VOOPOO משיקה את Vinci Pod Royal Edition - המארז הראשון בתעשייה עם עיצוב תבליט

 

VOOPOO משיקה את Vinci Pod Royal Edition - המארז הראשון בתעשייה עם עיצוב תבליט

 

שנזן, סין, 7 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

בתחילת השנה החדשה 2022, VOOPOO, הנמצאת במרדף תמידי אחר עיצובים תעשייתיים ייחודיים, ביצעה עוד מהלך גדול. ב-5 בינואר היא השיקה את Vinci Pod Royal Edition עם עיצוב תבליט חדש. הצורה הכוללת, הזוהרת וקלת המשקל שלו מדגישה הרגשה של רטרו עם שילוב חזק של אווירה אריסטוקרטית.

 

אומנות תבליט מקורית לשימוש בסדרת ה-Pod

 

מספר רב של יצירות תבליט נחשפו בחורבות השומריות העתיקות, אחת מהמקומות בו נולדה הציוויליזציה האנושית. גם כיום, בעידן הנוכחי, יש הרבה מאוד פריטי אמנות בהם נעשה שימוש בתבליט. לדברי ויויאן, ראש צוות פיתוח המוצר ב-VOOPOO, "יצירות התבליט העתיקות והאלמנטים העכשוויים האופנתיים, והמשיכה לרטרו, הם שהעניקו לנו השראה לפתח את סדרת Vinci Pod Royal Edition. המטרה המקורית שלנו היא לחקור את הערך האמנותי והתרבותי של סדרת ה-Pod עצמה, כך שהמשתמשים יוכלו להראות גם את טעמם האמנותי בזמן השימוש במוצר".

 

עם זאת, לא קל לחרוט תבליטים על מוצרים עדינים כמו מארזים. כל תקלה קלה בתהליך תגרום לכישלון לניסיון להשיג איכות בדרגת אמנות. ששת המוצרים בסדרת Vinci Pod Royal Edition של VOOPOO  מעוצבים כולם בידי אמנים מנוסים, ומשולבים בהם גם אלמנטים עיצוביים מרטרו ג‘אז וסגנונות גרפיטי מעוררי השראה. פיתוח המוצר נמשך 8 חודשים, והיו מעורבים בו 12 תהליכי ייצור ו-68 טכניקות, כאשר 80% מהעבודה הושלמה בעבודת יד. המוצרים הם תוצאה של שיתוף פעולה של יותר מ-20 אנשים, כולל מעצבים תעשייתיים, מעצבים מבניים וחברי בקבוצת המחקר והפיתוח.

 

בנוסף לתבליט הייחודי עצמו, החוויה מהמישוש של התבליט מרשימה עוד יותר. מכיוון שדפוס התבליט של כל מוצר שונה משל האחרים בסדרה, הלקוחות יכולים לבחור בהתאם להעדפות המראה והמישוש שלהם. כאשר מחזיק מארז ביד, ניתן לחוות יצירת מופת אמנותית עם פני השטח הקעור-קמור שלו, והתבליטים המאפשרים לכם ליהנות מחוויה נאצלה בקצה האצבע.

 

התמקדות בחוויית המוצר של המשתמש

 

בנוסף למראה, החומר וחוויית המשתמש של המוצר מתאימים גם להרגלים של המשתמשים. צוות פיתוח המוצר של VOOPOO בחר בסגסוגת אלומיניום 6061 מעולם התעופה, המתהדרת בחוזק מעולה, פלסטיות, קשיחות בפני שברים, עמידות בפני עייפות החומר, ועמידות בפני קורוזיה. סגסוגת זו נמצאת בשימוש נרחב בתעשיית התעופה והחלל, ברכבות מהירות ובתעשיית הרכב. ראוי לציין שאחרי 268 ניסויים מדויקים של זרימת אוויר, עיצוב דרכי העברת האוויר של VINCI Pod Royal Edition עברו מיטוב מוצלח, כדי לספק נוחות שאין שנייה לה לחוויית המציצה.

 

VINCI Pod Royal Edition מגיעה עם מחסנית VINCI POD ויזואלית, המאפשרת למשתמשים לראות את הנוזל האלקטרוני שנותר בזמן אמת, כך שניתן למלא מחדש בזמן כדי להימנע ממצב חרדתי. במקביל, VINCI Pod Royal Edition מצויד במרססי 0.8Ω ו-1.2Ω כדי שהמשתמשים יוכלו ליהנות מרמות שונות של טעם וחוויית ניקוטין בהתאם להעדפותיהם. VINCI Pod Royal Edition גם משלבת בצורה מושלמת את תצוגת האור בנשימה, כך שהיא מופיעה כאשר המשתמש שואף, וכבה בעצירה, וכך מספקת למשתמשים תחושה דינמית חזקה.

 

אזהרה: ניתן להשתמש במוצר זה עם מוצרים נוזליים אלקטרוניים המכילים ניקוטין. ניקוטין הוא חומר כימי ממכר.

 

אתר Voopoo: https://www.voopoo.com/

 

אינסטגרם: https://www.instagram.com/voopoo_global/

 

https://www.instagram.com/voopootechofficial/

פייסבוק: https://www.facebook.com/Voopootech/

 

טיקטוק: https://www.tiktok.com/@voopoo_indonesia?lang=en

 

 

ראו את ההודעה המקורית בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220105006068/zh-CN

 

אנשי קשר

Business Inquiries: sales@voopoo.com
Media Relations: Tingkai Xu, Senior PR Manager
Mobile: 15957944779
Email: kai@voopootech.com

 

מקור: Shenzhen Woody Vapes Technology

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire