חברת מדיקיין קיבלה תקן EU GMP למפעל הייצור בפורטוגל

 

 

חברת מדיקיין קיבלה תקן EU GMP למפעל הייצור בפורטוגל

קמפו מאיור, פורטוגל , 15 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת מדיקיין (MediCane Health Inc.) מודיעה כי חברת הבת שבבעלותה, MHI Cultivo Medicinal, קיבלה היום באופן רשמי תקן  EU-GMP מרשות התרופות ומוצרי הבריאות בפורטוגל ה-Infarmed. תו התקן האירופאי, המאפשר לחברה לייצר קנאביס למטרות רפואיות ומטרות מחקר. מדיקיין, היא חברת הקנאביס השלישית בפורטוגל המקבלת את תו התקן היוקרתי, ומצטרפת לשורה הראשונה של חברות קנאביס בינלאומיות המחזיקות בתקן זה.

 

תו התקן יאפשר למדיקיין לייצר ולייצא מגוון מוצרים מבוססי קנאביס למטרות רפואיות ומטרות מחקר באיחוד האירופי, ולהעמיק את ביסוסה כחברה מובילה המייצאת מוצרי קנאביס רפואי ברחבי אירופה.

 

בנוסף לייצור קנאביס רפואי, שמקורו בגידולים אורגניים מחממת הגידול בפורטוגל, מדיקיין נמצאת בתהליך ביסוס שותפויות עם חברות משמעותיות בתעשיית הקנאביס באיחוד האירופי, צפון אמריקה וישראל, ותספק עבורן שירותי ייצור  של קנאביס רפואי בסטנדרטים מובילים, תחת תקן EU-GMP . באמצעות רשת הפצה ענפה ושותפים בתחום הפארמה בגרמניה, פורטוגל, ספרד, פולין ואוסטרליה, תוכל עתה מדיקיין להגדיל את האספקה הרציפה של מוצרי קנאביס רפואי באיכות גבוהה, למטופלים הזקוקים לכך.

 

"המסע אליו יצאנו, להקים בית גידול ומפעל ייצור מהחדשניים והמתקדמים בעולם, ולעמוד בסטנדרט המתבקש על מנת להחזיק בתקן EU-GMP, הינו מסע מאתגר – ומספק". מסרה ורה ברודר, מנכ"לית MHI Cultivo Medicinal. "נפלה בחלקנו הזכות לקבל הכרה כ‘מיזם בעל אינטרס לאומי‘ על ידי הממשל הפורטוגלי, ואנחנו מודעים על התמיכה המתמשכת של ראש עיריית קאמפו מאיור, ומרשות התרופות ומוצרי הבריאות הפורטוגלית, לכל אורך התהליך".

 

"כחברת תרופות בינלאומית, תקן הEU-GMP מהווה אבן דרך אסטרטגית משמעותית עבור החברה, שחרטה על דגלה לגשר על הפער בין פארמה לקאנביס", מסר יואב ניר, מנכ"ל מדיקיין אגרו. "בשנה האחרונה, החברה ייצאה קנאביס רפאי לגרמניה, וכעת אנו עתידים להפיץ את המוצרים הראשונים עם תקן הEU-GMP לצרכן האירופאי, במהלך הרבעון השני של השנה הנוכחית".

 

מדיקיין היא חברת תרופות בינלאומית העוסקת במחקר ופיתוח, גידול חקלאי אורגני, ייצור ושיווק של מוצרי קנאביס רפואי ותרופות מבוססות קנאביס. החברה פתחה את מתקן הייצור בפורטוגל ב2019. עם קבלת תו התקן היוקרתי, מדיקיין נמנית כעת ברשימה המונה כ-20 יצרני קנאביס רפואיים בתקן זה ברחבי העולם.

 

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20220215005113/en/

 

ליצירת קשר:

 

Michal Klein Halpern
+972508878561
michalkl@gitam.co.il

 

מקור: MediCane Health Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire