פרסי ההישגים והחדשנות של Cerner לשנת 2013 חולקים כבוד למצוינות באימוץ טכנולוגיות מחשוב בשירותי בריאות במזרח התיכון

דובאי, איחוד האמירויות, (GLOBE NEWSWIRE):

סרנר (Nasdaq:CERN), חברה שמפתחת מערכות לניהול מידע המיועדות לשירותי בריאות, הכריזה על הזוכים בפרסי ההישגים והחדשנות של סרנר לשנת 2013 ב-27 במאי בטקס הענקת פרסים חגיגי שנערך ב-Address Hotel Marina בדובאי. בנוכחות יותר ממאה וחמישים מאנשי המקצוע המובילים בתחום שירותי הבריאות באזור, פרסי ההישגים והחדשנות של סרנר לשנת 2013 חלקו כבוד ללקוחות שסיפקו ביעילות פתרונות איכותיים בארבע קטגוריות שונות.

 

להודעה הזאת נלווית תמונה שנמצאת בכתובת: http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=19102

 

חברת שירותי הבריאות של אבו דאבי PJSC (SEHA) הובילה את מקבלי הפרסים לשנת 2013 אחרי שנבחרה לפרס ההישגים והחדשנות במתן טיפול למטופלים, פרס ההישגים והחדשנות במתן טיפול למטופלים בחוויה מחלקתית, ופרס ההישגים והחדשנות בחוויית הרופאים. SEHA קיבלה את פרס מתן הטיפול למטופלים אחרי שפיתחה בהצלחה מרפאה ניידת במלואה שמגיעה לבתי ספר, אזורים כפריים, בדיקות סקר כלל ארציות ואירועים חשובים באבו דאבי. SHEA זכתה להכרה בקטגוריה מתן טיפול למטופלים בחוויה מחלקתית אחרי שחיברה בהצלחה את מערכת התיקים הרפואיים האלקטרוניים Cerner Millennium(R) אל רשות הבריאות של אבו דאבי וביצעה אוטומציה של תהליך הדיווח על כל הפציעות וההרעלות באמצעות מסד נתונים עצמאי.

 

SHEA קיבלה את פרס חוויית הרופאים כשהשתמשה במערכת הכלים הליבתית של Cerner Millennium כדי ליצור מערכת דוחות בהתאמה ספציפית שנועדה לתחום שירותי בריאות השן, ואפשרה לשלב את השירות באופן מלא במערכת התיקים הרפואיים האלקטרוניים הראשית.

 

גם בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל בערב הסעודית נבחר לפרס ההישגים והחדשנות במתן טיפול למטופלים, אחרי שהשתמשו שם ב-Cerner Millennium לביצוע אוטומציה של בקשות סיוע של מטופלים וקיצור משך הטיפול בהן משישה שבועות לחמש עד עשר דקות בלבד.

 

משרד הבריאות של איחוד האמירויות נבחר לפרס ההישגים והחדשנות במתן טיפול למטופלים בחוויית האחיות אחרי שביצעו שם בהצלחה אוטומציה של תהליך הפקת דוח האחיות המחלקתי של 24 שעות באמצעות Cerner Millennium.

 

"שירותי הבריאות נעשים יותר יעילים ומועילים כשהמוסדות שמספקים אותם מנצלים באופן פעיל טכנולוגיות מחשוב חדשניות. פרסי ההישגים והחדשנות של סרנר מדגימים בבירור את המגמה המתמשכת הזאת בהציגם את ההישגים הכבירים של לקוחותינו בשימוש בטכנולוגיות של סרנר לשיפור הטיפול במטופלים ולאוטומציה של תהליכים שונים", אמר מייק פומרנס, סגן נשיא ומנהל כללי, סרנר המזרח התיכון. "אנחנו מאמינים שהיוזמה הזאת תעזור לשפר עוד את האיכות של שירותי הבריאות על ידי קביעת אמות מידה חדשות והדגשת ההשפעה של הטכנולוגיה על מתן טיפול רפואי בסיסי".

טקס פרסי ההישגים והחדשנות של Cerner  השני נערך במהלך שני הימים של כנס קבוצת המשתמשים האזורית לשנת 2013 בדובאי, האירוע השנתי של Cerner  שמכנס את כל הלקוחות של Cerner  ברחבי אזור המזרח התיכון.

 

אודות Cerner

 

כבר יותר משלושים שנה סרנר מוציאה לפועל את החזון שלה לשפר את הבטיחות והיעילות של הטיפול הרפואי. סרנר התחילה עם המחשוב של תהליכים מבוססי נייר. כיום סרנר מציעה מערך מקיף של פתרונות תוכנה, שירותי מומחים, וקישוריות של מכשירים. הפתרונות של סרנר מותקנים במרפאות של רופאים ומרכזי רפואה אמבולטורית וגם בבתי חולים גדולים וארגונים מרובי מתקנים. על סמך מה שלמדנו במשך יותר משלושים שנה, סרנר מתבססת על הידע שבמערכת כדי לתמוך בהחלטות קליניות נסמכות הוכחות, למנוע טעויות רפואיות ולהעצים מטופלים בטיפול בהם. הפתרונות של סרנר מותקנים ברישיון בקרוב ל-10,000 אתרים ברחבי העולם, ביניהם יותר מ-2,700 בתי חולים ו-4,150 מרפאות של רופאים.

 

למידע נוסף על Cerner, בקרו באתר www.cerner.ae

 

 

ליצירת קשר:

אשת קשר של Cerner  המזרח התיכון:
ויויאן גנדי, +97143754894,
vivian.gendy@cerner.com

 

איש קשר למשקיעים של Cerner:
אלאן קלס, (816) 201-2445,
akells@cerner.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE