Acino רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה

Acino  רוכשת מותגים נבחרים של Aspen בדרום אפריקה

ציריך, שוויץ, 22 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Acino ו-   Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

התרופות שנרכשו משמשות לטיפול בגסטרואנטרולוגיה, אין-אונות ומחלות לב וכלי דם. הרכישה תחזק עוד יותר את טביעת הרגל של Acino בדרום אפריקה על ידי הרחבת ההיצע שלהם במגזרים טיפוליים חשובים אלה. 

 

העסקה כוללת את המותגיםTrustan® ,Altosec® , Zuvamor® , Ciavor® , Grantryl®  ו- Aspen Granisetron® . כדי להבטיח גישה ללא הפרעה למטופלים לתרופות אלה, הצדדים גם חתמו על הסכם ייצור ואספקה שלפיו אספן תספק את המוצרים המיוצרים באספן לאסינו לתקופה של שבע שנים.

 

שותפות זו היא הצהרה משכנעת של האסטרטגיה ארוכת הטווח של Acino ומטרתה להגדיל את הגישה של אנשים לטיפול רפואי בר השגה באזורים שבהם הם זקוקים להם ביותר. רכישה זו מגיעה בעקבות שורה של השקעות אסטרטגיות אחרות, כולל רכישת תיק בריאות נשים ברוסיה מוקדם יותר השנה ותיק הטיפול הראשוני של טקדה בשנת 2020.

 

"הסכם זה יחזק את הנוכחות של Acino בדרום אפריקה ויאפשר לנו להרחיב את הפורטפוליו המגוון שלנו של טיפולים איכותיים וחדשניים המסייעים בשיפור חייהם של אנשים", אמר סטפן סלטופטה, מנכ"ל Acino. "Acino מחויבת להגדיל את טביעת הרגל שלה בשווקים המתפתחים שלנו כדי לספק את הערך הטוב ביותר למטופלים, ללקוחות, לספקים ולבעלי המניות שלנו".

 

ג‘ון נורמן, מנהל אזורי לארצות דוברות אנגלית באפריקה בחברת אסינו אמר: "אני שמח מאוד לחתום על ההסכם הזה עם אספן. אנו עובדים קשה כדי לתרום תרומה משמעותית לכלכלת דרום אפריקה על ידי מתן המוצרים והשירות הטובים מסוגם למטופלים ולמטפלים בתחום הבריאות, כמו גם יצירת הזדמנויות תעסוקה. זה מיישר קו עם המחויבות שלנו לטרנספורמציה ושמירה על הסמכת BBBEE רמה 1 שלנו. עם רכישה זו, Acino ישפר את הערך של מותגים אלה באמצעות המומחיות והניסיון המעמיקים שלנו בשוק".

 

מנכ"ל קבוצת אספן, סטיבן סעד, אמר: "עסקה זו מהווה חלק מהאסטרטגיה המועברת של אספן לחדד את סל המוצרים שלה בדרום אפריקה. רכישת מותגים מהימנים אלה בדרום אפריקה מהווה קנה מידה מעולה והזדמנויות מסחריות עבור Acino כפי שהיא מרחיבה את טביעת הרגל שלה בדרום אפריקה על ידי הוספת מוצרים אלה לפורטפוליו המוצרים הקיים שלה".

 

העסקה כפופה לתנאי סגירה מקובלים, לרבות אישורים רגולטוריים. הצפי הוא שהעסקה תושלם עד ה-31 בדצמבר 2021.

 

אודות Acino 

 

Acino היא חברת תרופות שוויצרית שבסיסה בציריך עם דגש ברור על שווקים נבחרים במזרח התיכון, אפריקה, רוסיה, אזור חבר העמים ואמריקה הלטינית. החברה מגובה על ידי נורדיק קפיטל ואוויסטה קפיטל פרטנרס. אנו מספקים תרופות איכותיות לקידום שירותי בריאות במחירים סבירים בשווקים מתעוררים אלה, וממנפים את יכולות ייצור התרופות והרשת האיכותיות שלנו כדי לספק לחברות מובילות באמצעות ייצור חוזים ורישוי חוץ. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.acino.swiss. Acino הגיע למעמד BBBEE ברמה 1 בדרום אפריקה בשנים 2020 ו-2021. לפרטים נוספים: www.acino.swiss.

אודות Aspen

Aspen, שבסיסה בדרבן, דרום אפריקה, היא חברת תרופות רב-לאומית מובילה ומומחיות עולמית, הן בשווקים המתפתחים והן בשווקים המפותחים.

אספן משפרת את בריאותם של חולים ביותר מ-150 מדינות באמצעות פתרונות הבריאות האיכותיים, הזולים והיעילים שלה. המגזרים העסקיים המרכזיים של הקבוצה הם תרופות ייצור ותרופות מסחריות הכוללות מותגים אזוריים ומותגי מיקוד סטריליים הכוללים חומרי הרדמה ומוצרים נוגדי  פקקת.

אספן מעסיקה כ-9,100 עובדים ויש לה 70 פעילויות עסקיות מבוססות ביותר מ-50 מדינות. הקבוצה מפעילה 23 מתקני ייצור ב-15 אתרים ומחזיקה באישורי ייצור בינלאומיים מכמה מסוכניות הרגולציה העולמיות המחמירות ביותר. יכולות הייצור שלה ניתנות להרחבה לדרישה ומכסות מגוון רחב של סוגי מוצרים, כולל סטריליים, מינון מוצק דרך הפה, נוזלים, מוצקים למחצה, ביולוגיים ומרכיבים פרמצבטיים פעילים. למידע נוסף בקרו בכתובת www.aspenpharma.com.

 

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר:

Acino

קשרי מדיה

Larisa Bernstein 

Head of Corporate Communications 

Acino International AG 

larisa.bernstein@acino.swiss

 

Aspen

קשרי מדיה

Shauneen Beukes  

Aspen Group Communications Manager

sbeukes@aspenpharma.com

 

קבצים מצורפים:

Larisa Bernstein

Acino

larisa.bernstein@acino.swiss

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE