ננוקס חותמת על הסכם MSaaS לפריסת מערכות350 Nanox בדרום אמריקה

 

ננוקס חותמת על הסכם MSaaS לפריסת מערכות 350 Nanox  בדרום אמריקה

 

ננוקס ממשיכה להרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלה ולקדם את חזונה לדמוקרטיזציה של שירותי הבריאות באמצעות שותפות עם ‘קבוצת המרפאות הבינלאומית‘

 

 

נווה אילן, ישראל וסנטיאגו, צ‘ילה, 29 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD ("Nanox" או "החברה", נאסד"ק: NNOX), חברת הדמיה רפואית חדשנית, חתמה על הסכם עם קבוצת מרפאות בינלאומיות - International Clinics Group, מפיצת ציוד רפואי המשרתת בתי חולים ציבוריים ופרטיים, מערכות בריאות, בתי חולים צבאיים ומרכזים רפואיים בצ‘ילה, בוליביה ופרו.

 

בכפוף לאישור רגולטורי Nanox וקבוצת המרפאות הבינלאומיות תפרוס את מערכת Nanox ושירותי ענן נלווים הן במתקני בריאות פרטיים והן במתקני בריאות ציבוריים, כדי לשפר את הזמינות של הדמיה רפואית עבור האוכלוסייה הכוללת של צ‘ילה, בוליביה ופרו.

 

מערכת Nanox מורכבת מ- Nanox.ARC, מערכת הדמיה רפואית חדשנית עם טביעת רגל קטנה יותר ובעלות נמוכה יותר מטכנולוגיית רנטגן מדור קודם, Nanox.CLOUD, תוכנה מבוססת ענן נלווית שנועדה להשלים אתNanox.ARC  ולספק שירותי הדמיה רפואית מקצה לקצה. Nanox.CLOUD צפוי לכלול ניתוח ומאגר תמונות, התאמת רדיולוגים, סקירת אבחון מקוונת ולא מקוונת, הערות, חיוב ודיווח.

 

מערכת Nanox נועדה גם לתמוך במערכות אבחון ותמיכה מתקדמות מבוססות בינה מלאכותית ותמיכה בהחלטות שצפויות לספק שירותי רדיולוגיה לאוכלוסיות מרוחקות ולהקל על המחסור החריף ברדיולוגים ברחבי העולם.

 

על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO), כשני שלישים מאוכלוסיית העולם אינם נהנים מגישה למערכות הדמיה רפואיות, ורבים מהם עומדים בפני זמני המתנה משמעותיים לסריקה. לדוגמה, בצ‘ילה יש כ -24 מכונות סריקה למיליון אנשים. עם זאת, רוב המכשירים ממוקמים בשלוש הערים הגדולות בצ‘ילה, בעוד שלאוכלוסייה הכפרית אין כמעט גישה למכונות סריקה.

 

"אנו נרגשים מאוד לחתום על ההסכם עם NANO-X Imaging Ltd. לפריסת מערכות הדמיה רפואיות ברחבי צ‘ילה", אומר פרנסיסקו ג‘יי אסבדו, מנכ"ל קבוצת המרפאות הבינלאומיות. "למרות שלצ‘ילה, בוליביה ופרו יש שיעור אימוץ גבוה יחסית של CT למיליון אנשים, הרוב המכריע של מכונות אלה ממוקמות בערים הגדולות ביותר ומשרתות בעיקר את המבוטחים הפרטיים, בעוד אנשים המתגוררים בקהילות כפריות סובלים מחוסר שירותי סריקה. עם שותפות זו אנו שואפים לאפשר לכל האנשים מכל רחבי צ‘ילה, בוליביה ופרו לגשת להדמיה רפואית מבלי לנסוע במשך שעות לבית החולים הקרוב ביותר".

 

"אנו שמחים מאוד להעמיק את נוכחותנו בדרום אמריקה", אומר רן פוליאקין, יו"ר ומנכ"ל Nanox. "מערכות הדמיה רפואיות הן כלי אבחון חשוב שאנו מאמינים שהם המפתח להגדלת הגילוי המוקדם ולתוצאות טובות יותר של מטופלים ברחבי העולם. קבוצת המרפאות הבינלאומית חולקת את החזון שלנו להביא סריקות רפואיות לכל הקהילות בצ‘ילה בסטנדרט הרפואי והטכנולוגי הגבוה ביותר".

 

אודות Nanox

Nanox, שנוסדה על ידי היזם הסדרתי רן פוליאקין, היא חברה ישראלית המפתחת מקור רנטגן דיגיטלי ברמה מסחרית המיועד לשימוש ביישומי הדמיה רפואית בעולם האמיתי. Nanox מאמינה כי הטכנולוגיה החדשה שלה יכולה להפחית באופן משמעותי את העלויות של מערכות הדמיה רפואיות ומתכננת לחפש שיתופי פעולה עם ארגוני בריאות וחברות מובילות בעולם כדי לספק שירות הדמיה לגילוי מוקדם ובמחיר סביר לכולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

 

אודות International Clinics Group

 

International Clinics Group קבוצת המרפאות הבינלאומית, בעלת 39 שנות ניסיון בעסקי בריאות. המטה שלה נמצא בסנטיאגו, צ‘ילה ויש לה גם משרדים מקומיים בבוליביה ובפרו. היא משרתת בתי חולים ציבוריים ופרטיים בדרום אמריקה.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ולאי-ודאויות. כל ההצהרות שאינן עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות כאלה כוללות, אך אינן מוגבלות, כל הצהרות הנוגעות ליזום, תזמון, התקדמות ותוצאות של פעילויות המחקר והפיתוח, הייצור והמסחור של Nanox ביחס לטכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו- Nanox.ARC. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד לפי מינוח כגון "יכול", "עשוי", "להאמין", "עשוי", "להעריך", "להמשיך", "לצפות", "מתכוון", "צריך", "תוכנית", "צריך", "יכול", "לצפות", "לחזות", "פוטנציאל" או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע שיש ל- Nanox כאשר הצהרות אלה נאמרות או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון לאותה תקופה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאויות שעלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים מהותית מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני עתיד. גורמים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הצפויות כיום כוללים: סיכונים הקשורים ליכולתה של Nanox להשלים את הפיתוח של Nanox.ARC; היכולת של Nanox להדגים בהצלחה את היתכנות הטכנולוגיה שלה ליישומים מסחריים; הציפיות של Nanox לגבי הצורך, תזמון ההגשה, וקבלה ותחזוקה של, אישורים או אישורים רגולטוריים לגבי טכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו Nanox.ARC מסוכנויות רגולטוריות ברחבי העולם ועמידתה המתמשכת בתקני האיכות ודרישות הרגולציה החלים; היכולת של Nanox להיכנס ולשמור על הסדרים סבירים מבחינה מסחרית עם יצרנים וספקים של צד שלישי לייצור Nanox.ARC; קבלת השוק של Nanox.ARC והמודל העסקי המוצע של תשלום לפי סריקה; הציפיות של Nanox לגבי שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים והיתרונות הפוטנציאליים שלהם; היכולת של Nanox לנהל עסקים ברחבי העולם; וסיכונים והפרעות עסקיות הקשורות למגפת COVID-19, בין היתר. לדיון בסיכונים ובאי-ודאויות אחרים, ובגורמים חשובים אחרים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל של Nanox להיות שונות מאלה הכלולות בהצהרות צופות פני עתיד, עיין בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בדוח השנתי של Nanox בטופס 20-F לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2020 ובהגשות הבאות לרשות ניירות הערך האמריקאית. למעט כנדרש על פי חוק, Nanox אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד לאחר תאריך הודעה לעיתונות זו כדי להתאים הצהרות אלה לתוצאות בפועל או לשינויים בציפיות של Nanox.

 

ראו את גרסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211029005247/en/

 

 

ליצירת קשר

 

Investors
Mike Cavanaugh
ICR Westwicke
Mike.cavanaugh@westwicke.com

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE