RapidPulse נחשפת עם גיוס של 15 מיליון דולר בסיבוב A לטיפול בשבץ איסכמי

 

RapidPulse נחשפת עם גיוס של 15 מיליון דולר בסיבוב A לטיפול בשבץ איסכמי

 

ותיקי התעשייה מצטרפים לצוות לתמיכה בפיתוח מערכת שאיפה מחזורית חדשנית לשבץ איסכמי

 

מיאמי, 23 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

RapidPulse, Inc, חברת מכשור רפואי פרטית המפתחת מערכת שאיפה חדשנית לטיפול בשבץ איסכמי, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס A בהיקף של 15 מיליון דולר. את הגיוס הובילו Santé Ventures, אליה הצטרפו אפידרקס קפיטל, האטרס ונצ‘ר פרטנרס, ברודוויו ונצ‘רס ו- Syntheon. RapidPulse מתכננת להשתמש בהון שגויס בכדי לקדם את מערכת השאיפה המחזורית RapidPulse™ שלה, בתהליך בחינה קלינית מורחבת, ולבנות את הפלטפורמה שלה הכוללת  קטטרים קנייניים.

 

מערכת RapidPulse פותחה על ידי סינת‘און, חממת מכשור רפואי המתמקדת בפיתוח מכשור רפואי מהדור הבא. המוצרים השונים של החממה, שהפכו למסחריים בידי חברות המכשור הרפואי הגדולות והמהימנות ביותר בעולם, טיפלו ביותר מ-50 מיליון חולים ברחבי העולם ביישומים הנעים מניתוח לפרוסקופי, לב וכלי דם ואנדוסקופיה גמישה. לסינת‘און יש למעלה מ-200 פטנטים שהוענקו לה מאז הקמתה לפני למעלה מ -20 שנה.

 

"אנו שמחים להיות שותפים עם סינדיקט משקיעים מכובדים במטרה להניע את טכנולוגיית ה-RapidPulse שלנו קדימה בעולם הרפואי", אמר שון מקברייר, מנכ"ל סינת‘און, אשר ישמש גם כמנכ"ל הראשון של RapidPulse. "שבץ מוחי הוא הגורם המוביל השני למוות והגורם השלישי המוביל לנכות ברחבי העולם, ומהירות הטיפול עד לרמת הדקות חשובה מאוד לשיפור תוצאות אלה. השקעה זו תסייע לנו להרחיב את הביצועים הקליניים שלנו, ולהתקדם לעבר אישור רגולטורי בארצות הברית".

 

עוד מצטרפים לצוות הינם ותיקי התעשייה, הת‘ר האריס וסינתיה יאנג. הת‘ר שימשה לאחרונה כמנכ"לית עסקי העורקים של Terumo, ותוביל פיתוח ותפעול מוצרים עבור RapidPulse. סינתיה תוביל את הפיתוח הקליני של החברה, לאחר שעבדה לאחרונה בחטיבת המוח של מדטרוניק.

 

דניס מקווילימס, שותף ב-Santé Ventures, הוסיף: "הת‘ר וסינתיה מביאות מומחיות יוצאת דופן בתחום לצוות של RapidPulse, וישלימו את חווית הפיתוח ההנדסי המשמעותית בסינת‘און. RapidPulse היא פלטפורמה משבשת המהווה הזדמנות גדולה בתחום ה-neurovascular, ויש לה פוטנציאל לשפר באופן משמעותי את התוצאה עבור חולי שבץ איסכמי".

 

אודות RapidPulse

 

RapidPulse, Inc היא חברת מכשור רפואי פרטית, המפתחת מוצרי כלי דם פולשניים באופן מינימלי לטיפול לשבץ איסכמי. החברה מקדמת את פיתוח מערכת השאיפה המחזורית ™ RapidPulse, הכוללת משאבת שאיפה חדשנית, המאפשרת הסרה מהירה ועקבית של קרישי דם מהמוח. RapidPulse הוא ספינאוט של Syntheon LLC, חממת מכשור רפואי המוקדשת לפיתוח מוצרים חדשניים בתעשיית המכשור הרפואי. בקרו ב-www.rapidpulsemed.com  לקבלת מידע נוסף.

 

אודות SANTÉ VENTURES

 

Santé Ventures היא חברת השקעות במדעי החיים, המשקיעה בחברות בשלבים מוקדמים בתחום המכשור הרפואי, הביוטכנולוגיה ושירותי הבריאות המותאמים דיגיטלית. אנו משתפים פעולה עם יזמים על מנת לבנות חברות בעלות השפעה, בהן Claret Medical (כיום חלק מבוסטון סיינטיפיק), TVA Medical (בטון דיקינסון), מיליפד מדיקל (בוסטון סיינטיפיק) ו- Molecular Templates (נאסד"ק: MTEM). סנטה, שנוסדה בשנת 2006, מנהלת נכסים בשווי של קצת פחות ממיליארד דולר, ולה משרדים באוסטין, טקסס, ובוסטון, מסצ‘וסטס. למידע נוסף, אנא בקרו ב-sante.com.

 

אודות EPIDAREX CAPITAL

 

Epidarex קפיטל היא קרן הון סיכון טרנסאטלנטית הבונה חברות מדעי חיים יוצאות דופן במרכזים מתפתחים בארה"ב ובבריטניה. צוות המשקיעים המנוסה של אפידרקס משתף פעולה עם יזמים ומוסדות מחקר מובילים, על מנת להפוך מדע ברמה הגבוהה בעולם למוצרים חדשניים ביותר, הנותנים מענה לצרכים מרכזיים שאינם מקבלים מענה בתחום הבריאות העולמי. למידע נוסף, אנא בקרו ב-www.epidarex.com

 

אודות HATTERAS VENTURE PARTNERS

 

Hatteras Venture Partners היא קרן הון סיכון המתמקדת בהשקעות בשלבי הסיד והשלבים המוקדמים בתחום הבריאות. הקרן נוסדה בשנת 2000 וממוקמת בדורהאם, צפון קרוליינה, באמצעות שש קרנות ומעל 600 מיליון דולר תחת ניהולה, הקרן השקיעה בפיתוחים מדעיים ויזמיים פורצי דרך בתחומי הביופארמה, מכשור רפואי, אבחון, IT בתחום הבריאות והזדמנויות נלוות ברפואה האנושית. למידע נוסף, אנא בקרו ב-www.hatterasvp.com.

 

אודות BROADVIEW VENTURES

 

Broadview Ventures, שנוסדה בשנת 2008, היא חברת השקעות מונחית משימות. המטרה העיקרית של ברודוויו היא לשפר את בריאות האדם בתחומי מחלות לב וכלי דם ושבץ, באמצעות השקעות בחברות בשלבים מוקדמים המפתחות טיפולים, מכשירים ואבחון חדשניים. למידע נוסף על ברודוויו ונצ‘רס, בקרו ב-broadviewventures.org.

 

קשרי מדיה:

Sean McBrayer, info@rapidpulsemed.com, 305-266-3388

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE