NetSfere צורפה למערכת NHS Shared Business Services (NHS SBS) לקידום הדיגיטציה של שירותי הבריאות בבריטניה

 

NetSfere צורפה למערכת NHS Shared Business Services (NHS SBS) לקידום הדיגיטציה של שירותי הבריאות בבריטניה

 

NetSfere זכתה למקום במערכת פתרונות התקשורת והמעורבות עבור מטופלים/אזרחים של NHS BBS, בהיקף כולל של 250 מיליון ליש"ט, שבאמצעותה כל ארגוני ה-NHS יכולים לגשת לפלטפורמות התקשורת

 

שיקאגו, 4 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

NetSfere, ספקית גלובלית של הדור הבא של פתרונות העברת הודעות וניידות מאובטחים ומותאמים, אושרה כספקית תקשורת מאושרת עבור מערכת פתרונות התקשורת והמעורבות עבור מטופלים/אזרחים של NHS Shared Business Service (NHS SBS), במסגרתה ארגוני NHS והמגזר הציבורי בבריטניה יכולים לחתום לספק שירותים.

באמצעות מסגרת של 250 מיליון ליש"ט שנועדה לשפר את האינטראקציות עם המטופלים ולקדם את הדיגיטציה של מערכת הבריאות של בריטניה, לכל ארגוני NHS יש גישה לפורטפוליו המוצרים של NetSfere.

המתווה נועד לספק מסלול פשוט, יעיל, יעיל ותואם לשוק לאספקת שיטות תקשורת לטיפול בחולים, באזרחים ובכוח העבודה בארגוני NHS ובגופים רחבים יותר במגזר הציבורי.

"עזרה לארגוני בריאות לייעל את התקשורת באופן מאובטח ויעיל הייתה תמיד המוקד העיקרי של NetSfere", אמר פרנץ אוברמאייר, סגן נשיא NetSfere, בריטניה ואירופה. "כחלק ממערכת פתרונות התקשורת והמעורבות עבור המטופלים/אזרחים, הפלטפורמות של NetSfere זמינות כדי לתמוך בצרכים של ארגוני NHS בכלים דיגיטליים בקנה מידה מסיבי, בזמן שמערכת הבריאות מחפשת לשפר את היעילות הקלינית ואת הבטיחות כדי לקדם את שביעות רצון המטופלים ולתת מענה לדאגות הנובעות מהמגיפה".

פלטפורמת NetSfere מספקת לארגוני NHS מספר אפיקים לייעול התקשורת הפנימית והחיצונית, והיא שירות ההודעות הנייד הארגוני המוביל לאספקת כל אמצעי התקשורת המועדפים - טקסט, וידאו וקול - והכל בפלטפורמה מוצפנת אחת. עם תמיכה בריבוי ערוצים והתראות לשעת חירום, הפורטפוליו של NetSfere מציע את פתרון התקשורת ההוליסטי, המאובטח והמוכלל ביותר בשוק.

"מגיפת הקורונה הוסיפה למורכבות של קביעת פגישות עם חולים ורשימות המתנה", אמר אדם ניקרסון, מנהל קטגוריה בכיר של תחום הדיגיטל ו-IT ב-NHS Shared Business Services. "מערכת פתרונות התקשורת והמעורבות עבור המטופלים/אזרחים שלנו נועדה לענות על הצורך ב-NHS בתקשורת טובה יותר לפני ואחרי פגישות, כדי לצמצם את העומס של פגישות דחופות ולשפר את המסע, המסלול והטיפול בחולה".

NetSfere Enterprise נותנת מענה לצורך בשיטות תקשורת פנימיות יעילות ותואמות לרגולציה. היא מציגה פתרונות המעצימים את העובדים עם טכנולוגיית הודעות עוצמתית ברמה ארגונית, ומבטלת את הצורך בשימוש באפליקציית הודעות צרכנית שיכולה לסכן את הארגון. היא פותחה עם הצפנה מקצה לקצה ובקרת IT מלאה, וזו פלטפורמה התואמת לרגולציות גלובליות ומספקת לארגונים שירות הודעות פרטי, מאובטח במיוחד, אמין, שמנוהל ומבוקר באופן מרכזי, וגם מבוסס ענן.

בצד התקשורת עם המטופל, NetSfere Omnichannel מאפשרת מעורבות לקוחות דיגיטלית באמצעות פלטפורמה אחת העובדת בריבוי-ערוצים כדי לתזמר את מסע התקשורת עם הלקוח, כולל מסרונים חד כיווניים ודו כיווניים, הודעות מולטימדיה ו-RCS, הודעות בדחיפה, קול, דואר אלקטרוני, והודעות במדיה חברתית. הפלטפורמה מספקת יתרונות מפתח כמו ניתוב חכם ומיטוב עלויות, ניהול תוכן, אימות מספרים במקרה של קצבי פתיחה מוגברים, בקרות ניהול ארגוניות מלאות, אנליטיקה עשירה וארכיון נתונים. הפלטפורמה מגנה על הצוות הרפואי ועל המטופלים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר ועומדת בכל התקנים הרגולטיביים כולל HIPAA, GDPR ו-PCI DSS.

ארגוני NHS יכולים גם ליישם את NetSfere Lifeline דרך המערכת. הפתרון מאפשר לארגונים לשלוח הודעות קריטיות בעדיפות גבוהה לצוותים ממוקדים או לארגון שלם כדי לפזר הודעות חירום בצורה שמושכת תשומת לב. ההודעות יכולות לכלול טקסט, תמונות או מיקומים, מה שמבטיח שניתן לשתף במהירות את כל המידע החיוני במצבים קריטיים.

כאחת מהספקיות הנבחרות, הפתרונות של NetSfere התקבלו בחמישה תחומים: תקשורת דיגיטלית (מקוונת), דואר אלקטרוני, מסרונים, תקשורת כוח אדם ופתרונות מוכללים.

באמצעות מסגרת של 250 מיליון ליש"ט שנועדה לשפר את האינטראקציות עם המטופלים ולקדם את הדיגיטציה של מערכת הבריאות של בריטניה, לכל ארגוני NHS יש גישה לפורטפוליו המוצרים של NetSfere.

 

המתווה נועד לספק מסלול פשוט, יעיל, יעיל ותואם לשוק לאספקת שיטות תקשורת לטיפול בחולים, באזרחים ובכוח העבודה בארגוני NHS ובגופים רחבים יותר במגזר הציבורי.


לקבלת מידע נוסף על סל המוצרים של NetSfere, בקרו בכתובת www.netsfere.com.

 

אודות NetSfere

 

NetSfere הוא שירות ופלטפורמה מאובטחים להעברת הודעות מ-Infinite Convergence Solutions, Inc.. NetSfere היא שירות ופלטפורמת העברת מסרים ארגוניים מאובטחים שמספקים יכולות אבטחה והעברת מסרים מובילות בענף, כולל זמינות שירותים מבוססת ענן גלובלית, הצפנה ממכשיר למכשיר, תכונות מבוססות מיקום ובקרה מינהלית. השירות גם מוצע בכל העולם בשותפות עם Deutsche Telekom GmbH, אחת מחברות התקשורת המשולבות המובילות בעולם, ועם NTT Ltd., ספקית גלובלית של שירותי  טכנולוגיות מידע ותקשורת, כדי להציע במשותף את NetSfere  ללקוחות שלהן ברחבי העולם. השירות ממנף את הניסיון של Infinite Convergence  באספקת פתרונות ניידות למפעילים סלולריים ברמה 1 ברחבי העולם וטכנולוגיה התומכת ביותר מ-400 מיליון מנויים ויותר מטריליון מסרים בשנה. נטספיר גם מצייתת לדרישות רגולציה גלובליות, כולל GDPR, HIPAA, Sarbanes-Oxley, ISO 27001 ואחרות. לנטספיר יש משרדים בארצות הברית, גרמניה, הודו וסינגפור. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.netsfere.com.

 

אודות NHS Shared Business Services

 

NHS Shared Business Services (NHS SBS) הוקמה ב-2004 בידי מחלקת הבריאות והשירותים החברתיים (DHSC) כדי לספק שירותים ארגוניים ל-NHS. מיזם משותף ייחודי עם Sopra Steria, מובילה בתחום השירותים הדיגיטליים ופיתוח תוכנה באירופה, הקל על הפעילות של עובדי NHS, חולים וספקים, ומספק תמורה לכסף למשלם המיסים.

NHS SBS הם חברים גאים במשפחת NHS, והם מספקים שירותי פיננסים וחשבונאות, רכש וכוח עבודה ליותר ממחצית ה-NHS באנגליה. הם חולקים ערכים משותפים ואחדות מטרה עם כל שאר החברות במשפחת NHS, והפתרונות מבוססים על טכנולוגיות חדשניות ומומחיות של צוותים, הבנה מעמיקה של ה-NHS ומחויבות למצוינות בשירות.

קשרי מדיה:

 

Rachel Gunia
Uproar PR for NetSfere
312-878-4575 x246 
rgunia@uproarpr.com  *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE