חברת ANANDA Scientific מודיעה על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול בהפרעות שימוש באופיואידים

 

חברת ANANDA Scientific מודיעה על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול בהפרעות שימוש באופיואידים

גרינווד ווילג‘, קולורדו וניו יורק, 4 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

ANANDA Scientific Inc., חברת ביוטכנולוגיה אמריקאית לפיתוח תרופות, הודיעה היום על קבלת אישור לניסוי קליני לבדיקת השפעתה שלNantheia™ ATL5 , תרופה מחקרית מבוססת קנבידיול כטיפול משלים לשימוש יתר באופיואידים. הבקשה לאישור התרופה החדשה (IND) אושרה על ידי מינהל המזון ובתרופות האמריקני (FDA) לניסוי זה. המחקר יערך במכון Jane and Terry Semel למחקר נוירולוגי והתנהגות האדם באוניברסיטת UCLA.

"זה אישור ה-IND הרביעי שניתן לתרופות המחקר מסדרת NantheiaTM. המחקר יחזק את חזון החברה לפתח תרופות על בסיס קנבידיול למספר אינדיקציות מפתח. המחקר הקליני ב-UCLA הוא אבן דרך חשובה במאמץ הקליני-מחקרי תוך דגש על התמכרות לאופיואידים, כאשר טיפול לא ממכר הוא אבן דרך שטרם מוצתה" מציין סוהאיל ר. זאיידימנכ"ל חברת ANANDA SCIENTIFIC ומוסיף ש"החברה נלהבת לעבוד עם הצוות של UCLA ומקווה להתקדמות הניסוי בתחום זה".

ניסוי קליני זה נערך ע"י החוקרת הראשית Edythe LondonPh.D.   פרופ‘ בפסיכיאטריה ומדעי ההתנהגות כמו גם במחקר בתחום הפרמקולוגיה התרופתית והמולקולארית במכון Jane and Terry Semel בבית ספר לרפואהDavid Geffen  ב-UCLA, וכן בשיתוף עם   Richard De La Garza II, Ph.D, פסיכיאטר במדע ההתנהגות ב- Jane and Terry Semel בבית ספר לרפואה David Geffen ב-UCLA.

המימון למחקר זה התקבל מ-National Institute of Drug Abuse (NIDA) (clinicaltrial.gov Identifier: NCT03787628)

"האישור של ה-IND לניסוי קליני חשוב זה הוא אבן דרך במחקר המתמשך בתחום הטיפול האלטרנטיבי להפרעה בשימוש באופיואידים ושינוי בשימוש של המגיפה האופיאטית" אומרת ד"ר לונדון. 

"עם אישור ה-IND אנחנו נעים מהר להתחיל בניסוי הקליני בהקדם האפשרי" אומר ד"ר דה-לה גארזה. 

אודות ANANDA SCIENTIFIC

ANANDA SCIENTIFIC היא חברת ביוטכנולוגיה, חלוצה בתחום המחקרים הקליניים להערכת פוטנציאל הטיפול באמצעות קנבינואידים למחלות שונות כגון PTSDכאב רדיקולופתי, חרדה והפרעת שימוש באופיואידים.

החברה משתמשת בטכנולוגיות מתן תרופות מוגנות בפטנט ברישיון חברת Lyotropic Delivery Systems (LDS) Ltd מירושלים, ישראל, על מנת להפוך קנבינואידים ותרכובות צמחיות אחרות, לזמינות ביולוגית, מסיסות במים ויציבות לאורך זמן, תוך ייצורן באיכות הגבוהה ביותר. על בסיס הטכנולוגיה והניסיון המחקרי שצברה, החברה מפתחת בנוסף מגוון רחב של תוספי תזונה ומוצרים ללא מרשם. החברה השיקה בהצלחה מוצרים אלה בארה"ב, אוסטרליה ובריטניה, ופועלת להתרחב לשווקים נוספים כגון האיחוד האירופי, סין, אפריקה ומדינות אחרות באסיה בעתיד הקרוב. ANANDA מרחיבה את בסיס המחקר שלה באמצעות הסכמי מחקר רבים במימון צד שלישי עם אוניברסיטאות, על מנת לגוון את היצע הטכנולוגיה שלה. https://www.anandascientific.com/

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/52556661/en

ליצירת קשר:

ANANDA Scientific Media Relations
Christopher Moore
813-326-4265
media@anandascientific.com

מקורANANDA Scientific Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire