Organon נחשפת כחברה חדשה לבריאות האישה

Organon נחשפת כחברה חדשה לבריאות האישה

 

עם מחויבות להקשיב לנשים על מנת להבין את הצרכים הבריאותיים שלהן ולספק את הפתרונות הדרושים בדחיפות רבה כל כך

כפר סבא, 3 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

(NYSE: OGN) Organon הושקה היום כחברה הבינלאומית היחידה בגודלה בתחום הבריאות, עם חזון ייחודי:  להפוך כל יום לטוב יותר ובריא יותר לכל אשה. עם צוות מנהיגות נשי ברובו, מטה החברה ממוקם בארה"ב, ולו משרדים ברחבי העולם, כולל אחד בכפר סבא. לאורגנון יותר מ-60 מוצרים המוצעים ברחבי העולם, והם ישרתו משתמשים ביותר מ-140 מדינות, כאשר כמעט 80% מהכנסותיה בסך 6.5 מיליארד דולר מגיעים מחוץ לארה"ב.

"זה מרגש לקחת את המושכות בחברה חדשה ותוססת עם מטרה כל כך עוצמתית - מחויבות לשיפור תוצאות הליכים רפואיים לנשים", אמר סיימון ניקולסון, מנהל פעילות אורגנון UK&ENI (בריטניה, אירלנד, ישראל, שוודיה, דנמרק, נורווגיה, פינלנד, לטביה, ליטא, אסטוניה ואיסלנד). "רכישות ושותפויות חדשות יסייעו לאורגנון להתרחב מעבר לחוזקות הבסיסיות שלנו בתחום אמצעי המניעה והפוריות, על מנת לספק את צרכי הבריאות של נשים בכל שלב בחייהן. מאחורי פעילות זו מצוי מיקוד מחודש בהיצע המוצרים שלנו בתחום בריאות האישה, השקות של מוצרי Biosimilar נוספים, ואנרגיה מחודשת שתקדם את מותגי בריאות העור, טיפול בכאב, דרכי הנשימה ותחום הלב וכלי הדם".

"הכח שלנו יגיע לא רק מהתרופות והפתרונות שלנו, אלא מהצוות המגוון של מייסדי אורגנון שנקבצו על מנת להשיק את החברה הייחודית הזו. כולנו מושקעים באופן אישי בהזדמנות הזאת, ומה שאנחנו עושים באמת חשוב".

היצע מוצרים מגוון יניע צמיחה מתמשכת: אורגנון תבחן הזדמנויות ושותפויות חדשות בשלושת עמודי התווך שלה: בריאות האישה, ביוסימילרים ומותגים מבוססים:

 

נשים במרכז: הגישה של אורגנון לחדשנות: פילוסופיית המחקר והפיתוח של אורגנון הינה בניית החברה סביב צרכי המטופלים, במטרה לזהות ולקדם אפשרויות בריאות לנשים, המאפשרות להן לחיות את חייהן הטובים ביותר מדי יום.

היכולות הגלובליות הנרחבות של החברה בפיתוח קליני ובטיחות המטופלים, הרגולציה והרפואה, מציבות אותה בעמדה טובה לפיתוח תרופות, כלי אבחון ומכשירים מבטיחים, בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר להשפיע על בריאות האישה.

"במשך זמן רב מדי נאמר לנשים לקבל כעובדת חיים מצבים נפוצים רבים, כגון דימום וסת כבד, כואב ובלתי סדיר, בריחת שתן ובלות", אמר עמית צימרמן, האחראי על פעילות אורגנון בישראל. "משימתה של אורגנון היא לשנות את התפיסה הזו. אנו מאמינים כי על ידי זיהוי מחלות מוקדם יותר ושינוי מהלך המחלות או המצבים הבריאותיים, אנו יכולים לשפר את איכות החיים של נשים בכל שלב בחייהן."

לציון יום המסחר הראשון, אורגנון קיבצה מאות קולות מרחבי העולם במטרה ליצור את "קיר הקולות", מיצג מולטימדיה הניצב מחוץ לבורסת ניו יורק, המסמל את מחויבותה של אורגנון להקשיב לצרכים ולאתגרים של הנשים. "קיר הקולות" מציג נקודות השקפה, קולות ודימויים רבי עוצמה של נשים המדגישות את הנושאים הבריאותיים החשובים להן.

מיצג "קיר הקולות" יהיה זמין בכתובת HereForHerHealth.com. נשים ברחבי העולם יכולות להוסיף את קולן באמצעות האתר HereForHerHealth.com.

למידע נוסף על אורגנון, אנא בקרו ב-organon.com.

אודות Organon

(NYSE: OGN) Organon היא חברת בריאות גלובלית שהוקמה באמצעות ביצוע ספין-אוף מחברת Merck, על מנת להתמקד בשיפור בריאותן של נשים לאורך כל חייהן. החברה נמצאת כאן על מנת לדאוג לבריאות האשה (Here for her health), ולה היצע של יותר מ-60 תרופות ומוצרים במגוון תחומים טיפוליים. מוצריה של אורגנון מייצרים תזרים מזומנים חזק, בהובלת מוצרי הפוריות שלה, יחד עם עסקי ביוסימילרים שהולכים ומתרחבים, ותרופות מוכרות ומבוססות. תזרים זה מאפשר השקעה בהזדמנויות צמיחה עתידית בתחום בריאות האשה, כולל פיתוח עסקי. בנוסף, אורגנון תרה אחר הזדמנויות לשיתופי פעולה עם חברות ביופרמצבטיקה חדשנות, המעוניינות למסחר את המוצרים שלהן באמצעות מינוף יכולות הגידול שלה והנוכחות שלה בשווקים בינלאומיים הצומחים במהירות.

לאורגנון דריסת רגל גלובלית בהיקף משמעותי ונגישות גיאוגרפית, יכולות מסחריות ברמה עולמית וכ-9,000 עובדים. מטה החברה ממוקם בג‘רזי סיטי, ניו ג‘רזי.

למידע נוסף, בקרו ב-www.organon.com  והתחברו אלינו בלינקדאין ובאינסטגרם.

הצהרה צופה פני עתיד של Organon & Co, גרזי סיטי, ניו גרזי, ארה"ב

הודעה לעיתונות זו של Organon & Co., ג‘רזי סיטי, ניו ג‘רזי, ארה"ב ("החברה") עשויה לכלול "הצהרות צופות פני עתיד" כמשמעותן במסגרת הוראות "הנמל הבטוח" של חוק U.S. Private Securities Litigation Reform Act of 1995.. הצהרות אלה מבוססות על האמונות והציפיות הנוכחיות של הנהלת החברה, וכפופות לסיכונים ואי ודאות משמעותיים. אם הנחות הבסיס יוכחו כלא מדויקות או שסיכונים או אי-ודאות יתממשו, התוצאות בפועל עלולות להיות שונות מהותית מאלו המפורטות בהצהרות צופות פני עתיד.

הסיכונים וחוסר הוודאות כוללים, אך אינם מוגבלים, התרחשויות בתעשיה ותחרות; גורמים כלכליים, לרבות תנודות בשער הריבית ושער המטבע; ההשפעה של ההתפרצות העולמית האחרונה של מחלת הקורונה; ההשפעה של רגולציה בתעשיית התרופות וחקיקת שירותי בריאות בארצות הברית ובעולם; מגמות עולמיות המקדמות את הגבלת עלות שירותי הבריאות; פיתוחים טכנולוגיים, מוצרים חדשים ופטנטים שהושגו על ידי המתחרים; אתגרים הגלומים בפיתוח מוצרים חדשים, לרבות קבלת אישור רגולטורי; היכולת של החברה לחזות במדויק את תנאי השוק העתידיים; קשיי ייצור או עיכובים; חוסר יציבות פיננסית של כלכלות בינלאומיות וסיכון ריבוני; תלות ביעילות הפטנטים של החברה והגנות אחרות למוצרים חדשניים; והחשיפה לתביעות משפטיות, לרבות תביעות בנושא פטנטים ו/או פעולות רגולטוריות.

החברה אינה מתחייבת לעדכן בפומבי כל הצהרה צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת. גורמים נוספים שעלולים לגרום לתוצאות להיות שונות מהותית מאלו המתוארות בהצהרות צופות פני עתיד ניתן למצוא במסמכים שהגישה החברה לרשות ניירות ערך האמריקנית (SEC) הזמינות באתר האינטרנט של ה-SEC (www.sec.gov).

קשרי מדיה:

Priya Lakhani-Quiling
Priya.lakhani-quiling@organon.com
Tel: +44 (0) 7957 234632 / +44 (0) 7812 743 644מקור: Organon.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire