Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות

Adagio Therapeutics מכריזה על נתוני הפריה חדשה המדגישים נטרול רחב וחזק של ADG20 כנגד כל גרסאות SARS-CoV-2 הידועות

 

נתונים שיוצגו בוועידה הווירטואלית ISIRV-WHO 2021

 

וולטהאם, מסצ‘וסטס, 19 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, הודיעה היום על נתוני הפריה חוץ גופית חדשים המדגימים פעילות נטרול נשמרת של הנוגדן המונוקלונלי שלה (mAb), ADG20, נגד פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה ומו החדשים. ראוי לציין כי ממצאים מראים כי ADG20 הפגין פעילות מנטרלת במבחנה נגד כל הגרסאות של SARS-CoV-2 שנבדקו, כולל אלה עם רגישות מופחתת למוצרי mAb הזמינים כיום תחת אישור שימוש חירום (EUA) או בפיתוח בשלב מאוחר. נתונים אלה יוצגו במהלך מפגש בוועידה הווירטואלית ISIRV-WHO 2021, המתקיימת בימים 19-21 באוקטובר 2021. בנוסף, אדג‘יו תציג כרזה המדגישה נתונים שהוכרזו לאחרונה מניסוי שלב 1 המתמשך של החברה של ADG20 במשתתפים בריאים.

 

"נתונים חדשים אלה מדגישים עוד יותר את הפוטנציאל של ADG20 כדי להתמודד עם מגיפת COVID-19 המתמשכת, כמו גם התפרצויות עתידיות אפשריות הנגרמות על ידי וירוסים אחרים דמויי SARS", אמרה ד"ר לורה ווקר, מייסדת שותפה ומנהלת מדעית ראשית של אדג‘יו. "תכננו בכוונה זו mAb לפעילות נטרול רחבה וחזקה, כמו גם מחצית חיים המרחיבה את חלון ההגנה הפוטנציאלי שלה, תכונות קריטיות שעשויות להפריד אותו מטיפולים אחרים הזמינים תחת האיחוד האירופי או בפיתוח היום. עם ניסויי מניעה וטיפול שלב 2/3 גלובליים המתמשכים, אנו מצפים להמשיך בהערכה שלנו של ADG20 כדי להעריך את התפקיד המשמעותי שהוא יכול לשחק בארסנל של אפשרויות הטיפול ב- COVID-19. התכשיר ניתן כהזרקה תוך שרירית אחת בניסויים קליניים, ADG20 תוכנן להציע הגנה עד שנה במסגרת המניעה ונחקר כטיפול בחולים בסיכון גבוה ו/או כתוספת חיסון, כולל לאנשים אימונו-קום".

 

בנוסף לניסוי המשתתפים הבריא שלב 1, אדג‘יו מקדמת שני ניסויי שלב 2/3 גלובליים מתמשכים עם ADG20, ניסוי טיפול (STAMP) וניסוי מניעה (EVADE). החברה צופה הגשת בקשה של האיחוד האירופי למינהל המזון והתרופות האמריקני עבור ADG20 ברבעון הראשון של 2022.

 

פרטי מצגת

כותרת הכרזה: (130) נטרול במבחנה רחב וחזק של גרסאות SARS-CoV-2 על ידי ADG20, נוגדן חד שבטי מורחב למחצית החיים בפיתוח למניעת וטיפול ב- COVID-19

 

כותרת הכרזה: (131) הערכת הבטיחות, הסבילות והפרמקוקינטיקה של ADG20, נוגדן חד שבטי המורחב למחצית החיים (mAb) בפיתוח למניעה וטיפול ב- COVID-19: ניתוח ראשוני של מחקר אקראי שלב 1

 

אודות ADG20

 

 ADG20, נוגדן חד שבטי המתמקד בחלבון ספייק של SARS-CoV-2 ווירוסים קשורים, מפותח למניעה וטיפול ב- COVID-19, המחלה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2. ADG20 תוכנן להחזיק בעוצמה גבוהה ונטרול רחב נגד SARS-CoV-2 ו- clade 1 sarbecoviruses נוספים, על ידי מיקוד אפיטופ שמור מאוד בתחום איגוד הקולטן. ADG20 מציג פעילות נטרול חזקה נגד זן SARS-CoV-2 המקורי, כמו גם את כל גרסאות החשש הידועות. ל- ADG20 יש פוטנציאל להשפיע על שכפול ויראלי ומחלות הבאות באמצעות מנגנוני פעולה מרובים, כולל חסימה ישירה של כניסה ויראלית לתא המארח (נטרול) וחיסול תאים מארחים נגועים באמצעות פעילות מפעילות חיסון מולדת בתיווך Fc. ADG20 מנוהל על ידי זריקה תוך שרירית אחת, ותוכנן להיות בעל מחצית חיים ארוכה, במטרה לספק הגנה מהירה ועמידה כאחד. אדג‘יו מקדמת את ADG20 באמצעות ניסויים קליניים מרובים על בסיס גלובלי.

 

אודות Adagio Therapeutics

 

Adagio (נאסד"ק: (ADGI היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת אי-עוצמה ובמחיר סביר. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג‘יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, והשקה מסחרית ראשונית, נתון שמבטיח נגישות רחבה לאנשים ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

 

הצהרות צופות פני עתיד

This press release contains forward-looking statements within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Words such as “anticipates,” “believes,” “expects,” “intends,” “projects,” and “future” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. Forward-looking statements include statements concerning, among other things, the timing, progress and results of our preclinical studies and clinical trials of ADG20, including the timing of our planned EUA application, initiation and completion of studies or trials and related preparatory work, the period during which the results of the trials will become available and our research and development programs; our ability to obtain and maintain regulatory approvals for, our product candidates; our ability to identify patients with the diseases treated by our product candidates and to enroll these patients in our clinical trials; our manufacturing capabilities and strategy; and our ability to successfully commercialize our product candidates. We may not actually achieve the plans, intentions or expectations disclosed in our forward-looking statements and you should not place undue reliance on our forward-looking statements. These forward-looking statements involve risks and uncertainties that could cause our actual results to differ materially from the results described in or implied by the forward-looking statements, including, without limitation, those risks described under the heading “Risk Factors” in Adagio’s Quarterly Report on Form 10-Q for the quarter ended June 30, 2021 and in Adagio’s future reports to be filed with the SEC. Such risks may be amplified by the impacts of the COVID-19 pandemic. Forward-looking statements contained in this press release are made as of this date, and Adagio undertakes no duty to update such information except as required under applicable law.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE