זנאס ביופארמה ממנה את ד"ר ג'ון אורלוף לדירקטוריון

זנאס ביופארמה ממנה את ד"ר ג‘ון אורלוף לדירקטוריון

 

 

בוסטון ושאנגחאי, 6 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zenas BioPharma, חברה ביופארמה גלובלית המחויבת להפוך למובילה בפיתוח ואספקה של טיפולים מבוססי מערכת החיסון, הודיעה היום על מינויו של ד"ר ג‘ון אורלוף, לדירקטוריון שלה. ד"ר אורלוף מצטרף לדירקטוריון Zenas עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בהובלת ארגוני מחקר ופיתוח גלובליים בתחומים טיפוליים רבים, לרבות מחלות אוטואימוניות.

 

"אנו שמחים מאוד לקבל בברכה את ד"ר אורלוף לדירקטוריון Zenas ", אמר לוני מולדר, מייסד ויו"ר Zenas. "המנהיגות של ג‘ון והמומחיות הנרחבת שלו במחקר, פיתוח ועניינים רפואיים ורגולטוריים יהיו יקרי ערך כאשר נקדם את הפורטפוליו שלנו של טיפולים חדשניים המבוססים על מערכת החיסון ונמשיך להרחיב את היכולות שלנו באמצעות פיתוח עסקי".

"אני שמח לעבוד עם צוות ההנהלה של Zenas ודירקטורים אחרים כשהחברה מתקדמת במהירות בצנרת מרגשת המבוססת על מערכת החיסון", אמר ד"ר אורלוף. "אני מצפה לתרום להמשך פיתוח החברה, כאשר היא שואפת לספק את ייעודה להביא תרופות חדשניות לחולים נזקקים".

ד"ר אורלוף משמש כיום כשותף במיזם עם Agent Capital. בתפקידו הניהולי האחרון, הוא כיהן כסגן נשיא בכיר וראש מחקר ופיתוח באלקסיון, שם ניהל בהרחבת צינור הפיתוח ל-30 תוכניות תמכה ברכישה האחרונה של Alexion על ידי אסטרהזנקה ב-39 מיליארד דולר.

לפני Alexion, ד"ר אורלוף כיהן כמנהל המו"פ העולמי ומנהל מדעי ראשי בBaxalta-, וכן מילא תפקידי ניהול בכירים בחברת נובליון, בקסטר אינטרנשיונל, מרק סרונו, נוברטיס ומעבדות המחקר מרק. לפני שנכנס לתעשיית הביופארמה, הוא היה חבר סגל בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל. ד"ר אורלוף קיבל תואר ראשון בכימיה ממכללת דארטמות‘, סיים את התואר הרפואי שלו מאוניברסיטת ורמונט, המכללה לרפואה והשלים מלגה באנדוקרינולוגיה ומטבוליזם בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל.

אודות Zenas BioPharma

 

Zenas BioPharma היא חברת ביופארמה חוצת גבולות (הבסיס שלה סיני-אמריקני) שמחויבת להפוך למובילה גלובלית בפיתוח והאספקה של ריפויים מבוססי חיסונים לחולים בארה"ב, בסין ובכל העולם. זינאס מקדמת במהירות תחום פיתוח עמוק של תרופות חדשניות שממשיכים לגדול באמצעות אסטרטגיית הפיתוח העסקי המוצלחת שלנו. צוות ההנהלה המנוסה ורשת השותפים העסקיים שלנו מניעים מצוינות תפעולית כדי לספק טיפולים פוטנציאלית משני מצב כדי לשפר את החיים של אנשים שמתמודדים עם מחלות אוטואימוניות ונדירות. למידע נוסף על Zenas BioPharma, בקרו בבקשה באתר www.zenasbio.com ותעקבו אחרינו בטוויטר ב- @ZenasBioPharma  וב-LinkedIn.

 

ליצירת קשר:

Investor and Media Contact:
Joe Farmer
Zenas BioPharma
IR@zenasbio.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE