Adagio Therapeutics מדווחת על ירידה בפעילות מנטרלת במעבדה של ADG20 נגד הווריאנט Omicron SARS-CoV-2

Adagio Therapeutics מדווחת על ירידה בפעילות מנטרלת במעבדה של ADG20 נגד הווריאנט Omicron SARS-CoV-2  

 

נתוני מעבדה הוכיחו  כי מוטציות אומיקרון בודדות לא היו קשורות ל- ADG20 Escape  אינם מתורגמים לאומיקרון אותנטית ולבדיקות פסאודווירוס

 

וולטהאם, מסצ‘וסטס, 14 בדצמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, סיפקה היום עדכון בעקבות ניתוחים חיצוניים במעבדה להערכת פעילות נטרול של ADG20 מול וריאנט Omicron SARS-CoV-2. נתוני המעבדה שנוצרו באמצעות בדיקות אותנטיות ופסאודווירוסיות של גרסת Omicron מראים ירידה גדולה פי 300 בפעילות בנטרול ADG20 נגד Omicron. ניתוחים נוספים נמשכים, והחברה מתכננת להתקשר עם סוכנויות רגולטוריות וממשלות כדי להעריך את התפקיד ש ADG20  יכול לפעול עבור מניעה וטיפול של קוביד-19, במיוחד עם ההבנה של התעשייה של האפידמיולוגיה וההשפעה של Omicron וגרסאות חדשות של התפתחויות פוטנציאליות.

 

"בשל האופי השמור והחיסון של האפיטופ המוכר על ידי ADG20, ציפינו כי ADG20 ישמור על פעילות מנטרלת נגד Omicron, עולה בקנה אחד עם הפעילות שנצפו במודלים במעבדה עם כל גרסאות בעייתיות ידועות אחרות", אמר ד"ר טילמן גרנגרוס, מנכ"ל אדג‘יו. "בעוד המוטציות הבודדות הקיימות בתחום הקישור לקולטן אומיקרון לא היו קשורות ליציאה מ- ADG20 בהקשר של זן מקורי של הנגיף, נתונים חדשים מראים כי השילוב של מוטציות הקיימות בחלבון ספייק אומיקרון הוביל לירידה בנטרול ADG20 שלא הוצע על ידי נתונים קודמים. השכיחות המתמשכת של גרסת הדלתא בארה"ב ובמדינות אחרות, האבולוציה של גרסאות SARS-CoV-2 ופוטנציאל עתידי של נגיפי קורונה פירושם צורך במספר רב של גישות ונגישות. עם צוות מומחים המחויב לקידום פתרונות נוגדנים הנלחמים במגפה חסרת התקדים הזו ובמאזן חזק, אנו מבצעים ניתוחים נוספים כדי להעריך את הדרך האופטימלית עם ADG20 כאפשרות מניעתית וטיפולית לקוביד-19".

 

ADG20 הוא נוגדן חד שבטי חוקר (mAb) שנועד לספק פעילות נטרול רחבה וחזקה נגד SARS-CoV-2, כולל גרסאות למניעה וטיפול של קוביד-19 עם משך הגנה פוטנציאלי עד שנה אחת עם זריקה אחת. במחקרים במעבדה שנחשפו בעבר, ADG20 שמרה על פעילות כנגד גרסאות קודמות כולל אלפא, בטא, דלתא וגמא. בנוסף, נתוני חוץ הדגימו פעילות נטרול נשמרת של ADG20 מול פאנל מגוון של גרסאות SARS-CoV-2 במחזור, כולל גרסאות למבדה, מו ודלתא פלוס. הבטיחות והיעילות של ADG20 לא נקבעו, ו- ADG20 אינו מורשה או מאושר לשימוש בכל מדינה.

 

Adagio בוחנת כעת ADG20 בניסויים קליניים שלב 2/3 גלובליים הן למניעה והן לטיפול בקוביד-19. בהתבסס על ממצאי האבחנה הקשורים לאומיקרון. Adagio מתכננת להשהות את גיוס החולים בניסוי הטיפול שלב 2/3 COVID-19 שלה באתרים קליניים בדרום אפריקה, שם אומיקרון הופיע כגרסה הדומיננטית. Adagio בוחנת את השלבים הבאים עבור תוכנית ADG20 שלה.

 

ניתוחי המעבדה נערכו גם ב- ADG10, mAb שני בפיתוח, אשר הראה פעילות נטרול מינימלית נגד גרסת אומיקרון הן בבדיקות נטרול אותנטיים והן בדיקות נטרול פסאודווירוס.

 

אודות Adagio Therapeutics

 

Adagio (נאסד"ק: (ADGI היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, כולל קוביד-19 ושפעת. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת ביצוע וזמינות. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג‘יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, והשקה מסחרית ראשונית, נתון שמבטיח נגישות רחבה לאנשים ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

 

הצהרות צופות פני עתיד

This press release contains forward-looking statements within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Words such as “anticipates,” “believes,” “expects,” “intends,” “projects,” and “future” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. Forward-looking statements include statements concerning, among other things, the timing, progress and results of our preclinical studies and clinical trials of ADG20, including the timing of future program updates and the initiation, modification and completion of studies or trials and related preparatory work, the period during which the results of the trials will become available and our research and development programs; the additional and ongoing analyses to evaluate the activity of ADG20 against the Omicron variant and the potential of ADG20 to play a role as both a prophylactic and a treatment option for COVID-19; the risk/benefit profile of our product candidates to patients; and the adequacy of our cash, cash equivalents and marketable securities. We may not actually achieve the plans, intentions or expectations disclosed in our forward-looking statements and you should not place undue reliance on our forward-looking statements. These forward-looking statements involve risks and uncertainties that could cause our actual results to differ materially from the results described in or implied by the forward-looking statements, including, without limitation, the impacts of the COVID-19 pandemic on our business, clinical trials and financial position, unexpected safety or efficacy data observed during preclinical studies or clinical trials, clinical trial site activation or enrollment rates that are lower than expected, changes in expected or existing competition, changes in the regulatory environment, and the uncertainties and timing of the regulatory approval process. Other factors that may cause our actual results to differ materially from those expressed or implied in the forward-looking statements in this press release are described under the heading “Risk Factors” in Adagio’s Quarterly Report on Form 10-Q for the quarter ended September 30, 2021 and in Adagio’s future reports to be filed with the SEC. Such risks may be amplified by the impacts of the COVID-19 pandemic. Forward-looking statements contained in this press release are made as of this date, and Adagio undertakes no duty to update such information except as required under applicable law.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE