"פרק חדש המופעל על ידי קואליציה עולמית": SNOMED International מציג את הדו"ח השנתי שלו לשנת 2020

 

 

"פרק חדש המופעל על ידי קואליציה עולמית": SNOMED International מציג את הדו"ח השנתי שלו לשנת 2020

 

לונדון, בריטניה, 1 ביוני 2021 (GLOBE NEWSWIRE)

2020 הייתה שנה ששום דבר בהיסטוריה העולמית המודרנית לא היה דומה לה. מגיפת הקורונה השפיעה על בריאות ורווחת הקהילה הגלובלית, ובכך גם הצריכה ביצוע שינויים בדרך שבה אזרחי העולם מתנהלים בעסקיהם, מקיימים קשר עם קולגות ובהיבט הפרטי מתקשרים עם משפחתם וחבריהם. אי אפשר להפריז במסירות וברמת השירותיות שהציגו ספקי שירותי הבריאות ברחבי העולם, בעת שבה אף הוטלו עליהם דרישות חדשות הנגזרות מהמגיפה עצמה.

הדו"ח השנתי של SNOMED International, "פרק חדש המופעל על ידי קואליציה עולמית", מציג את ההתקדמות האדירה שהתאפשרה בזכות רצונה של קהילה מחויבת. בתחילת השנה התרכז המאמץ בהעברה של טרמינולוגיה הקשורה ל-Covid-19 לשימושן של מערכות הבריאות ברחבי העולם שנדרשו לנהל את ההתמודדות מול המגיפה, פעילות שהמשיכה גם במהלך השנה. יתרה מכך, שנת 2020 היתה השנה הראשונה באסטרטגיה בת חמש שנים של הארגון, שהתמקדה בנושאים רבים הנוגעים לשיפור וחדשנות המוצר והשירותים שלו.

הארגון המשיך לחזק את קשריו עם החברים בו באמצעות עדכון המסרים באשר לערך ש-SNOMED CT מספק לבעלי הענין שלו, ובכך הדגים שוב מדוע כדאי להשקיע בו – מוצר הממוצב באופן יחודי לתמוך בחדשנות בתרופות, בעת שבינה מלאכותית ותרופות מותאמות-אישית  משחקים תפקיד גדל והולך באספקת שירותי רפואה מודעת ובטוחה.

בעת ש- SNOMED Internationalממשיך להגשים את משימתו וחזונו, העומדים מאחורי האסטרטגיה החדשה שלו, הארגון נטען באנרגיה המופקת מהתשוקה לחדשנות ומהמחויבות למצוינות שמציגים החברים בו, גופי שלטון וקהילת אנשי המקצוע סביב SNOMED CT.

 SNOMED Internationalגאה בהישגיו בשנת 2020, ומצפה לחלוק בהם עם קהילת SNOMED CT העולמית. קראו את הדו"ח השנתי של SNOMED International, וצרו קשר עם info@snomed.org לפרטים נוספים.

אודות SNOMED International:

SNOMED International הוא ארגון ללא מטרות רווח שהוא הבעלים והמפתח של SNOMED CT, מוצר טרמינולוגיית הבריאות הכי מקיף בעולם. אנחנו ממלאים תפקיד חיוני בשיפור הבריאות של האנושות על ידי קביעת תקנים לשפת קודים שמייצגת קבוצות של מונחים קליניים. זה מאפשר החלפה גלובלית של מידע בריאות לטובת החולים ובעלי עניין אחרים. אנחנו מחויבים לפיתוח הקפדני של המוצרים והשירותים שלנו, לספק חדשנות מתמשכת לקהילת הבריאות הגלובלית. SNOMED International הוא שם המסחר של הארגון הבינ"ל לפיתוח תקני טרמינולוגיות בריאות.

למידע נוסף:

Kelly Kuru
SNOMED International
comms@snomed.org

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire