המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן

המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן

 

קיימברידג‘, בריטניה, 20 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

CMR Surgical, חברת הרובוטיקה הכירורגית הגלובלית, הכריזה על השלמה מוצלחת של פרוצדורות אורולוגיות בנפח גבוה במכון סינדה לאורולוגיה והשתלות (SIUT) שבפקיסטן באמצעות Versius®, מערכת רובוטית כירורגית. SIUT הוא מכון צדקה מפורסם, המספק טיפול רפואי מתקדם חינם לכל החולים, ללא קשר לרקע או מצב כספי, מקל על הטיפול במחלות כליות, מספק טיפולים במצבים אורולוגיים ונפרולוגיים, טיפולים אונקולוגיים, טיפולים במחלות כבד ודרכי העיכול וכן השתלת איברים.

העיצוב הקטן, הנייד והמודולרי של Versius מאפשר להעביר אותו בקלות בין חדרי ניתוח, והוא מאפשר ניצולת גבוהה של המערכת. ב-SIUT השלימו למעלה מ-100 מקרים בתוך חודשיים, תוך שהם משלבים במהירות את Versius בהליכים אורולוגיים מורכבים בנפח גבוה, כולל כריתת גידולים בשלפוחית ​​​​השתן, כריתת ערמונית והסרת כליה רדיקלית. Versius ישמש לצורך תוכנית רובוטיקה מרובת התמחויות, ובהמשך הוא ייכנס לשימוש גם עבור מגוון הליכים כירורגיים כלליים יותר, כולל כריתת כיס מרה ותיקוני בקע.

מארק סלק, מנהל רפואה ראשי ב-CMR Surgical אמר: "מהיום הראשון, המשימה של CMR הייתה להפוך את היתרונות של הלפרוסקופיה לנגישים יותר למטופלים ברחבי העולם. מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות הוא דוגמה מצוינת למוסד ששותף במשימתנו ורואה את התפקיד החשוב שתמלא רובוטיקה כירורגית כדי למלא את הצרכים בחדרי הניתוח העמוסים שלהם. הקצב והנפח הגבוה של הפרוצדורות המבוצעות ב-SIUT היו מדהימים, עם מספר שובר שיא של הליכים שבוצעו, והם אופשרו באמצעות התכונות הטכנולוגיות הייחודיות של Versius".

השירות, יכולות העברת הנתונים המשולבות וההדרכה של CMR תומכים במעבר מהיר של צוותי ניתוח ובתי חולים לשימוש ב-Versius, ויש להם תפקיד פוטנציאלי בהפחתת עלויות הניתוחים, מיטוב של ביצועי המנתחים ושיפור התוצאות של המטופלים בטווח הקרוב והארוך.

"עם כמות המטופלים שאנו מנתחים, היה חשוב לאמץ את מערכת Versius במהירות ובמיומנות כדי להבטיח את בטיחות המטופל. אנו מתרשמים מהמהירות שבה הצלחנו להשיג נפחי הליכים גבוהים בפרק זמן כה קצר. ההדרכה מרחוק שקיבלנו מצוות CMR במזרח התיכון אפשרה לנו ללמוד כיצד להשתמש במערכת החדשה ביעילות, והטכנולוגיה המובנית בזרועות הקטנות והמודולריות של Versius הייתה קלה להסתגלות", אמר פרופסור ד"ר אדיבול חסן ריזווי, מנהל מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות. "ב-SIUT, אנו מאמינים שחידושים טכנולוגיים בתחום הבריאות צריכים להועיל לכל האנשים. אמונה זו נותרה עיקרון מנחה עבורנו מאז הקמתנו. המכון מצפה להיכנס להרבה יותר אפיקים ותחומים טיפוליים בעזרת Versius, המערכת הרובוטית מהדור הבא".

ההשקה המוצלחת של Versius ב SIUT מוסיפה את פקיסטן למספר גדל והולך של שווקים ברחבי הודו, המזרח התיכון, אירופה ואוסטרליה שבהם Versius משמש בבתי חולים ככלי כירורגי רב ערך. ההודעה מגיעה בעקבות חדשות התרחבות נוספות מ-CMR, כולל הענקת האישור הרגולטורי האחרון של Anvisa בברזיל, השקות שוק חדשות באיטליה ובמזרח התיכון, ותוכניות לבנות מתקן ייצור גלובלי חדש כדי לעמוד בביקוש העולמי לוורסיוס.

קשרי מדיה:

אם ברצונכם לדעת עוד, אנא צרו קשר עם CMR Surgical ב:

Press Office, CMR Surgical
T +44(0) 1223 755801
pressoffice@cmrsurgical.com

הערה לעורכים:

המערכת הרובוטית הכירורגית Versius® 

Versius® מאפסת את הציפיות מניתוח רובוטי. Versius משתלבת כמעט בכל מערך חדר ניתוח באופן חלק ובתזרימי עבודה קיימים, מה שמגדיל את הסבירות לביצוע ניתוחם רובוטים בגישה מינימלית (MAS). העיצוב הקטן, הנייד והמודולרי של Versius מאפשר למנתח להשתמש אך ורק במספר הזרועות הדרושות להליך נתון.

Versius, תוך חיקוי ביולוגי של הזרוע האנושית, מאפשרת למנתחים את הבחירה של מיקום יציאה אופטימלי לצד המיומנות והדיוק של מכשירים קטנים בעלי פרק כף יד מלא. עם ראיית 3D HD, בקרת מכשירים קלה לאימוץ ובחירה של תנוחות עבודה ארגונומיות, לקונסולת המנתחים הפתוחה יש פוטנציאל להפחית מתח ועייפות ולאפשר תקשורת ברורה עם צוות הניתוח. על ידי חשיבה לפרוסקופית והפעלה רובוטית עם Versius, מטופלים, מנתחים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים כולם להפיק תועלת מהערך ש-MAS רובוטי מביא.

אבל זה יותר מסתם רובוט. Versius לוכדת נתונים משמעותיים באמצעות האקו סיסטם הדיגיטלי הרחב יותר שלה כדי לתמוך בלמידה מתמשכת של המנתחים. באמצעות אפליקציית Versius Connect, Versius Trainer והרישומים הקליניים של CMR, Versius מציעה שפע של תובנות כדי לשפר בסופו של דבר את הטיפול הכירורגי.

אודות CMR Surgical Limited:

CMR Surgical (CMR) היא חברת מכשור רפואי גלובלית המקדישה עצמה לשינוי פני הניתוח באמצעות Versius®, מערכת רובוט ניתוחי מהדור הבא.

המטה הראשי ממוקם בקיימברידג‘, בריטניה, ו-CMR מחויבת לעבודה עם מנתחים, צוותים כירורגים ושותפים בבתי חולים, כדי לספק כלי אופטימלי להפיכת ניתוח רובוטי בגישה מינימלית לנגיש בקנה מידה אוניברסלי ובמחיר סביר. עם Versius אנו במשימה להגדיר מחדש את שוק הרובוטיקה הכירורגית עם טכנולוגיה ונתונים מעשיים וחדשניים שיכולים לשפר את הטיפול הניתוחי.

CMR Surgical נוסדה בשנת 2014. היא חברה פרטית בע"מ המגובה על ידי בסיס בעלי מניות בינלאומי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire