מומחה הרובוטיקה מניו יורק מבקר בישראל

מנתח ניתוחי הערמונית הרובוטיים ד"ר דיוויד ב. סמאדי מייעץ כמומחה לגברים ישראלים עם סרטן הערמונית

 

דיוויד ב. סמאדי, מנהל מחלקת אורולוגיה וראש היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים לנוקס היל, חזר לאחרונה ממשימת סרטן הערמונית בישראל. בביקור הזה ד"ר סמאדי ביקר במרכז הרפואי וולפסון בחולון כדי להיפגש עם אורולוגים אחרים ולהרצות על השיטה המותאמת אישית שלו SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי). הוא גם ייעץ באופן פרטי לחולים שאובחן אצלם לאחרונה סרטן הערמונית.

 

ד"ר סמאדי, שנחשב לאחד ממנתח ניתוחי הערמונית הרובוטיים המובילים בניו יורק ובעולם, הוא אורולוג ואונקולוג מומחה שביצע יותר מ-5,200 ניתוחי ערמונים רובוטיים מוצלחים. הוא מבקר בישראל לעיתים תכופות כדי ללמד אורולוגים ורופאים על אבחון וטיפול בסרטן הערמונית.

 

"בכל שנה אני מבצע ניתוחים רובוטיים בכמאה גברים ישראלים שבאים לניו יורק לחפש את הטיפול הטוב ביותר האפשרי -  וזה בדיוק מה שאנחנו מספקים", אמר ד"ר סמאדי.

 

ניתוחים רובוטיים צוברים מומנטום ברחבי העולם, אבל אפילו בתי חולים שיכולים להרשות לעצמם את המחיר של 2 מיליון דולר שעולה מערכת רובוטית ניצבים בפני עקומת למידה חדה, שדורשת מהמנתחים להסתמך תחילה על הניסיון בניתוחים המסורתיים, ולאחר מכן הרבה שעות מאחורי אמצעי הבקרה של הרובוט. ואפילו אז, המנתחים חייבים לבצע שווה ערך של כמה שנות ניתוחים כדי להגיע למספר הניתוחים ואיכות התוצאות של ד"ר סמאדי.

 

"המנתח מבצע את הניתוח, לא הרובוט. זאת המנטרה שלי. כדי להציע לחולים ברחבי העולם את ההזדמנויות הטובות ביותר לריפוי סרטן הערמונית, יש לי מחויבות לעזור למנתחים לצבור ניסיון רב עם ובלי הרובוט", אמר ד"ר סמאדי, וציין "זה לוקח זמן".

 

ההרצאות של ד"ר סמאדי ברחבי העולם כוללות התמקדות בניואנסים של ניתוחי SMART, כולל ההתאמות הגדולות והקטנות שלו בניתוח להסרת הערמונית. הוא מסביר איך, שלא כמו מנתחים אחרים, הוא מסיר את הערמונית בגודל אגוז תוך שמירה על צרורות העצבים העדינים שסביבה. בכך שהוא מאפשר ל"עור" הזה של עצבים להישאר שלם, ד"ר סמאדי יכול לשמר את היכולת המינית והשליטה על השתן אצל רוב המטופלים שלו. אצל רובם, מדדי איכות החיים האלה מצוינים בשביל ריפוי מסרטן הערמונית.

 

"רוב המטופלים שלי יוצאים מהניתוח בתוך כשעה, חופשיים מקתטר תוך שבוע אחד ונקיים מסרטן לתמיד", מבטיח ד"ר סמאדי.

 

ניתוחי SMART של ד"ר סמאדי לסרטן ערמונית מקומי מניבים שיעור ריפוי של 97 אחוז. עם הקפדה מתאימה על הטיפול אחרי הניתוח, לעיתים נדירות המטופלים צריכים טיפול המשך. אצל רוב רובם של המטופלים של ד"ר סמאדי, החיים ללא סרטן כוללים יכולת המינית ושליטה על השתן.

 

 

סרטי וידאו קשורים:

http://www.media.roboticoncology.com/tv-interviews/prostate-cancer-treatment-in-israel/

 

אתרים קשורים:

http://www.smart-surgery.com/

http://www.wolfson.org.il/

 

ד"ר דיוויד סמאדי הוא  מנהל מחלקת אורולוגיה וראש היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים לנוקס היל. כאורולוג מומחה ואונקולוג שמתמחה באבחון וטיפול במחלות אורולוגיות, סרטן הכליות, סרטן שלפוחית השתן וסרטן הערמונית, הוא גם מתמחה בטיפולים זעיר פולשניים מתקדמים רבים בסרטן הערמונית, כולל טכניקת הניתוח הרובוטי החדשנית שלו, SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי). מידע נוסף על ד"ר סמאדי אפשר למצוא באתר שלו  http://il.smart-surgery.com/

 

מידע ליצירת קשר:

 

ד"ר דיוויד ב. סמאדי

מנהל מחלקת אורולוגיה,

ראש היחידה לניתוחים רובוטיים בבית החולים לנוקס היל

פרופסור לאורולוגיה בבית הספר לרפואה Hofstra North Shore-LIJ

 

אן אנגקאיה, מנהלת המרפאה

 

טלפון: 1-212-365-5000

פקס: Fax: 1-646-692-6744

 

כתובת:

485 Madison Avenue

21st floor

New York, New York 10022

http://il.smart-surgery.com/contact/

 

 

מקור: http://il.smart-surgery.com/