הסניפים האזוריים של טקדה בדובאי, באיחוד האמירויות הערבויות הוסמכו כברי קיימא וכבעלי אישור פעילות

 

הסניפים האזוריים של טקדה בדובאי, באיחוד האמירויות הערבויות הוסמכו כברי קיימא וכבעלי אישור פעילות

 

חברת התרופות "טקדה", חברת תרופות עולמית, מבוססת ערכים ומונעת על ידי מחקר ופיתוח, אירחה את החניכה הרשמית של הכנס הבינלאומי בנושא הנדסת חומרים ושימושיהם של החברה  ICMEA*  ואשכול המזרח התיכון העניקה דירוג  LEED כסף** בתחום מנהיגות תכנון אנרגטי וסביבתי למשרדים במרכז המסחר העולמי בדובאי.

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 16 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מתוך הכרה בכך ששינוי האקלים מעמיד את בריאות האדם בסיכון, לרבות התפשטותן של מחלות מידבקות, Takeda העמידה בראש סדר העדיפויות שלה מאמצים בתחום הסביבתי ומחויבות לנטרול פחמן. עד כה, טקדה עמדה במטרות הסביבתיות שהציבה לשנת 2020 ויותר מכך, מוקדם מהצפוי מבחינת לוחות הזמנים, לרבות צמצום פליטות הפחמן הדו-חמצני שלה ב-33.7%, לעומת רמות שחרור הפחמן הדו-חמצני בשנת 2005. בכדי להמשיך ולקיים את מחויבות החברה להגנה על כדור הארץ, טקדה שואפת להגיע לרמת אפס פחמן במסגרת פעולותיה, וכן לניטרליות פחמן בשאר שרשת הערך שלה עד שנת 2040.

 

בטקס ובסיור בסניף, וכן בחגיגות חזרת הצוות אל המשרדים במסגרת מודל עבודה היברידי, נכחו מכובדים, וביניהם ד"ר אמין אל אמירי, סגן תת-השר במגזר תקנות הבריאות במשרד הבריאות והמניעה, ד"ר עלי אל סאעד, מנהל מחלקת שירותי התרופות ברשות הבריאות של דובאי, ד"ר אקיהירו נקאג‘ימה, שגריר יפן באיחוד האמירויות הערביות וד"ר חלאל אל מארי, המנהל הכללי של מחלקת הכלכלה והתיירות בדובאי.

 

ריקרדו מארק, נשיא היחידה העסקית לענייני צמיחה ושווקים חדשים, חבר בכיר בצוות הניהול העולמי של חברת טדקה, השוכן בסינגפור, לצד מהנדר ניאק, סמנכ"ל בכיר וראש אזור הכנס הבינלאומי להנדסת חומרים ושימושיהם, נכחו אף הם על מנת להניח באופן רשמי את אבן הפינה ולהעניק סיור פרטי לאורחים הנכבדים.

לתמונות נוספות, אנא השתמשו בקישור הזה   https://we.tl/t-SeI3sQoLPI

*אזור ICMEA של Takeda כולל את הודו, אוקראינה, חבר העמים, המזרח התיכון, טורקיה ואפריקה ומשתרע על יותר מ-35 מדינות.  בשנת 2021, החברה חוגגת 240 שנה להיווסדה בדושומאצ‘י, מחוז הרפואה של אוסקה, יפן.

**LEED, המייצגת מנהיגות בתחום האנרגיה והעיצוב הסביבתי, היא תוכנית דירוג בנייה ירוקה. היא פועלת תחת המטריה של מועצת הבנייה הירוקה של ארה"ב (USGBC), קואליציה ללא מטרות רווח של מובילי תעשיית הבנייה. מטרת מערכת הדירוג היא לעודד ולתגמל עיצוב בר קיימא על פני מספר מדדים – בחירת אתר בת קיימא, חיסכון באנרגיה, יעילות במים, הפחתת פליטות CO2 ואיכות סביבתית פנימית, בין היתר – כל זאת תוך שיפור רווחיות החברה ורווחת העובדים. תוכנית הדירוג LEED היא מערכת מבוססת אשראי בת ארבע דרגות המעניקה נקודות המבוססות על עמידה בהיבטים שונים של קיימות. תעודת LEED בסיסית מוענקת אם בניין צובר בין 40 ל -49. אישורי LEED כסף וזהב הם 50-59 ו 60-79 נקודות בהתאמה. ההסמכה הגבוהה ביותר של LEED היא LEED פלטינום, המוענקת לבניינים המשיגים 80 נקודות או יותר.

 

אודות Takeda Pharmaceutical Company Limited
 

חברת התרופות טקדה בע"מ (TSE:4502/NYSE: T.A.K.) היא מובילה ביו-פרמצבטית גלובלית, מבוססת ערכים, המונעת על ידי מו"פ שבסיסה ביפן, המחויבת להביא בריאות טובה יותר ועתיד בהיר יותר למטופלים על ידי תרגום המדע לתרופות חדשניות ביותר. טקדה ממקדת את מאמציה במו"פ בארבעה תחומים טיפוליים: אונקולוגיה, מחלות נדירות, מדעי המוח וגסטרואנטרולוגיה (G.I.). אנו מבצעים גם השקעות מו"פ ממוקדות בטיפולים ובחיסונים המופקים בפלזמה. אנו מתמקדים בפיתוח תרופות חדשניות ביותר התורמות לשינוי בחייהם של אנשים על ידי קידום הגבול של אפשרויות טיפול חדשות ומינוף מנוע המו"פ השיתופי המשופר שלנו ויכולות ליצירת צינור חזק ומגוון מודליות. העובדים שלנו מחויבים לשיפור איכות החיים של המטופלים ולעבודה עם השותפים שלנו בתחום הבריאות בכ-80 מדינות. לקבלת מידע נוסף, בקרו https://www.takeda.com

הודעה חשובה

לצורך הודעה זו, "הודעה לעיתונות" פירושו מסמך זה, כל מצגת בעל פה, כל מפגש שאלה ותשובה וכל חומר בכתב או בעל פה שנדון או הופץ על ידי חברת התרופות טקדה בע"מ ("טקדה") בנוגע להודעה זו. הודעה לעיתונות זו (לרבות כל תדרוך בעל פה וכל שאלה ותשובה בקשר אליה) אינה מיועדת, ואינה מהווה, מייצגת או מהווה חלק מכל הצעה, הזמנה או שידול לכל הצעה לרכישה, רכישה, הרשמה, החלפה, מכירה או להיפטר ממנה בדרך אחרת, כל נייר ערך או שידול לכל הצבעה או אישור בכל תחום שיפוט. לא מוצעות מניות או ניירות ערך אחרים לציבור באמצעות הודעה לעיתונות זו. לא תינתן הצעה של ניירות ערך בארצות הברית אלא על פי הרישום לפי חוק ניירות הערך של ארה"ב מ-1933, כפי שתוקן, או פטור ממנו. הודעה לעיתונות זו ניתנת (יחד עם כל מידע נוסף שעשוי להימסר לנמען) בתנאי שהיא מיועדת לשימוש הנמען למטרות מידע בלבד (ולא להערכת כל השקעה, רכישה, סילוק או כל עסקה אחרת). כל אי עמידה בהגבלות אלה עלולה להוות הפרה של חוקי ניירות הערך החלים.

החברות שבהן טקדה מחזיקה בהשקעות במישרין ובעקיפין הן ישויות נפרדות. בהודעה לעיתונות זו, "טקדה" משמש לעתים לנוחות שבה הפניות נעשות טקדה וחברות הבת שלה בכלל. כמו כן, המילים "אנחנו", "אנחנו" ו "שלנו" משמשות גם להתייחס לחברות בנות בכלל או לאלה שעובדים עבורם. ביטויים אלה משמשים גם כאשר אין מטרה שימושית מוגשת על ידי זיהוי החברה או החברות המסוימות.

 

קשרי מדיה

 

Mohammed Al Nasseri

Takeda Pharmaceuticals

+971 50 769 4646

Mohammed.alnasseri@fleishman.com

 

Heba Yousafali

Takeda Pharmaceuticals

+971 58 180 6311

heba.yousafali@takeda.com

 

קבצים מצורפים

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE