Nanox תציג נהלים חדשים של Nanox.ARC, הדגשת פתרונות התוכנה של Nanox.AI בכנס השנתי של האגודה לרדיולוגיה של צפון אמריקה 2021


Nanox תציג נהלים חדשים של Nanox.ARC, הדגשת פתרונות התוכנה של Nanox.AI   בכנס השנתי של האגודה לרדיולוגיה של צפון אמריקה 2021

 

חשיפה ראשונה אי פעם של תכונות ונהלים חדשים של  Nanox.ARC

Nanox.AI   תציג פתרונות תוכנת הדמיה רפואית התומכת בבינה מלאכותית

מכון דימות ואבחון של המרכז הרפואי שמיר יארח סיור וירטואלי ב- Nanox.ARC

 

נווה אילן, ישראל, 11 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD ("Nanox" או "החברה", נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על פעילות באסיפה השנתית הקרובה של האגודה לרדיולוגיה של צפון אמריקה (RSNA), המתקיימת באופן וירטואלי באתר במק‘קורמיק פלייס בשיקגו בין ה-28 בנובמבר 2021 - 2 בדצמבר.

 

Nanox* תציג לראשונה הליכי Nanox.ARC מובילים, בדוכן הווירטואלי של החברה. Nanox.ARC היא מערכת טומוסינתיזה דיגיטלית רבת מקורות. קישור לדוכן הווירטואלי יהיה זמין באתר האינטרנט של Nanox ובאתר כנס RSNA לפני הפגישה.

 

* Nanox.AIתארח דוכן באתר (דוכן 4949, סאות‘ הול רמה 3) שבו החברה תציג את תוכנת ההדמיה הרפואית התומכת בבינה המלאכותית שלה, כחלק מהיצע הטיפול מבוסס הערך שלה למערכות בריאות ולמשלמים, שצפויים לקבוע סטנדרט חדש בתחום הטכנולוגיה הרפואית.

 

*ננוקס תציג סיור וירטואלי ב-Nanox.ARC במסגרת קלינית, שישודר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), בית חולים ממשלתי מוביל בישראל בעל יכולות הדמיה אבחנתיות מתקדמות. האירוע ישודר ביום רביעי, 1 בדצמבר, בשעה 10:30 CST וניתן לצפות בו בתא הווירטואלי של Nanox.

 

אודות Nanox

 

Nanox, שנוסדה על ידי היזם הסדרתי רן פוליאקין, היא חברה ישראלית המפתחת מקור רנטגן דיגיטלי ברמה מסחרית המיועד לשימוש ביישומי הדמיה רפואית בעולם האמיתי. Nanox מאמינה כי הטכנולוגיה החדשה שלה יכולה להפחית באופן משמעותי את העלויות של מערכות הדמיה רפואיות ומתכננת לחפש שיתופי פעולה עם ארגוני בריאות וחברות מובילות בעולם כדי לספק שירות הדמיה לגילוי מוקדם ובמחיר סביר לכולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

 

אודות Nanox.AI

 

באמצעות נתוני הדמיה של מטופלים שכבר זמינים למערכת הבריאות, אלגוריתמים קנייניים מדגישים סימנים מוקדמים, שלא זוהו בעבר של מחלות כרוניות נפוצות. הממצאים החדשים שהתגלו יכולים ליזום הערכה רפואית נוספת כדי לקבוע מסלולי טיפול מונע פרטניים עבור החולים.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים ולאי-ודאויות. כל ההצהרות שאינן עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה כוללות, בין היתר, הצהרות כלשהן הנוגעות לייזום, תזמון, התקדמות ותוצאות של פעילות המחקר והפיתוח, הייצור והמסחור של החברה ביחס לטכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ול- Nanox.ARC, היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, והסיכויים העסקיים הצפויים של החברה והחברות הנרכשות. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד לפי מינוח כגון "יכול", "עשוי", "להאמין", "עשוי", "להעריך", "להמשיך", "לצפות", "מתכוון", "צריך", "תוכנית", "צריך", "יכול", "לצפות", "לחזות", "פוטנציאל" או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע שיש לחברה כאשר הצהרות אלה נאמרות או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון לאותה תקופה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאויות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים מהותית מאלה המובעים בהצהרות צופות פני עתיד או מוצעות. גורמים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הצפויות כיום כוללים: סיכונים הקשורים ל-(1) חוסר היכולת לשלב בהצלחה את עסקי החברות הנרכשות, (2) חוסר היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, שעשויות להיות מושפעות, בין היתר, מתחרות, הכרה במותג, היכולת של החברות הנרכשות לצמוח ולנהל צמיחה ברווחיות ולשמור על עובדי המפתח שלהן, (3) עלויות הקשורות לרכישות ו/או התחייבויות לא ידועות או בלתי ניתנות להערכה, (4) שינויים בחוקים או בתקנות החלים המשפיעים על פעילות החברות הנרכשות, (5) אי עמידה ביעדי פיתוח הטכנולוגיה הצפויים, (6) כישלון החברות הנרכשות להרחיב ביעילות פתרונות הדמיה רפואית מקצה לקצה ברחבי העולם, (7) שינויים גלובליים, פוליטיים, כוחות כלכליים, עסקיים, תחרותיים, שוק ורגולטוריים, ו-(8) (i) היכולת של Nanox להשלים את הפיתוח של Nanox.Arc ; (ii) היכולת של Nanox להדגים בהצלחה את היתכנות הטכנולוגיה שלה ליישומים מסחריים; (iii) הציפיות של Nanox לגבי הצורך, תזמון ההגשה, וקבלה ותחזוקה של, אישורים או אישורים רגולטוריים לגבי טכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו Nanox.Arc מגופים רגולטוריים ברחבי העולם ועמידתה המתמשכת בתקני האיכות והדרישות הרגולטוריות החלים; (iv) היכולת של Nanox להיכנס ולשמור על הסדרים סבירים מבחינה מסחרית עם יצרנים וספקים של צד שלישי לייצור Nanox.Arc; (v) קבלת השוק של Nanox.Arc והמודל העסקי המוצע של תשלום לפי סריקה; (vi) הציפיות של Nanox לגבי שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים והיתרונות הפוטנציאליים שלהם; ו(vii) היכולת של Nanox לנהל עסקים ברחבי העולם, בין היתר.

 

לדיון בסיכונים ובאי-ודאויות אחרים, וגורמים חשובים אחרים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל של Nanox להיות שונות מאלה הכלולות בהצהרות צופות פני עתיד, עיין בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בדוח השנתי של Nanox בטופס20-F  לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2020 ובהגשות הבאות לרשות ניירות הערך והבורסה של ארה"ב. אין להסתמך על כל הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו.

 

למעט כנדרש על פי חוק, Nanox אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד לאחר מועד דוח זה כדי להתאים הצהרות אלה לתוצאות בפועל או לשינויים בציפיות החברה.

 

ראו את גרסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211111005743/en/

 

ליצירת קשר

 

Media Contact:
Jon Yu
ICR Westwicke
NanoxPR@icrinc.com

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE