קליפ המוזיקה You Gotta Be יוצג היום לראשונה באופן מקוון

 

קליפ המוזיקה You Gotta Be יוצג היום לראשונה באופן מקוון

 

13 אמנים בינלאומיים מובילים מ-9 מדינות חברו יחדיו בפסטיבל "צבעים אמיתיים"

 

https://youtu.be/nRvxvh37yCQ

 

סינגפור, 14 ביוני 2021, (Media OutReach) :

 

צוות אמנים ממספר מדינות כולל ישראל, פינלנד, יפן, ברזיל וארה"ב, מציג גרסה עדכנית של להיט הרית‘ם אנד בלוז הקלאסי  You Gotta Be, מאת דזריי בקליפ האחרון של True Colors.

 

רשימת האמנים כוללת את מנדי הארווי, שהביצוע שלה ב-America’s Got Talent גרמה לסיימון קאוול ללחוץ על פעמון הזהב; ראול מידון, שהיה מועמד פעמיים לגראמי; דינה סמטה וענהאל כליפה שמייצגות את להקת שלווה הישראלית, שהביצוע שלה בתחרות האירוויזיון 2019 נצפה בידי מאות מיליונים; קנטה קנאברה, רקדן שהופיע במשחקים הפראולימפיים בריו ב-2016; וסייננארק, האמן החירש הראשון שחתם בחברת תקליטים גדולה.

 

התהליך הטכני של הפקת הקליפ הזה כלל אינספור שיחות וואטסאפ, מסנג‘ר וזום, עבודה על פני אזורי זמן שונים ושימוש במערכת התרגום של גוגל בזמן אמת. "עם זאת האתגר האמיתי היה לפתח מערכת יחסים עם כל אמן, כך שאמון וחופש יאפשרו להם להופיע ולהיות עצמם, כשהרוח והאנרגיה שלהם עוברים בצורה אמיתית ומוחשית", הסביר ד"ר סידני טאן, המנהל המוזיקלי והקריאטיבי.

 

מנדי הארווי מוסיפה: "למרות שלא נפגשנו באופן אישי ... ניתן להרגיש שכל האנשים נכנסו עם כל הלב לתהליך. העובדה שהייתי חלק מהצוות הזה מהווה חיזוק נוסף בעיניי שמה שבתוכך הרבה יותר חזק מהחסמים העומדים בפנינו. זו תזכורת להגיע רחוק יותר ולחלום בגדול יותר. התקווה שלי היא שאנשים ימצאו עידוד לנסות!".

 

"אנשים בכל מקום עברו תקופה כה ממושכת של אי ודאות, בידוד ופחד. בחרנו בקלאסיקה הזו, Yoa Gotta Be, עבור כולם, בכל מקום בזמן הזה, כדי שנממש את הפוטנציאל הטמון בעצמנו; כדי לבחור להיות נועזים יותר, חזקים יותר, חכמים יותר, ולא משנה מה יילד יום. זו תזכורת שבסופו של דבר כולנו בני אדם שחיים יחד בעולם האחד שלנו", אמר איצ‘ירו קבאסאווה, מנכ"ל קרן ניפון, הפרזנטור של פסטיבל הצבעים האמיתיים (True Colors Festival).

 

הוידאו המוזיקלי  "True Colors" מגיע עם כתוביות סגורות (לחרשים), תיאור שמע (לעיוורים), ועם תמליל וידאו נלווה (עבור החרשים והעיוורים).

 

בקרו: True Colors Festival website

 

פניות מעיתונות:  hana@lightyears-comm.com

 

https://youtu.be/nRvxvh37yCQ

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach