אנדוספן מדווחת על פרסום שהוא אבן דרך על הניסיון הראשוני עם מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM

 

אנדוספן מדווחת על פרסום שהוא אבן דרך על הניסיון הראשוני עם מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM

 

הרצליה,1 בנובמבר 2021, BUSINESS WIRE

 

Endospan, חלוצה בתיקון אנדו וסקולרי מהמדף של מחלות קשת אבי העורקים, מודיעה על הפרסום המקוון לפני המהדורה המודפסת בכתב העת Annals of Surgery של המאמר

NEXUS Arch Multicenter Study Evaluating the Initial Experience with a Novel Aortic Arch Stent Graft System מאת פלנר ואחרים.

 

הפרסום מדווח על התוצאות אחרי 30 יום ושנה אחת של הביצועים והבטיחות של מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM בטיפול במחלות באבי העורקים החזי שכוללים את קשת אבי העורקים. הקבוצה כללה 28 חולים במחקר קליני פרוספקטיבי חד זרועי, במסגרת מחקר ראשון בבני אדם (NCT02365454) או כשימוש חמלה עם איסוף נתונים שיטתי (NCT03420066).

 

"תיקון קשת אבי העורקים הוא עדיין המאתגר ביותר גם בניתוח לב פתוח וגם בתיקון אנדו וסקולרי", אמר ד"ר דייוויד פלנר, מהדסה - המרכז הרפואי של האוניברסיטה העברית, ירושלים. "שיעור ההצלחה הגבוה של ההליך אחרי 30 יום ללא דיווחים על מוות שקשור למפרצות, שבץ משבית או כשל של המכשיר אחרי שנה, מאשר את הבטיחות והיעילות של המכשיר NEXUS™ באוכלוסייה הזאת של חולים בסיכון גבוה".

 

"מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUS היא מערכת השתלים בעלת שני שתלים מהמדף עם אישור CE הראשונה, שפותחה במיוחד כדי לטפל במורפולוגיה והאתגרים ההמודינמיים של קשת אבי העורקים ולהפחית את הסיכון לשבץ", אמר קווין מייברי, מנכ"ל. "הפרסום הזה שהוא אבן דרך מעודד לגבי התוצאות במחקר ה-TRIOMPHE IDE, שמגייס כעת לקראת האישור בארה"ב של מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM".

 

יותר מ-120,000 חולים סובלים ממחלות קשת אבי העורקים בבית החזה בכל שנה בארה"ב ואירופה, ורק כ-25% מאובחנים או מטופלים. למרות התפתחויות משמעותיות, תיקון קשת אבי העורקים באמצעות ניתוח פתוח עדיין כרוך בתמותה ותחלואה גבוהות. חולים עם סיכון רב לפני הניתוח או גורמים אנטומיים לא מותווים לניתוח, אבל מורכבות אנטומית והיעדר מכשירים מאושרים לקשת לעיתים קרובות מנעו תיקון אנדו וסקולרי. זה מקשה על בחירת טיפול או אפילו הופך אותה לבלתי אפשרית עבור חלק מהחולים. הצעת החלופה של תיקון זעיר פולשני מקטינה את הדרישה למחזור דם חוץ גופי ואולי היפותרמיה, וזה מתורגם להפחתת זמן ההליך והאשפוז.

למידע נוסף על NEXUS, בקרו בבקשה באתר www.endospan.com.

 

אודות אנדוספן

 

החברה הפרטית אנדוספן, שהמטה שלה בהרצליה (תל אביב), היא חלוצה בתיקון אנדו וסקולרי של מחלות קשת אבי העורקים כולל מפרצות ובתירות. מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM של אנדוספן היא המערכת האנדו וסקולרית מהמדף הראשונה עם אישור CE לטיפול בקבוצה שלא מקבלת מספיק שירות של חולים שאובחן אצלם נגע מרחיב בקשת אבי העורקים או לידה. תיקון אנדו וסקולרי זעיר פולשני הוא תקן הטיפול במפרצת בטנית באבי העורקים (AAA), אבל לחולי מחלות קשת אבי העורקים עם מפרצות או בתירות אין כזה מזל ואין להם הרבה ברירות אלא לעבור ניתוח חזה פתוח עם הפולשנות והסיכונים שלו, תקופות אשפוז ארוכות והחלמה ממושכת. למידע נוסף על אנדוספן, בקרו בבקשה באתר שלה בכתובת www.endospan.com.

 

מערכת שתלי הסטנטים בקשת אבי העורקים NEXUSTM זמינה עכשיו למכירה באירופה ומיועדת לשימוש ניסיוני בלבד בארצות הברית.

 

אנשי קשר

 

Kevin Mayberry - CEO

  kevin@endospan.com

 

מקור: Endospan

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE