CMR Surgical מתרחבת אל המזרח התיכון

 

CMR Surgical מתרחבת אל המזרח התיכון

 

·                    Versius משמשת לביצוע ניתוחים בגישה מינימלית (MAS) במספר בתי חולים ברחבי איחוד האמירויות הערביות

·                    המשרד החדש של CMR באיחוד האמירויות יהיה המשרד הראשון במזרח התיכון והוא ישמש להרחבת הפעילות באזור

 

קיימברידג‘, בריטניה, 20 בדצמבר 2021 (GLOBE NEWSWIRE)

 

CMR Surgical (CMR) - חברת הרובוטיקה הכירורגית העולמית העומדת מאחורי הדור הבא של המערכת הרובוטית הכירורגית Versius® - הודיעה היום כי התקינה בהצלחה את Versius בשלושה בתי חולים באיחוד האמירויות הערביות. מדובר בחלק ממאמץ ההתרחבות הגלובלית ברוח המשימה שעומדת בפניה להביא את היתרונות של ניתוחים בגישה מינימלית ליותר אנשים ברחבי העולם. כדי לתמוך באזור, CMR השקיעה בפתיחת משרד מרכזי באיחוד האמירויות עבור המזרח התיכון ומצפה למכירות נוספות באזור בטווח הקצר

 

בשיתוף עם Gulf Drug, Versius נרכשה על ידי בתי חולים ברחבי איחוד האמירויות. היא נמצאת בשימוש המספר הולך וגדל, ובקצב מהיר, של ניתוחים בבתי חולים ציבוריים ופרטיים כאחד, כולל בבית החולים הגרמני הסעודי, בית החולים אל זהרה ובית החולים האמריקאי בדובאי. איחוד האמירויות, כמו עוד כמה מדינות אחרות במזרח התיכון, עושה התקדמות ניכרת ומהירה לאימוץ רובוטיקה כירורגית בתרגולת הקלינית, והיא רואה יתרונות משמעותיים בכך שהיא מאפשרת ליותר חולים לעבור ניתוחים בגישה מינימלית (MAS).

 

התקנת Versius ברחבי איחוד האמירויות הערביות מגיעה לאחר הצגת המערכת באירופה, הודו ואוסטרליה. Versius שימשה עד היום לביצוע מגוון של פעילויות כירורגיות מתמחות כולל גינקולוגיה, ניתוחי מעי גס, ניתוחים כלליים ואורולוגיים. זה כולל מקרים מורכבים של סרטן שאם לא כן היו צריכים להתבצע באמצעות טכניקות ניתוח פתוח, תוך צמצום משמעותי של זמן ההחלמה של החולים ושחרורם מבית החולים מוקדם יותר.

 

פר וגארד נרסת‘, מנכ"ל CMR Surgical אמר: "זה נפלא להכריז על ההתקדמות המסחרית שלנו במזרח התיכון ואנחנו נרגשים להיות אחת החברות באקו סיסטם של החברות החדשניות בדובאי. הנוכחות שלנו בדובאי מראה כיצד התפתחה הגישה העסקית שלנו בקנה מידה בינלאומי, והיא מייצגת התרחבות לאזור חשוב בו המשימה שלנו להגדיל את הגישה לניתוחים עם התערבות זעירה באמת יוצרת הד. קצב האימוץ המהיר של Versius בבתי חולים ברמה עולמית בדובאי היה יוצא דופן, ואנו מצפים להתפתחויות נוספות ברחבי המזרח התיכון".

 

ד"ר חאתם מוסא, מנהל הכירורגיה הכללית והאונקולוגית בבית החולים האמריקאי דובאי אמר: "עם Versius הצוות שלנו הצליח לבצע ניתוחים מורכבים ביותר בנפח גבוה בזריזות, דיוק ובקלות רבה יותר. לאחר ביצוע מוצלח של חמישים ניתוחי גישה מינימלית בארבעים וחמישה ימים, ברור שהשילוב של Versius מאפשר לנו לטפל ביותר ויותר מטופלים תוך שימוש בטכניקות גישה מינימלית, וזה מועיל ביותר למטופלים והן למנתחים שלנו, שאם לא כן היו חווים אי נוחות פיזית בעת ביצוע מספר גבוה של פעולות באופן ידני. Versius מהווה נכס גדול עבורנו בבית החולים האמריקאי בדובאי ובאזור כולו, ואני שמח שאימצנו את הטכנולוגיה החדשה והחדשנית הזו".

ד"ר רים אוסמן, מנכ"ל אזורי בקבוצת בתי החולים הגרמנית סעודית אמר: "השילוב של ניתוחים רובוטיים יעזור לרופאים שלנו להשיג בניתוחים שלהם תוצאות טובות בהרבה וזמן החלמה מקוצר, תוך שהם מעניקים את מה שאנחנו תמיד מבטיחים - את שירותי הבריאות הטובים ביותר למטופלים שלנו. הטכנולוגיה החדשה והחדשנית הזו, המערכת הרובוטית הכירורגית Versius של CMR, היא התקדמות חשובה מאוד בעולם הכירורגיה, והיא מציעה דיגיטציה דינמית של שירותי הבריאות תוך הבטחת חוויה בטוחה ונוחה למטופלים".

 

המשרד החדש של CMR, הממוקם באזור החופשי בדובאי, מפגיש כישרונות מובילים וצוותים בעלי ניסיון רב כדי לסייע בשינוי הגישה לניתוחים ורובוטיקה עבור MAS בשוק מתקדם. לאיחוד האמירויות יש מערכת בריאות ממומנת היטב המעוניינת לאמץ חידושים, וזה מספק הזדמנות לשלב רובוטיקה כירורגית באזור שלא בוצעה בו עד עתה חדירה מספיקה, לטובת בתי החולים והחולים. הבניין שנבנה באופן ייעודי כולל שטחי משרדים, חדרי ישיבות ופגישות, וטרקלין רובוטי כדי להציג את Versius ולהקל על ההכשרה למנתחים המבקרים תכופות. בעזרת עבודה עם שותפים, CMR צופה צמיחה משמעותית באזור המזרח התיכון בשנים הקרובות.

 

ההכרזה באה לאחר ההתחייבות של CMR לבצע התרחבות מסחרית מואצת בעקבות סבב גיוס מוצלח של 600 מיליון דולר (425 מיליון ליש"ט) בסדרה D מוקדם יותר השנה, הגיוס הפרטי הגדול ביותר אי פעם של חברת מד-טק פרטית. המימון יתמוך בהמשך ההתרחבות של החברה, שיביא את Versius ליותר בתי חולים וחולים ברחבי העולם, כמו גם בהמשך הפיתוח של האקו סיסטם הדיגיטלי של Versius, כמו שם של Versius Connect - אפליקציה מיוחדת שפותחה עבור מנתחים המשתמשים ב-Versius.

קשרי מדיה:

אם ברצונכם לדעת עוד, אנא צרו קשר עם CMR Surgical ב:

Press Office, CMR Surgical
T +44 (0)1223 755801
E pressoffice@cmrsurgical.com

הערה לעורכים:

המערכת הרובוטית הכירורגית Versius® 

 

Versius® מאפסת את הציפיות מניתוח רובוטי. Versius משתלבת כמעט בכל מערך חדר ניתוח באופן חלק ובתזרימי עבודה קיימים, מה שמגדיל את הסבירות לביצוע ניתוחם רובוטים בגישה מינימלית (MAS). העיצוב הקטן, הנייד והמודולרי של Versius מאפשר למנתח להשתמש אך ורק במספר הזרועות הדרושות להליך נתון.

 

Versius, תוך חיקוי ביולוגי של הזרוע האנושית, מאפשרת למנתחים את הבחירה של מיקום יציאה אופטימלי לצד המיומנות והדיוק של מכשירים קטנים בעלי פרק כף יד מלא. עם ראיית 3D HD, בקרת מכשירים קלה לאימוץ ובחירה של תנוחות עבודה ארגונומיות, לקונסולת המנתחים הפתוחה יש פוטנציאל להפחית מתח ועייפות ולאפשר תקשורת ברורה עם צוות הניתוח. על ידי חשיבה לפרוסקופית והפעלה רובוטית עם Versius, מטופלים, מנתחים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים כולם להפיק תועלת מהערך ש-MAS רובוטי מביא.

 

אבל זה יותר מסתם רובוט. Versius לוכדת נתונים משמעותיים באמצעות האקו סיסטם הדיגיטלי הרחב יותר שלה כדי לתמוך בלמידה מתמשכת של המנתחים. באמצעות אפליקציית Versius Connect, Versius Trainer והרישומים הקליניים של CMR, Versius מציעה שפע של תובנות כדי לשפר בסופו של דבר את הטיפול הכירורגי.

אודות CMR Surgical Limited:

CMR Surgical (CMR) היא חברת מכשור רפואי גלובלית המקדישה עצמה לשינוי פני הניתוח באמצעות Versius®, מערכת רובוט ניתוחי מהדור הבא.

 

המטה הראשי ממוקם בקיימברידג‘, בריטניה, ו-CMR מחויבת לעבודה עם מנתחים, צוותים כירורגים ושותפים בבתי חולים, כדי לספק כלי אופטימלי להפיכת ניתוח רובוטי בגישה מינימלית לנגיש בקנה מידה אוניברסלי ובמחיר סביר. עם Versius אנו במשימה להגדיר מחדש את שוק הרובוטיקה הכירורגית עם טכנולוגיה ונתונים מעשיים וחדשניים שיכולים לשפר את הטיפול הניתוחי.

 

CMR Surgical נוסדה בשנת 2014. היא חברה פרטית בע"מ המגובה על ידי בסיס בעלי מניות בינלאומי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire