המומחה בעל השם העולמי לסרטן הערמונית מונה למנהל מחלקת אורולוגיה בבית החולים לנוקס היל

ניו יורק -- בית החולים לנוקס היל הודיע היום על מינויו של ד"ר דיוויד ב. סמאדי למנהל מחלקת אורולוגיה בבית החולים לנוקס היל ופרופסור לאורולוגיה בבית הספר לרפואה Hofstra North Shore-LIJ.

ד"ר סמאדי, שמוכר בעולם כמוביל באבחון וטיפול בסרטן הערמונית ובניתוחים רובוטיים, מצטרף לבית החולים לנוקס היל מהמרכז הרפואי הר סיני שבו היה סגן מנהל מחלקת אורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית.

ב-1 ביולי ד"ר סמאדי והצוות שלו שמונה עשרים איש יפתחו מרפאה חדשה בשדות מדיסון 485 במנהטן, שבה ישכון המרכז החדש לסרטן הערמונית של בית החולים לנוקס היל.

ד"ר סמאדי, תושב גרייט נק, הוא אורולוג מומחה ואונקולוג שמתמחה באבחון וטיפול במחלות אורולוגיות, ובסרטן הערמונית, הכליות ושלפוחית השתן. על המומחיות שלו בטיפולים זעיר פולשניים מתקדמים בסרטן הערמונית מעידה טכניקת הניתוח להסרת ערמוניות עם סרטן שפיתח בעצמו - הידועה בשם SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי). עד היום הוא ביצע יותר מ-4,500 ניתוחי כריתת ערמונית רובוטיים.

בארבע השנים האחרונות, הוא הופיע בקביעות בנושאי רפואה בערוץ פוקס ניוז. כיום הוא משמש כמנחה התוכנית "Sunday Housecall" של פוקס. המוניטין שלו איפשר לו לפתח ציבור לקוחות בינלאומי גדול בקרב 6,000 המטופלים שלו, שנוסעים בקביעות מישראל וממדינות אחרות במזרח התיכון כדי לקבל ממנו טיפול.

לפני שהחל לעבוד בבית החולים הר סיני ב-2007, ד"ר סמאדי שימש כראש היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים הפרסביטריאני של ניו יורק. הוא השלים את לימודי ההתמחות שלו בכירורגיה כללית במרכז הרפואי מונטיפיורי ואת התמחותו באורולוגיה בבית הספר לרפואה ע"ש אלברט איינשטיין ובמרכז הרפואי מונטיפיורי. הוא המשיך והשלים תת-התמחות בכירה באונקולוגיה אורולוגית במרכז הסרטן ממוריאל סלואן קאטרינג ותת-התמחות בכירה בכריתת ערמונית רדיקלית רובוטית בבית החולים אנרי מונדור בקרטאיל, צרפת. הוא קיבל את תואר הדוקטור לרפואה מאוניברסיטת סטוני ברוק.

בעשור האחרון ד"ר סמאדי היה מעורב באופן פעיל בהכשרה של אורולוגים ובפיקוח על אורולוגים ברחבי ארה"ב ובעולם. האתר שלו, אונקולוגיה רובוטית (www.roboticoncology.com), תורגם לשש שפות שונות. הוא חבר באיגוד האורולוגים האמריקאי ובהסתדרות הרפואית האמריקנית.

כיתוב תמונה מצורפת: ד"ר דיוויד ב. סמאדי הוא סגן מנהל המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי הר סיני בניו יורק. החל ב-1 ביולי 2013, ד"ר סמאדי יהיה מנהל מחלקת אורולוגיה וראש היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים לנוקס היל. כאורולוג מומחה ואונקולוג שמתמחה באבחון וטיפול במחלות אורולוגיות, סרטן הערמונית, סרטן הכליות וסרטן שלפוחית השתן, הוא גם מתמחה בטיפולים זעיר פולשניים מתקדמים רבים בסרטן הערמונית, כולל טכניקת הניתוחים הרובוטיים האחרונה שלו, SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי). מידע נוסף על ד"ר סמאדי אפשר למצוא באתר שלו, http://www.roboticoncology-il.com/ 

אפשר להשיג את ד"ר סמאדי אחרי ה-1 ביולי 2013 בטלפון 212-365-5000 או באתר www.roboticoncology.com.

אתרים קשורים:

http://www.roboticoncology-il.com/

http://www.roboticoncology.com/

http://www.smart-surgery.com/

http://il.smart-surgery.com/

 

פרטי התקשרות בלנוקס היל אחרי 1 ביולי 2013:

ד"ר דיוויד ב. סמאדי

מנהל מחלקת אורולוגיה,

ראש היחידה לניתוחים רובוטיים

בבית החולים לנוקס היל

פרופסור לאורולוגיה

בבית הספר לרפואה Hofstra North Shore-LIJ

 

אן אנגקאיה, מנהלת המרפאה

485 Madison Avenue
New York, New York 10022

 

טלפון:

(855) DRSAMADI

(855) 377-26234

(212) 365-5000

 

פקס:

(646) 692-6744

 

מקור: http://www.roboticoncology-il.com