוסדה על מנת לפתח פתרונות חדשניים, המשנים את הדרך שבה פועל תהליך העירוי. אייבניקס תכננה מערכת עירוי מאפס, על מנת להפוך את תהליך הזנת התרופות לפשוט, ולהביא את טכנולוגיית העירוי אל העידן הדיגיטלי. מערכות העירוי של אייבניקס כוללות מערכות עירוי בכמות גדולה, הנתמכות בידי מערכות ניהול עירויים אמינות, שתוכננו על מנת להציב סטנדרטים חדשים של קלות שימוש, חוכמה ואמינות. למידע נוסף, אנא בקרו ב- ivenix.com. מערכת העירוי של אייבניקס קיבלה את אישור ה-FDA.

 

הפניות:

 

  1. FDA report, data on file
  2. ODPHP. Health Care Quality and Patient Safety: Adverse Drug Events. 2017

 

ליצירת קשר:

For Smiths Medical:
Bob Josephson
Robert.Josephson@fticonsulting.com
203-914-2372

For Ivenix:
Caroline Curran
caroline.curran@metiscomm.com
910-409-4126

מקור: Smiths Medical

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire