חנות הפופ-אפ של גנדאם בדובאי, המציעה את מוצרי Gunpla/Strict-G, תהיה זמינה בחנות Books Kinokuniya Dubai

 

חנות הפופ-אפ של גנדאם בדובאי, המציעה את מוצרי Gunpla/Strict-G, תהיה זמינה בחנות Books Kinokuniya Dubai

 

חנות הפופאפ הראשונה של גנדאם במזרח התיכון תיפתח לזמן מוגבל החל מיום שני, 27 בדצמבר, 2021

 

טוקיו, 27 בדצמבר 2021, BUSINESS WIRE)):

Bandai CO., LTD (נשיא: קאזוהירו טקנאקא, מטה: טאיטו-קו, טוקיו) ו-Bandai Spirits CO., LTD (נשיא: נאו אודגאווה, מטה: מינאטו-קו, טוקיו) יפתחו את חנות הפופ-אפ של גנאדם בדובאי, המציעה את מוצרי Gunpla/Strict-G בחנות Books Kinokuniya Dubai בקניון דובאי, והיא תהיה פעילה מיום שני, 27 בדצמבר, 2021 ועד סוף ינואר 2022, מקביל לתערוכת Expo 2020 המתמשכת בדובאי.

 

גנדאם (Gundam) הוא שגריר יחסי הציבור של הביתן הפיני ב-Expo 2020 בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, שמתנהל מאז אוקטובר 2021. STRICT-G הוא מותג הלבשה שפותח בידי Bandai ומציג את העולם של גנדאם מפרספקטיבה חדשה לגמרי. זו תהיה חנות הפופ-אפ הראשונה של המותג במזרח התיכון. יחד עם Gunpla (דגמי פלסטיק מסדרת גנדאם), אשר זמינים בחנות Books Kinokuniya Dubai מאז אוקטובר, גנדאם יקודם כחלק מהתרבות היפנית עבור אנשים ברחבי העולם.

 

פרטים אודות חנות הפופ-אפ של גנאדם בדובאי, המציעה את מוצרי Gunpla/Strict-G:

 

מכירות של מוצרי STRICT-G, מותג הלבשה שמחייה את העולם של גנדאם

 

אנו נציע מגוון רחב של פריטים מסדרת ההלבשה שלנו STRICT-G Japan, שנחשבת לפופולרית במיוחד בקרב לקוחות ברחבי העולם, וכוללת מוטיבים בעיצוב ukiyo-e ומשיכטת מכחול כדי להעביר את תפיסת המותג שלנו לגבי התפתחות התרבות היפנית בנתיב הפופ ארט. יהיו זמינים לרכישה פריטים שעוצבו בשיתוף פעולה עם מותגי הלבשה כגון Alpha ו-New Era.

 

מכירות בדוכן היפני ב-Expo 2020 בדובאי של מוצרי PR Ambassador לעומת מוצרים מקוריים של גנדאם

 

אנו נמכור חולצות, תיקים, מגבות מיני, מחזיקי מפתחות ושרוולי פלסטיק בעיצובים מקוריים. מוצרי Strict-G ו-PR Ambassador ומוצרים מקוריים של גנדאם יהיו זמינים לא רק בחנות Books Kinokuniya Dubai, אלא גם בחנות Books Kinokuniya Abu Dhabi ובחנות האינטרנט (https://uae.kinokuniya.com/)  בכמויות מוגבלות.

 

מכירות בדוכן היפני ב-Expo 2020 בדובאי של מוצרי PR Ambassador לעומת Gunpla

 

כדי לכבד את מינויו של גנדאם כשגריר יחסי הציבור של הביתן היפני ב-Expo 2020 דובאי, אנו מוכרים את ה-Gunpla "HG 1/144 RX-78-2 GUNDAM [שגריר יחסי ציבור של ביתן יפן, Expo 2020 דובאי]", גרסה תלת ממדית של הגנדאם החדש שעוצב בידי המעצב המכני קוניו אוקוורה.

 

תערוכה של שגריר יחסי ציבור בביתן יפני לעומת פסל גנדאם

 

ביתן שגריר יחסי הציבור היפני לעומת פסל RX-78-2 Gundam יוצג לזמן מוגבל עד סוף פברואר 2022 (טנטטיבי). מעריצי גנדאם מקומיים שיבקרו בקניון דובאי, וכן אלו המתעניינים בגנדאם בביקור ב-Expo 2020 בדובאי, יוכלו לחוות את העיצוב והעוצמה של גנדאם מקרוב.

 

אודות the Books Kinokuniya Dubai Store

 

חנות הספרים Kinokuniya Dubai נפתחה בשנת 2008 עם שטח של כ-6,000 מ"ר במקביל לפתיחת קניון דובאי, הקניון הגדול בעולם. זוהי חנות ספרים כללית המציעה ספרים מכל רחבי העולם, כולל ספרים באנגלית, ערבית ויפנית, כמו גם כלי כתיבה, ציוד אמנות ופסלונים. החנות באבו דאבי, החנות השנייה באיחוד האמירויות, נפתחה בשנת 2020. כחנות ספרים מבוססת קהילה ומרכז להפצת התרבות היפנית, היא מוכרת היטב ללקוחות באיחוד האמירויות ומחוצה לה.

 

אודות THE GUNPLA SHOWROOM DUBAI

 

תצוגת Gunpla בדואבי נפתחה כעת בצמוד לחנות הספרים Kinokuniya Dubai, ובה ממוקמת חנות הפופ-אפ. היא אמורה לפעול עד סוף מרץ 2022, והיא מציגה פסל של RX-78-2 Gundam בקנה מידה של 1/10 (גובה של כ-1,800 מ"מ), תצוגות Gunpla שונות, והדגמות תפעוליות בחינם. גם לאחר סגירת חנות הפופ-אפ החנות תמשיך למכור בובות Gunpla במדור ייעודי.

 

©Sotsu, Sunrise

*תוכן הודעה לעיתונות זו עדכני נכון ל-27 בדצמבר 2021, והוא כפוף לשינויים ללא הודעה מוקדמת. *התמונות בהודעה לעיתונות זו כוללות איורים וגרפיקה ממוחשבת. התוכן והמוצרים בפועל עשויים להשתנות.

גלריית תמונות / מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת:

 

https://www.businesswire.com/news/home/52554122/en

אנשי קשר

[Press Inquiries]
For GUNDAM POPUP STORE DUBAI and STRICT-G
BANDAI CO., LTD.
Koya Iizuka, Business Strategy Team, Apparel Department
E-mail: iizuka@bandai.co.jp

For THE GUNPLA SHOWROOM DUBAI and GUNPLA
BANDAI SPIRITS CO., LTD.
Tomoaki Ishikawa, Global Marketing Team, Global Business Department, Hobby Division
E-mail: ishikawa@bandai-sp.jp

מקור:  BANDAI SPIRITS CO., LTD.

מולטימדיה

 Photo

 

כרזת חנות הפופ-אפ (גרפיקה: Business Wire)

 

 Photo

 

סדרת STRICT-G  יפן (גרפיקה: Business Wire)

 

 Photo

 

שגריר יחסי הציבור של ביתן יפן ו-  Gunpla (צילום: Business Wire)

 

 Photo

 

חנות הספריםKinokuniya  דובאי (צילום: Business Wire)

 

 Logo

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire